CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / 14.03.26 - 15.03.26

Event

Title:
Certyfikowany Praktyk Hipnozy, (Warszawa)
When:
Sat, 14. March 2026 - Sun, 15. March 2026
Where:
Dagmara Konopacka
Categories:
Marzec 2026, Marzec 2026

Description

6 7.09.2025 hipnoza 01

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie “Certyfikowany Praktyk Hipnozy” z Dagmarą Konopacką - certfikowaną hipnoterapeutką oraz autorką metody hipnoterapii, której naucza. Jej szkolenie jest czymś więcej niż pracą z podświadomością. To komunikacja z najbardziej świadomą częścią człowieka – jego Wyższym Ja, które jest najdoskonalszym przewodnikiem oraz wewnętrznym uzdrowicielem każdego z nas.

Podczas szkolenia nauczysz się najnowszych i najskuteczniejszych technik, dokładnie wyselekcjonowanych i sprawdzonych, bez tracenia czasu na dziesiątki mniej efektywnych podejść.  Weźmiesz udział w treningu, który opiera przede wszystkim na zasadach, a nie na samych technikach. Znając te reguły stworzysz własny, niepowtarzalny styl pracy.

Hipnoza to najpotężniejsze narzędzie transformacji. Umożliwia ona dokonywanie zmian na najgłębszym, nieświadomym poziomie umysłu, tam gdzie drzemią Twoje emocje, nawyki i przekonania, gdzie są przechowywane wszelkie życiowe doświadczenia. To klucz do ukrytego w Twoim umyśle potencjału, którego wydobycie jest drogą do bogatego, szczęśliwego i spełnionego życia. Praktykowanie hipnozy buduje właściwą relację świadomość – podświadomość, wywołując zdumiewające efekty na wszystkich poziomach egzystencji: fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Hipnoza służy samopoznaniu, odnajdywaniu wewnętrznych oporów, ograniczeń, wyobrażeń i pragnień. Dzięki niej możesz nie tylko korygować te elementy osobowości, które hamują Cię w danej sferze, ale również wzmacniać swoje mocne strony, aby stawać się każdego dnia lepszym i bardziej spełnionym człowiekiem.

Hipnoza jest niczym pojazd, w którym z bezpieczną prędkością możesz dojechać do wyznaczonego przez siebie celu, zachwycając się coraz piękniejszymi widokami za oknem. Sprawne posługiwanie się hipnozą gwarantuje wolność oraz ogromną kontrolę nad własnym ciałem i umysłem.

Certyfikowany Praktyk Hipnozy stanowi pierwszy etap zgłębiania hipnozy i hipnoterapii w nurcie duchowym-transpersonalnym. Nurt ten dedykowany jest osobom świadomym swojej duchowej natury, które oprócz poznania zasad działania umysłu, chcą zgłębić także potencjał Duszy.

Jeżeli masz wątpliwości, czy jesteś czymś więcej niż ciałem i umysłem, a koncepcja nieśmiertelności duszy i jej wędrówki między wcieleniami z Tobą nie rezonuje, nasze kursy mogą nie być dla Ciebie.

6 7.09.2025 hipnoza 02

CO CIĘ CZEKA PODCZAS SZKOLENIA:

  • Zgłębisz naturę hipnozy, a także zawodowe i etyczne kwestie dotyczące jej stosowania jako metody terapeutycznej.
  • Zaznajomisz się z procedurami aplikacji hipnozy.
  • Dowiesz się jak działa Twój umysł i jak usprawnić komunikację pomiędzy świadomością a podświadomością.
  • Zrozumiesz mechanikę działania indukcji hipnotycznych i co jest faktycznym paliwem każdego procesu hipnotycznego.
  • Nauczysz się budować relację terapeutyczną, aby mieć pozytywny wpływ na innych już podczas zwykłej konwersacji.
  • Poznasz lingwistykę hipnotyczną: słowa mocy oraz rozmaite wzorce językowe, które umożliwią Ci sprawną komunikację z podświadomością klienta.
  • Dowiesz się jak konstruować skuteczne sugestie hipnotyczne i post-hipnotyczne.
  • Poznasz technikę “symbolicznej transformacji”, będącą szybkimskutecznym procesem hipnotycznej zmiany.
  • Nauczysz się prowadzić procesy zmiany hipnotycznej, aby wykorzystywać hipnozę do rozwiązywania wielu problemów.
  • Poznasz najważniejsze założenia hipnozy i terapii ericksonowskiej.
  • Poznasz unikalne podejście do hipnozy i hipnoterapii praktykowane przez trenerów i hipnoterapeutów Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych.

CO UZYSKASZ DZIĘKI SZKOLENIU:

  • Kiedy już odkryjesz moc hipnozy i zaczniesz ją wykorzystywać w swoim codziennym życiu – unikniesz marnowania czasu i pieniędzy na inne dłuższe i mniej skuteczne sposoby osiągania wybranych celów – od prostej relaksacji po walkę z zaburzeniami emocjonalnymi i fizycznymi.
  • To szkolenie będzie początkiem Twojej niezwykłej podróży do świata hipnozy. Zgłębiając jej tajniki i praktykując ją w dalszym życiu przestaniesz być niewolnikiem ograniczających Cię emocji, przekonań, nawyków i przeszłych doświadczeń. Uchronisz się także przed hipnozą pośrednią, perswazją podprogową, która manipuluje na co dzień umysłami nic niepodejrzewających ludzi. Zaczniesz lepiej rozumieć rzeczywistość, zauważać rzeczy, o których przeciętny człowiek nie ma najmniejszego pojęcia.
  • Nauczysz się jak rozpoznawać negatywne sugestie napływające z otoczenia i skutecznie się przed nimi chronić.
  • Unikniesz wreszcie stagnacji, trwania w skrajnie nieprzyjemnych sytuacjach tylko dlatego, że obawiasz się zmian lub nie widzisz ich możliwości.
  • Wzrośnie Twoja produktywność, kreatywność i energia życiowa. Doświadczysz nowej jakości życia, które stanie się bogatsze, pełniejsze, pełne fantastycznych okazji i nowych możliwości.

 

Ukończenie szkolenia umożliwi Ci udział w naszym wiodącym szkoleniu Certyfikowany Master Hipnozy i Hipnoterapii którego absolwenci otrzymują:

  • wsparcie w postaci promocji na stronie internetowej Polskiego Instytutu Hipnoz
  • zaproszenie do prywatnej grupy hipnoterapeutycznej na Facebooku
  • kontakt z innymi naszymi hipnoterapeutami, tworzącymi aktywnie działającą społeczność hipnotyczną, której członkowie wspierają się wzajemnie, rozmawiają na tematy dotyczące różnych zagadnień hipnotycznych, organizują regularne spotkania, zjazdy.

6 7.09.2025 hipnoza 03

PODCZAS SZKOLENIA:

  • Historia hipnozy
  • Teoria hipnozy
  • Mity i błędne przekonania na temat hipnozy
  • Rola świadomego i nieświadomego umysłu oraz zasady ich działania
  • Rozmowa wstępna z klientem
  • Rozwijanie hipnotycznej relacji, obserwacja i informacja zwrotna
  • Testy sugestywności
  • Fenomeny hipnotyczne
  • Klasyczne podejścia do hipnozy takie, jak progresywna relaksacja, fiksacja wzroku
  • Błyskawiczne indukcje hipnotyczne oraz inne sposoby indukowania transu
  • Techniki pogłębiania transu hipnotycznego
  • Techniki wyprowadzania z transu
  • Lingwistyka hipnotyczna i sztuka efektywnego dawania sugestii
  • Sugestie post-hipnotyczne
  • Praca z symboliką hipnotyczną
  • Ćwiczenia autohipnotyczne
  • Aspekty bezpieczeństwa
  • Wymagana lektura, praca domowa, praktyka na zewnątrz i dużo, dużo więcej!

W CENIE SZKOLENIA ZAWARTE SĄ:

  • 2 intensywne dni szkoleniowe przeprowadzone na światowym poziomie, bogate w wiedzę merytoryczną i ćwiczenia praktyczne
  • Bogaty podręcznik szkoleniowy – 100 stron
  • Przerwy kawowe
  • Wsparcie ze strony trenera oraz wykwalifikowanego asystenta
  • Certyfikat Praktyka Hipnozy, potwierdzający zdobyte umiejętności i kwalifikujący na szkolenie z zaawansowanej hipnoterapii – Master Hipnozy i Hipnoterapii oraz możliwość członkostwa w Instytucie
  • Wyjątkowa atmosfera, cenne znajomości z innymi pasjonatami hipnozy

6 7.09.2025 hipnoza 04


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

  • 14 - 15 marzec 2026 (sobota-niedziela)

MIEJSCE:
  • Warszawa, ul. Balladyny 3 c (filia Ośrodka Rozwoju Tu i Teraz w Nowym Kawkowie)

CENA WARSZTATU

  • 1970 zł
EARLY BIRDS
  • 1770 zł przy rezerwacji i wpłacie zadatku do 10.01.2026
UWAGA
  • Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie.

  • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:

  • www.tuiteraz.eu, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Biuro: tel.: +48 662 759 576, +48 535 285 450
  • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
  • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366
ZAPISY:
  1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia); Rejestracja mailowa jest jednocześnie wyrażeniem zgody na dołączenie do newsletteru, a co za tym idzie wyrażeniem zgody na przesyłanie na podany adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, ofertach, szkoleniach i usługach Ośrodka Tu i Teraz. W każdej chwili można wycofać zgodę klikając na samym dole Newsletteru link „Rezygnacja z mailingu”.
  2. Po otrzymaniu maila potwierdzającego zapis na warsztat prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia na konto Organizatora podane po rejestracji.
  3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za wydarzenie! Prosimy nie wpłacać pieniędzy, dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
  4. Warsztat jest autorski i prowadzący, ze względu na proces grupy, może wprowadzić niewielkie zmiany w programie zawartym w ulotce.
  5. W razie rezygnacji z zajęć w trakcie ich trwania, opłata za warsztat nie będzie zwracana.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz BANK PKO BP 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

BIC (Swift): BPKOPLPW IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
(konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Dagmara Konopacka

Description

dagmara konopacka

Dagmara Konopacka

Certyfikowana Hipnoterapeutka, członkini The International Association of Professional Conversational Hypnotists oraz British Association of Hypnotherapy. Przez wiele lat z sukcesami prowadziła praktykę w duchu hipnozy mentalnej, korzystając
z dziedzictwa najwybitniejszych hipnoterapeutów wszech czasów.

Z czasem jednak poczuła, że klasyczne, techniczne podejście to za mało, by w pełni odpowiedzieć na potrzeby osób, których ewolucja wymaga spojrzenia daleko poza analityczny umysł. Zaczęła poszukiwać przestrzeni, która obejmuje człowieka w jego pełnej, wielowymiarowej doskonałości: łącząc ciało, umysł i Duszę.

Tak narodziła się jej autorska metoda – proces wykraczający daleko poza zwykłą pracę z podświadomością. To komunikacja
z najbardziej świadomą, nieskończoną częścią człowieka: jego Wyższym Ja. Zaufanie tej najwyższej inteligencji w trakcie sesji uwalnia z procesu napięcie i otwiera przestrzeń na głębokie, naturalne uzdrowienie.

W rezultacie wszystko to, co oferuje nurt tradycyjny, zostało u Dagmary wzbogacone o duchowy poziom istnienia. To transpersonalne podejście, osadzone w wibracji Suwerenności i wewnętrznej wolności, przekazywane jest podczas cyklu certyfikowanych szkoleń: Praktyk oraz Master Hipnozy i Hipnoterapii. Uczestnicy tych warsztatów rozpoczynają swoją podróż od łagodnego spotkania z własną osobowością, by zyskać pełną gotowość do stania się świadomą Kotwicą dla innych.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu