CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Czerwiec 2023 / 02.06.23 - 04.06.23

Event

Title:
Seks, Miłość i Duch. Tantryczny weekend dla singli i par, (Warszawa)
When:
Fri, 2. June 2023 - Sun, 4. June 2023
Where:
Swami Anahata
Category:
Czerwiec 2023

Description

divine sexuality anahata 01

„Seks, Miłość i Duch” to zaproszenie dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją Tantryczną Podróż w bezpiecznej przestrzeni, w atmosferze relaksu i głębi. Jest to podróż, która da ci solidne podstawy tantry, doświadczenie, informacje i zrozumienie autentycznej ścieżki tantrycznej, tak abyś później mógł znaleźć kierunek w poruszaniu się na tantrycznej ścieżce.

Doświadczysz tantrycznej medytacji dla singli i par, aby obudzić twoją energię seksualną. Kiedy każdy znajdzie do niej dostęp, będziemy medytować, aby obudzić centrum serca i wprowadzić do niego Miłość, a następnie połączymy się z głębokim duchem, który będzie trzymał nas wszystkich w czasie praktykowania potężnych Rytuałów Tantrycznych.

Czego doświadczysz i co poznasz podczas tego warsztatu:

 • Solidne podstawy Tantry
 • Przebudzenie czakr i centrów energetycznych
 • Umiejętność utrzymywania energii seksualnej i bycia obecnym
 • Doświadczenie dynamiki między energią męską i żeńską
 • Medytacja Tantry Serca, aby obudzić miłość
 • Przywoływanie ducha tantrycznego za pomocą rytuałów, mantr i jantr.

divine sexuality anahata 02001 030623 002001 030623 003

Wraz z pojawianiem się coraz większej liczby nauczycieli, warsztatów i festiwali tantry na całym świecie - Tantra staje się coraz bardziej popularna. Jest to powód do świętowania, ale jednocześnie stanowi poważne wyzwanie przed prawdziwymi poszukiwaczami, aby odróżnić Tantrę od tego, co jest sprzedawane w imię Tantry (często oparte na seksualnych praktykach neo tantry). To bardzo ważne, aby Tantra była prezentowana w jej najczystszej formie, aby pozostała raczej ścieżką duchowego przebudzenia, niż seksualnej perwersji i nieświadomego pobłażania sobie.

ŚWIĘTA SZTUKA TANTRY

TANTRA TO STAROŻYTNA SZTUKA ŁĄCZENIA SEKSU, MIŁOŚCI I DUCHA!

Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i  zmysłową świadomość ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność  i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe  nasze życie.

Tantra jest także wyrafinowaną ścieżką duchowego przebudzenia. Oferuje ludziom drogę do oświecenia poprzez wszystko to czym jesteśmy – poprzez doznania zmysłowe, emocje czy seksualność. Obejmuje całą istotę ludzką. Tajemnicą tantry jest, że wprowadza świadomość i miłość do każdej ludzkiej sytuacji, bez względu na to  co to jest.

Tantra to także Droga przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, jednoczenia ciał i dusz. To nie same techniki i porady seksualne – jak powszechnie się uważa, lecz coś o wiele głębszego. To proces, który odbywa się na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy. I który jednoczy wszystkie te poziomy.

W swojej najgłębszej istocie tantra to spotkanie dwóch energii – męskiej i żeńskiej, całkowicie różnych, ale niezbędnych, aby z tej odmienności powstało coś nowego i pięknego. Praktykowanie tantry przemienia wszystkie sfery naszego życia – związki, seks, ale także, pracę, przyjaźnie, rodzicielstwo. Jeśli pogłębisz uważność, obecność i oddech, to wpłynie to na całe Twoje życie, a nie tylko poprawi jakość życia seksualnego.

CO DAJE NAM TANTRA?

 • Wzbogaca nasze życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.
 • Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.
 • Umożliwia głęboki przepływ miłości.
 • Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.
 • Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.
 • Może pomóc uzdrowić nasze zranione aspekty.
 • Wpływa pozytywnie na wszystkie dziedziny naszego życia.

divine sexuality anahata 04divine sexuality anahata 05divine sexuality anahata 06

Warsztat prowadzi niesamowity i charyzmatyczny nauczyciel z Indii – Swami Anahata. Podczas zajęć będziemy używać  rytuałów, inicjacji i medytacji ze starożytnych Indii i Tybetu, aby odkryć swoją Prawdziwą Naturę. Przejdziemy Rytuały Przejścia. Aktywujemy przepływ energii.

Swami Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu. Uczy jak kierować własną energią fizyczną, emocjonalną, seksualną  i duchową. Jest twórcą intensywnego  międzynarodowego programu „Przebudzenie męskości” i od ponad 20 lat prowadzi warsztaty dla mężczyzn i dla par na całym świecie. Jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty. Uważany jest za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych i medytacyjnych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości. Podczas warsztatów łączy klasyczną tantrę, medytacje Osho, metody uzdrawiania i pracy z ciałem, trans somatyczny trans hipnotyczny, praktyki duchowe (Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga).

SZKOŁA TANTRY SWAMI ANAHATY ŁĄCZY:

 • mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z badaniami naukowymi Zachodu
 • klasyczną tantrę
 • masaż tantryczny, kaszmirski i taoistyczny
 • Vigyan Bhairav Tantra
 • metody uzdrawiania i pracy z ciałem (Lomi Lomi, akupresura tybetańska, akupunktura barwami światła)
 • intensywne treningi dla mężczyzn z cyklu „Przebudzona męskość”
 • transsomatyczny trans hipnotyczny
 • medytacje Osho (jest certyfikowanym nauczycielem medytacji takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again i wielu innych)
 • praktyki duchowe, takie jak Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga.
 • prace z przepływem energii kundalini
 • otwieranie systemu czakr
 • Vision Quest
 • Szałas Potów

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 2 - 4  czerwca 2023

ROZPOCZĘCIE
 • 2 czerwca  piątek o godz. 20

ZAKOŃCZENIE
 • 4 czerwca  niedziela  o godz. 16

MIEJSCE:
 • Warszawa

CENA WARSZTATU

 • 900 zł
UWAGA
 • Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie.

 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: imię i nazwisko, 3-4.VI.2023.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
 8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz BANK PKO BP 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

BIC (Swift): BPKOPLPW IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
(konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Swami Anahata

Description

divine sexuality anahata 07

Swami Anahata

Swami Anahata jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty  i twórcą intensywnego programu dla mężczyzn „Przebudzona męskość”. Jego imię Anahata symbolizuje serce na duchowej ścieżce tantry. Urodził się  w Indiach, skąd wywodzi się Tantra.  Swami  Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu, dzięki czemu jego nauki są łatwe do zrozumienia, holistyczne i mają praktyczne zastosowanie we współczesnym stylu życia. Uczy jak kierować własną energię: fizyczną, emocjonalną i seksualną, i jest inspiracją dla tych, którzy chcą zostać mistrzami dla siebie. Budzi zaufanie, a jego zwiększona świadomość rozpala ogień Przebudzenia w jego uczniach.

Swami Anahata jest uważany za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości, jak również medytacji. Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty tantryczne dla par, singli i grup męskich na całym świecie. Jest  gruntownie wyszkolony w zakresie różnych metod uzdrawiania i pracy z ciałem, w tym Lomi Lomi, akupresury tybetańskiej; masażu tantrycznego , kaszmirskiego i taoistycznego, akupunktury barwami światła i transsomatycznego transu hipnotycznego. Jest certyfikowanym nauczycielem medytacji Osho, takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again oraz nauczyciel jogi. Jest zapalonym praktykiem Satori. Studiował różne dyscypliny duchowe, takie jak medytacja i filozofia Vipassana, Zen, Sufi i Tao.

Przez ponad 12 lat pracował w firmach grupy Fortune 500, takich jak AOL Time Warner, CNN, Barclays Bank, British Council. Następnie porzucił udaną karierę korporacyjną, cierpiąc z powodu wypalenia zawodowego, depresji i problemów z ciałem. Skierował się ku duchowym poszukiwaniom sensu życia i miłości. Podczas swojej duchowej podróży Swami Anahata odkrył nauki Osho i żył w międzynarodowych społecznościach Osho. Tam uczył się i syntetyzował różnice wielokulturowe oraz  psychikę ludzkich zachowań. To z kolei poprowadziło go na ścieżkę Tantry.

Swami Anahata jest utalentowanym, intuicyjnym, pełnym pasji nauczycielem tantry. Tworzy i prowadzi warsztaty, które prowadzą ludzi do odkrywania i wykorzystywania ich pełnego potencjału. Ostatnie 20 lat poświęcił własnemu rozwojowi i samopoznaniu poprzez tantrę i inne holistyczne praktyki. Jego obecna praca łączy praktyczną naukę z praktyką duchową i jest mocno zakorzeniona w naukach Osho. Jego solidna wiedza i mistrzostwo w rytuałach tantrycznych, metodach i filozofii są przepojone ciepłem, naturalną charyzmą, talentem do komunikacji i niezbędnym zrozumieniem tego, co czyni nas ludźmi.

www.swamianahata.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu