CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Listopad 2023 / 03.11.23 - 05.11.23

Event

Title:
Tybetańska Sztuka Miłości, Namiętności I Bliskości. 64 Sztuki Miłosne Tybetańskiej Kamasutry. Dla Singli I Par. Warsztat Zaawansowany, (Warszawa)
When:
Fri, 3. November 2023 - Sun, 5. November 2023
Where:
Anand Rudra
Category:
Listopad 2023

Description

005 031123 001

„To połączenie ezoterycznej i praktycznej starodawnej buddyjskiej mądrości, dla wszystkich, którzy chcą w pełni urzeczywistnić duchową wartość seksualnej rozkoszy.”

Zapraszamy na ekscytujący zaawansowany warsztat tantryczny poświęcony Tybetańskiej Sztuce Miłości i Świętej Duchowej Seksualności. Podróż ta jest kontynuacją poziomu pierwszego tego kursu i pozwala na głębsze zrozumienie Świętej Intymności w ujęciu Kamasutry Tybetańskiej. Dlatego też poziom intymności będzie wyższy.

 

Podczas zajęć poznamy kolejne stopnie Tybetańskiej Sztuki Kochania (odmiennej od indyjskiej KamaSutry) oraz kolejne przekazy pochodzące z „Traktatu o Namiętności” buddyjskiego mnicha Gendyna Chopela.

Celem tego warsztatu jest doświadczenie głębokiego procesu, poprzez który możemy znaleźć połączenie między bliskością, przyjemnością a duchową ścieżką. Erotyczne i mistyczne tybetańskie sztuki czerpania przyjemności i rozkoszy otworzą bramy do rozwoju i poznania kim jesteśmy, przechodząc od dualizmu do jedności i łącząc się z ponadświadomością.

Podczas warsztatu zapoznasz się ze Świętą Duchową Seksualnością oraz wieloma z 64 Tybetańskich Sztuk Miłosnych, dzięki którym otworzysz i odkryjesz swoją seksualno-duchową emocjonalność.

 005 031123 002

Czego dowiemy się podczas warsztatu:

 

Zgłębimy jeszcze więcej z 64 sztuk miłości w połączeniu z następującymi tematami:

Dowiemy się jakim kluczowym czynnikiem do zrozumienia pratibodha (wzajemnego uznania) jest umysł. Umysł jest powiązany z procesem pierwotnego zrozumienia samego siebie, w którym musimy wcielić pragnienia, podążać za żądzą, a następnie zanurzyć się w namiętności miłości w celu objęcia świętej bliskości.

Zgłębimy ideę obecności jako źródła jedności i energii:

 • Pole energii intuicyjnej,
 • Pole emocjonalne,
 • Pole osobiste,
 • Pole Sensualnej Intymności,
 • Pole Intymnej Bliskości Seksualnej,
 • Pole Intymnej Bliskości Duchowej,
 • Rozpoznanie, czym są moje granice, a czym są moje ograniczenia,
 • Intymna komunikacja i komunia.

Poznamy klucze do zrozumienia:

 • w jaki sposób możemy ukierunkować swoją energię – poprzez procesy: stymulacji, erotyzacji, sensualizacji, seksualizacji i duchowości;
 • jak przepływa energia głównymi kanałami z oczu, gardła, serca, żołądka, narządów płciowych i odwrotnie;
 • będziemy eksplorować sztukę stymulacji w dwóch kierunkach – od odbiorcy do dawcy i od dawcy do odbiorcy (aby przełamać polaryzację w Świętej Intymności).

Będziemy badać osiem świętych sposobów całowania.

 

Odkryjemy, że zmysły są bramami do poznania samego siebie, jak również głównym źródłem przyjemności i zjednoczenia. Przeprowadzimy różne rytuały Świętej intymności seksualnej – od wspólnego jedzenia, eye-gayzingu (głębokiego patrzenia w oczy), odczuwania drugiej czakry i uwielbienia.

Będziemy badać sztukę łączenia i odrzucania w celu stworzenia świętej unii. Ten proces pozwala na przełamanie polaryzacji w celu wzmocnienia każdej osoby w sztuce bycia asertywnym i receptywnym.

Poznamy rodzaje mężczyzn i kobiet zgodnie z ideą Świętych Drzwi.  Jednocześnie rozpoznamy i będziemy praktykować, w jaki sposób subtelny system rozwija zdolność postrzegania naszej intymności i energii seksualnej w celu wywołania orgazmów.

Poznamy nasze Ciała Energetyczne Istoty Ludzkiej – czakry, nadi, marmas.

Dowiemy się czym jest:

 • Intymność energetyczna
 • Intymność emocjonalna
 • Intymność seksualna
 • Intymność duchowa

Zrozumiemy rolę Orgazmii i Błogości w procesie osiągnięcia stanu ponadświadomości.

Odkryjemy jak możemy praktycznie wzmocnić naszą intymność poprzez system czakr:

 • Pierwsza czakra (ashwini i dno miednicy, ćwiczenia świadomości, oddychanie i samo-dotyk).
 • Druga czakra (narządy płciowe i intymność; relacja z twoimi narządami płciowymi, jak je traktujesz i jak je postrzegasz).

Doświadczymy mocy przenoszenia energii seksualnej i stanu orgazmu w różnych częściach ciała.

Rozwiniemy ideę świętego rytualizmu i świętego dotyku (ucieleśnianie i masaż jako preludium do świętego połączenia).

Zgłębimy Moc Świętej Intymności, aby móc dokonać skoku w Ponadświadomość.

Zrozumiemy Tybetański Pulsing, Tantryczną Seksualność i Intymność. W tym procesie zidentyfikujemy Eros, zmysłowość, seksualność i duchowość w stosunku do siebie, do innych i wobec partnera.

Zbadamy i przećwiczymy rozwinięte stany umysłu orgazmicznego, które może przynieść tybetańska kamasutra, oraz odkryjemy jak być w nieskończonej medytacji orgazmicznej.

Zagłębimy się w starodawną wiedzę na temat tybetańskiej idei energii „Blah”:

„Blah” jest tak samo ważne jak oddech, siła życiowa, umysł i moc. W medycynie tybetańskiej Blah ściśle wiąże się z długowiecznością i „czasem życia”. I jest związane z określonym ruchem krążenia w trzydziestu miejscach w ciele. „Blah” głęboko wpływa na witalność ciała. Wydziela swoje własne światło, które jest widoczne poprzez blask i zachowanie osoby. Utrata Blah prowadzi do melancholii, depresji i obojętności. Opanowanie Blah oznacza panowanie nad sobą.

Poznamy ideę Blah w pulsacji seksualnej, gdzie łączy różną wymiarowość w bliskości, ale także w akcie miłości. Pokazuje jak dotrzeć do źródła osoby lub jej duszy.

Odkryjemy Blah jako jedną z technologii Tybetańskiej Kamasutry – poprzez kultywowanie Blah w intymności i energii seksualnej i  połączenie jej ze stanem orgazmicznym i ze Źródłem.

Dla kogo jest ten warsztat:

 • Dla osób, które ukończyły poziom podstawowy Tybetańskiej Sztuka Miłości, Namiętności i Bliskości.
 • Dla osób zaawansowanych w tematyce Tantry.

 005 031123 003005 031123 004

Tybetańska Sztuka Miłości

Tybetańska Sztuka Miłości oparta jest na idei bliskości oraz starodawnej wiedzy na temat Świętej Duchowej Seksualności. Uczy jak przekształcić erotyczną namiętność w duchową ekstazę. Obejmuje 64 Sztuki Miłości będące – w większości – przeciwieństwem i rozwinięciem tego, co głosiła Indyjska Kama Sutra.

W tybetańskiej tantrze nie chodzi tylko i wyłącznie o przyjemność warunkowaną przez pozycję ciała i sam akt seksualny, lecz o głębię doznań na wszystkich poziomach – od fizycznego po duchowy. W związkach miłosnych i seksualności, Tybetańska Tantra kładzie główny nacisk na psychologiczne, emocjonalne, energetyczne i duchowe aspekty miłości.

Od dawna istnieje powszechny pogląd, że jest tylko jedna księga Zasad Seksualnych Przyjemności – indyjska Kama Sutra. W rzeczywistości istniało kilka takich ksiąg powstałych w Indiach w trzecim wieku naszej ery. Każda z nich zawierała wskazania i instrukcje dotyczące praktyk seksualnych. Jednym z celów Sutr było usystematyzowanie wszystkich aspektów życia Hindusów i społecznych zachowań, zgodnie z pozycją społeczną, kastą, wyznawaną religią, etyką, moralnością, a także praktykami tantry. Stały się one podwalinami wielu ksiąg i Sutr poświęconych sztuce miłości i przyjemności. Najbardziej znaną z nich na świecie stałą się księga Kama Sutra autorstwa Vatsyayana Mallanaga (jako jedyna została przetłumaczona na język angielski).

 005 031123 005005 031123 006005 031123 007

W późniejszych okresach, wspólnoty praktyków tantry przemieszczały się z Indii na inne obszary. Było to między innymi skutkiem licznych prześladowań. Sutry i inne praktyki tantryczne rozpowszechniły się dzięki temu w nowych regionach, między innymi w Tybecie.  Jednak w praktykach tantry nie chodziło już o zbiór sutr jako norm społecznych, ale raczej o nauki kierowania energią seksualną w ciele poprzez energię istnienia, dynamiczną pulsację pomiędzy energią zmysłową i seksualną, a także głębokie połączenie ze Źródłem.

8 Obszarów Tybetańskiej Kamasutry:

 • Przytulanie
 • Pocałunki
 • Poklepywanie i Drapanie
 • Ugryzienia
 • Ucisk i Ruch
 • Głos i Dźwięki Erotyczne
 • Odwrócenie ról
 • Techniki poruszania Świętej Energii Seksualnej.

Techniki Tybetańskiej Kamasutry:

 • Agni Sara
 • Technika Tybetańskiego Pulsingu
 • Technika Pranicznego Ucieleśniania (dotyk, erotyka, zmysłowość i seksualność)
 • Oddechowe oraz Duchowe Pranajamy jako katalizator dla orgazmu
 • Zmysłowa deifikacja KAMY/ czyli przejście od pożądania do duchowości

Dla każdej z tych dziedzin istnieje osiem fundamentalnych praktyk, które składają się na 64 Sztuki Miłości, czyli sposoby uprawiania miłosnego kunsztu. Pozwalają one cieszyć się bliskością i zmysłowością, odkrywać na nowo swojego/ją partnera/kę, przeżywać przyjemność, intymność, ekstazę i wielokrotne orgazmy. Umożliwiają odkrywanie potencjału uduchowionej seksualności, miłości i ekstazy. A samo zjednoczenie miłosne i seksualne staje się wrotami do ekstatycznego stanu bycia. \

 "Traktat o namiętności" Gendyna Czopela,

Traktat został spisany przez kontrowersyjnego buddyjskiego mnicha, który zrezygnował z życia w klasztorze. W tym unikalnym podręczniku Sztuki Kochania udziela zmysłowych porad ułatwiających porzucenie zahamowań, pokazuje jak wykorzystać rozkosz seksualną do pogłębienia duchowego wglądu i doradza, jak wzmagać rozkosz u kobiety. Opierając się na etyce miłości ukazuje seksualną ekstazę jako wrota do duchowego oświecenia. Traktat zawiera m.in. rozdziały takie jak: Sześćdziesiąt cztery sposoby uprawiania miłości, Rozkosz seksualna a duchowy wgląd, Etyka miłości, Wzmaganie rozkoszy u kobiety, Namiętny związek, Esencja, Sposoby wzmagania rozkoszy.

Uwaga:

Podczas warsztatu prowadzący Anand Rudra i asystenci tworzą bezpieczną i poufną przestrzeń do poznawania tantry. Nie dochodzi do kontaktów intymnych i seksualnych. Uczestnicy są ubrani w sarongi, pareo i kostiumy kąpielowe lub bieliznę. W każdej chwili uczestnicy mogą zrezygnować z udziału w poszczególnych praktykach.

Skorzystaj z okazji poznania starożytnych technik uzdrawiania! Rozpoznaj swoją Świetlistość, eksploruj, doświadczaj i dziel się nią!

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 3 - 5 listopada 2023 (piątek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE
 • 3 listopada godz. 20

ZAKOŃCZENIE
 • 5 listopada godz. 17

MIEJSCE:
 • Warszawa

CENA WARSZTATU

 • 950 zł
UWAGA
 • Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie.

 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: imię i nazwisko, 3-5.XI.2023.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
 8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Anand Rudra

Description

 Anad Rudra

Anand Rudra

Anand was raised in a Shamanic and Mexican esoterical culture by a father (Mexican Spirita and Shaman) and by the grandmother (Yaqui Mexican Medical Woman) Since he was young, he was attracted to the esoterical world.

As a hobby, he has been studying tarot, psychomagic, symbology, ritualism, tantra, sacred geometry, and shamanism.

He is an International Relations Lawyer; holds three masters degrees in North American Studies; Relations Mexico-USA; Law Economics of European Union. And a Ph.D. in Security Studies of European Union. For the last 15 years, he has been living in Europe where he has designed over 150 different workshops on Tantra Sacred Sexuality. He is known a specialist on Men´s Sacred Sexuality and part of the Faculty of the Connection University in The Netherlands. He is also a Certified Yoga Alliance Teacher, YACEP and Arhanta Yoga School System.

His life experience includes:

 • Symbolism and Ritualism of North America
 • Tantric Rituals and their influence on Modern Society
 • Esoteric and Hermeneutical Studies Specialization on Tantra Rituals and Energies of the Body
 • Deep training on Tantra Meditation
 • Synergetic Tantra Massage, Professional Training
 • Prana Healing Techniques
 • One Year Tantra Training Residential Course
 • Academic Research on Tantra conducted with Alegraluz and Bindu
 • Tantra Independent Masseur and Therapist
 • Tantra Masseur, Therapist and Business Developer with Alegraluz International
 • Tantrika for more than 8 years; for the last 6 years director of 3 main projects: Bindu Center, Kinnara Center and TrueTantra
 • Director of EATP (European Association of Tantra Professionals)
 • Designed and crafted according to Agama Books and Kaula tradition:
  - Ancient Tantra Kriya Yoga Practice
  - True Tantra Methodology Practice

www.truetantra.eu

School

Anand Rudra Combines In His Teaching:

 • Practice of the ancient Tantra Kriya Yoga (according to the tradition of the holy Agama Books and Tantra Kaula Yoga)
 • True Tantra School methodology
 • Tantric Shamanism, symbolism and ritualism of North America
 • Theory of Tantric-Shamanic Resonance

True Tantra School

True Tantra follows an ancient school methodology in which five tools that are independent but at the same time complementary one from another are the base of this practice.

When you learn Tantra, you need to see and practice all the aspect that will help you to become a professional on it.

 • Swahara Yoga (Pranayama Science);
 • Meditation (Use of your mental intention and the no-meditation approach);
 • Ancient Tantra Kriya Yoga; the ritualistic as a method of moving energy and meditate (yantras and mantras);
 • Sacred Sexuality ( Sacred Union and Sacred Conscious Touch).

True Tantra had become one of the first Tantra institutions within Spain and part of Europe to give a real methodology to a Tantra Session. All this professional effort has become in order to build a group of masseurs, therapists , tantra monitors, Tantrikas (Docents) , Monitors of Ancient Tantra Kriya Yoga and Teachers on Ancient Tantra Kriya Yoga. Every person listed with us has the perfect knowledge on the guidelines, methods, ethical values and professionality that True Tantra has conformed. Every professional has to pass different oral and practical examinations and renew their knowledge every year not only to show what they have learned but to acquire more methods and go deep in the Tantra practice.

Website: www.truetantra.eu

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu