CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Wrzesień 2019 / 13.09.19

Event

Title:
Wykład otwarty: Pole Energetyczne Człowieka. Wprowadzenie do uzdrawiania metodą Szkoły Barbary Ann Brennan Dłonie pełne światła, (Warszawa)
When:
13.09.19
Where:
,
Category:
Wrzesień 2019

Description

dlonie pelne swiatla

 „Każdy człowiek ma własne pole energetyczne, które otacza i przenika jego ciało fizyczne.  Nierównowaga  pola może stać się przyczyną choroby. Naukowe badania Pola Energetycznego Człowieka dowodzą, że można je wykorzystać w leczeniu. Na tym opiera się uzdrawianie, czyli sztuka nakładania dłoni”. Barbara Ann Brennan

Dołącz do nas na ten otwarty wykład, aby dowiedzieć się, jak Twoje pole energetyczne wpływa na Twoje zdrowie, kondycję umysłowo-emocjonalną i samopoczucie duchowe. Poznasz wpływ jaki Pole Energetyczne Człowieka ma na całościowe doświadczanie rzeczywistości.

Dr Barbara Ann Brennan opracowała metodę uzdrawiania energią. Ta łagodna, a zarazem potężna metoda oparta na energii, opracowana przez uzdrowicielkę obejmuje koncepcje pracy z polem energetycznym, a także aspekty psychologiczne i duchowe. Jej książki, jako podstawowe podręczniki do pracy z energią, wykorzystywane są na całym świecie.

Brennan Healing Science (Metoda Uzdrawiania Energią Barbary Brennan), to holistyczne narzędzie uzdrawiania, oparte na systemie świadomości energetycznej człowieka oraz jego związku ze zdrowiem i  chorobą. Metoda ta porusza i uzdrawia każdy aspekt życia człowieka. To psycho-duchowa praca świadomości poprzez doświadczanie ciała, która jest ukierunkowana na uzdrawianie i wspieranie Pola Energetycznego Człowieka. Obejmuje utrzymanie dobrego zdrowia, pracę z chorobą i zdrowieniem, a także osobistą transformację i ewolucję pełnego potencjału.

Karl Pernull, który poprowadzi w Polsce 14-15 września 2019 Warsztaty z uzdrawiania, autoryzowane przez Barbarę Ann Brennan, przedstawi Państwu krótką prezentację historii Szkoły Barbary Ann Brennan BBSH, a także przybliży temat Pola Energetycznego Człowieka.

Omówimy jak ważne, jest Pole Energetyczne Człowieka, i dlaczego oczyszczenie Twojego pola energetycznego sprawi, że poczujesz się zrelaksowany i odmłodzony.

Dowiemy się, jakimi technikami pracuje się w Szkole BBSH oraz jak wpływają one na proces uzdrawiania.

Będzie również czas na pytania i wymianę w grupie, a także na omówienie kilku technik, które będą dawały przedsmak pracy z Karlem.

WYKŁAD  JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


PROGRAM WARSZTATÓW I WYKŁADÓW KARLA PERNULLA W 2019 W POLSCE:

 • 7-8.IX – Warsztat: Dłonie pełne światła. Wprowadzenie do uzdrawiania energią. Warsztat autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan (Warszawa).
 • 13.IX –  Wykład w Warszawie: 19:00-21:00 Pole Energetyczne Człowieka. Wprowadzenie do tematu uzdrawiania metodą Szkoły Barbary Ann Brennan „Dłonie pełne światła”.
 • 14-15.IX – Warsztat: Dłonie pełne światła. Wprowadzenie do uzdrawiania energią. Warsztat autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan (Warszawa).
 • 30.XI-01.XII – Warsztat: Dłonie pełne światła. Wprowadzenie do uzdrawiania energią. Warsztat autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan (Warszawa).

Szczegóły warsztatu


TERMIN:

13 września 2019,   piątek,   godzina  19:00-21:00

MIEJSCE:

Warszawa

CENA WARSZTATU

 • WSTĘP WOLNY

ZAPISY I KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu


Leading

Location:
Karl Pernull

Description

karl pernull

Karl Pernull

Karl Pernull studiował  w szkole „Barbara Brennan School of Healing”  w Europie i USA. Studia ukończył w 2010 r. Po ukończeniu programu ASBIW w 2012 r. kontynuował szkolenie nauczycielskie do 2013 r. Wraz z otwarciem Brennan Institute w Wielkiej Brytanii, w 2017 r. rozpoczął pracę jako główny prowadzący. Podczas pobytu w USA ukończył także szkolenie jako Moderator Oddechu Transformacyjnego. Początkowo wyszkolony w administracji biznesowej, posiada tytuł MBA Uniwersytetu w Innsbrucku w Austrii, obejmujący badania oraz prace projektowe w Nepalu.

Posiada również tytuł licencjata w dziedzinie uzdrawiania i tytuł magistra Komplementarnych Studiów Zintegrowanego Zdrowia Psychospołecznego na Uniwersytecie w Graz, gdzie w ramach doktoratu prowadzi badania nad: Pomiarami zmienności rytmów serca w terapii oddechowej.

Zarówno w karierze akademickiej, jak i zawodowej w przemyśle i biznesie, pracował w środowiskach wielokulturowych. Po ponad 15 latach, jako lider w zarządzaniu biznesem międzynarodowym, podążał za swoją pasją by wspierać ludzi i zespoły w realizacji ich potencjału.

Prowadzi praktykę w Austrii oraz organizuje seminaria i warsztaty w całej Europie.

„Uwielbiam uczyć studentów BI, ułatwiając ten pierwszy krok w procesie transformacji do swojego prawdziwego Ja. Z tego miejsca chciałbym powitać wszystkich, którzy otwierają się na wezwanie swoich dusz, aby dołączyć do nas w celebracji twórczego potencjału".

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu