CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Czerwiec 2023 / 13.06.23 - 18.06.23

Event

Title:
Warsztat Tantry dla Singi i Par: Divine Sexuality. Boska Seksualność Święta Sztuka Tantry, (Nowe Kawkowo)
When:
Tue, 13. June 2023 - Sun, 18. June 2023
Where:
Swami Anahata
Category:
Czerwiec 2023

Description

divine sexuality anahata 01

Chcesz poznać, na czym polega  magnetyczne przyciąganie między mężczyzną i kobietą? Chcesz odkryć pełen potencjał swojej seksualności?
Chcesz rozwijać swoją świadomość poprzez boską seksualność?
To ten warsztat jest dla Ciebie.

Czy możesz zatrzymać się na chwilę i szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie:

 „Czy w pełni przeżywam  swoją seksualność?”  - Jeśli nie, to co mnie powstrzymuje?

Podczas tego 5- dniowego intensywnego warsztatu zaprosimy Cię do odkrycia i ucieleśnienia pełnej seksualności poprzez naukę  starożytnej Świętej Sztuki Tantry.

Tantra daje nam narzędzia i techniki, dzięki którym uczymy się podążać za naturalnym ruchem bioenergii w naszych ciałach. Tantra daje bardzo precyzyjną i naukową mapę tańca energii seksualnej i pokazuje, jak wykorzystać jej dynamikę, aby rozwinąć swój pełen potencjał, zarówno jako jednostka, jak i w parach.

Zajęcia poprowadzi  niesamowity i charyzmatycznego nauczyciel tantry z Indii -  Swami Anahata. Swami Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu. Uczy   jak  kierować własną energią fizyczną, seksualną, emocjonalną i duchową. Jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty. Uważany jest za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych i medytacyjnych. Podczas warsztatów łączy klasyczną tantrę, medytacje Osho, metody uzdrawiania i pracy z ciałem, trans somatyczno hipnotyczny, praktyki duchowe (Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga).

Podczas  warsztatu będziemy używać rytuałów tantrycznych, inicjacji i medytacji ze starożytnych Indii i Tybetu,  oddechu, dźwięku, ruchu ciała, masażu, indywidualnej i grupowej medytacji, ekspresji emocjonalnej, uzdrawiania czakr, budzenia energii Kundalini.

divine sexuality anahata 02

 Jednym z najpotężniejszych pragnień, jakie odczuwamy jako istoty ludzkie, jest zrozumienie i pełne przeżywanie naszej seksualności. Ta potrzeba jest naturalna, ponieważ rodzimy się z seksualności i chcielibyśmy poznać nasze źródło stworzenia.

Niestety, nasze społeczeństwo, religia i system rodzinny zapewniają bardzo ograniczoną lub żadną edukację, jeśli chodzi o przeżywanie pełnego seksualnego potencjału. W  zachodniej współczesnej kulturze większość  z nas nie otrzymała  prawdziwej wiedzy  w zakresie seksualności, miłości i uszanowania głębokiej intymności. Nie otrzymaliśmy wsparcia i wskazówek, aby radośnie przyjąć tę energię i przekształcić ją w Boskość. Jednak zamiast odczuwać smutek z powodu naszej ignorancji, prowadzimy  codzienne życie tak, jak gdyby nie miało to znaczenia.

Podczas  tego warsztatu  zostaniesz zaproszony do doświadczania różnych poziomów spotkania między mężczyznami i kobietami. Nauczysz się, jak z tej wiedzy korzystać, aby poprawić swój styl życia i relacje.

Podczas zajęć zajmiemy się tematami:

 • Fizycznego pociągu i przyjemności
 • Leczenia złych nawyków i uwarunkowań seksualnych
 • Otwarcia systemu Kundalini i czakr dla pełnego przepływu energii ciała
 • Jak mężczyzna funkcjonuje seksualnie i emocjonalnie?
 • Jak kobieta funkcjonuje seksualnie i emocjonalnie?
 • Granic i zgody
 • Inspiracji i twórczego partnerstwa
 • Dynamiki władzy pomiędzy mężczyzną a kobietą

Podczas  warsztatu będziemy używać oddechu, dźwięku, ruchu ciała, masażu, indywidualnej i grupowej medytacji, ekspresji emocjonalnej, rytuałów tantrycznych i uzdrawiania czakr, aby wprowadzić równowagę między tymi dwoma przeciwnymi siłami męskości i kobiecości, stanowiącymi portal do wyższej Świadomości. To połączenie jest znane w Indiach jako Ardhanarishavara.

Jest to wyjątkowe zaproszenie do odkrywania, wzmacniania i magnetyzowania w pierwszej kolejności własnej płci, a także z tej wzmocnionej przestrzeni – spotkanie jej przeciwieństwa. Będziesz badać sposoby wspierania i wzmacniania siebie nawzajem.

Mile widziani są uczestnicy o wszelkich poziomach doświadczenia. Single i pary. Pary mogą wybrać, czy chcą przeprowadzić wszystkie praktyki razem.

divine sexuality anahata 03

 Ten warsztat jest zaproszeniem do odkrycia swojej seksualności oraz otrzymania głębokich i praktycznych nauk wywodzących się z tantrycznych tradycji. Używając ćwiczeń, które integrują otwieranie serca, tantra uczy jak budować zaufanie nie tylko  do seksualności, ale również do innych aspektów naszego życia. Uczy jak  być bardziej  obecnym i w pełni ożywionym.  Szybko i efektywnie transformuje świadomość.  

Warsztat ten pomoże odkryć  istotę Tantry poprzez podróż w głąb seksualności, miłości i duchowości. Dzięki  tantrycznej praktyce będziemy mogli dojść do prawdziwego spełnienia, które  nadejdzie, kiedy nasze ciało, serce i dusza połączą się razem. 

Zajęcia nauczą nas mocy dotyku, masażu i medytacji oddechu,  aby pomóc nam  celebrować swoje życie miłosne.  Warsztat oferuje ćwiczenia, które pomogą odkryć tą uniwersalną energią i otworzyć drzwi do ekstazy. Poprzez oddech, świadomość, ruch i głębokie odczuwanie  pozwolimy  wrodzonej mądrości naszego ciała zjednoczyć się w miłości i seksualności. 

ŚWIĘTA SZTUKA TANTRY

TANTRA TO  STAROŻYTNA SZTUKA ŁĄCZENIA SEKSU, MIŁOŚCI I DUCHA!

Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności  i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i  zmysłową świadomość ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność  i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga  w pełni  otworzyć  się na bliską osobę.  Wpływa na całe  nasze życie. 

Tantra jest także  wyrafinowaną  ścieżką duchowego przebudzenia. Oferuje ludziom drogę do oświecenia poprzez wszystko to czym jesteśmy – poprzez doznania zmysłowe, emocje czy seksualność. Obejmuje  całą istotę ludzką. Tajemnicą tantry jest, że wprowadza świadomość i miłość do każdej ludzkiej sytuacji, bez względu na to  co to jest.

Tantra to także Droga przeżywania głębokiej miłości i seksualnościtworzenia bliskich związków, jednoczenia ciał i duszTo nie same techniki i porady seksualne - jak powszechnie się uważa, lecz coś o wiele głębszego. To proces, który odbywa się na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy. I który jednoczy wszystkie te poziomy.

W swojej najgłębszej istocie tantra to spotkanie dwóch energii – męskiej i żeńskiej, całkowicie różnych, ale niezbędnych, aby z tej odmienności powstało coś nowego i pięknego.Praktykowanie tantry przemienia wszystkie sfery naszego życia – związki, seks, ale także, pracę, przyjaźnie, rodzicielstwo. Jeśli pogłębisz uważność, obecność i oddech, to wpłynie to na całe Twoje życie, a nie tylko poprawi jakość życia seksualnego.

divine sexuality anahata 04divine sexuality anahata 05divine sexuality anahata 06

CO DAJE NAM TANTRA?

 • Wzbogaca nasze życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.
 • Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.
 • Umożliwia głęboki przepływ miłości.
 • Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.
 • Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.
 • Może pomóc uzdrowić nasze zranione aspekty.
 • Wpływa pozytywnie na wszystkie dziedziny naszego życia.

SZKOŁA TANTRY SWAMI ANAHATY łączy:

 • mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z badaniami naukowymi Zachodu
 • klasyczną tantrę
 • masaż tantryczny, kaszmirski i taoistyczny
 • Vigyan Bhairav Tantra
 • metody uzdrawiania i pracy z ciałem (Lomi Lomi, akupresura tybetańska, akupunktura barwami światła)
 • intensywne treningi dla mężczyzn z cyklu „Przebudzona męskość”
 • transsomatyczny trans hipnotyczny
 • medytacje Osho (jest certyfikowanym nauczycielem medytacji takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again i wielu innych)
 • praktyki duchowe, takie jak Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga.
 • prace z przepływem energii kundalini i otwieranie systemu czakr

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Zobacz Video: 


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 13 - 18 czerwca 2023

ROZPOCZĘCIE
 • 13 czerwca  o godz.18  (rozpoczynamy kolacją we wtorek)
ZAKOŃCZENIE
 • 18 czerwca  o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1650 zł + koszty pobytu i wyżywienia
UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 35 do 140 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię  nazwisko,  13-18.VI.2023”.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
 8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.
 9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Swami Anahata

Description

divine sexuality anahata 07

Swami Anahata

Swami Anahata jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty  i twórcą intensywnego programu dla mężczyzn „Przebudzona męskość”. Jego imię Anahata symbolizuje serce na duchowej ścieżce tantry. Urodził się  w Indiach, skąd wywodzi się Tantra.  Swami  Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu, dzięki czemu jego nauki są łatwe do zrozumienia, holistyczne i mają praktyczne zastosowanie we współczesnym stylu życia. Uczy jak kierować własną energię: fizyczną, emocjonalną i seksualną, i jest inspiracją dla tych, którzy chcą zostać mistrzami dla siebie. Budzi zaufanie, a jego zwiększona świadomość rozpala ogień Przebudzenia w jego uczniach.

Swami Anahata jest uważany za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości, jak również medytacji. Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty tantryczne dla par, singli i grup męskich na całym świecie. Jest  gruntownie wyszkolony w zakresie różnych metod uzdrawiania i pracy z ciałem, w tym Lomi Lomi, akupresury tybetańskiej; masażu tantrycznego , kaszmirskiego i taoistycznego, akupunktury barwami światła i transsomatycznego transu hipnotycznego. Jest certyfikowanym nauczycielem medytacji Osho, takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again oraz nauczyciel jogi. Jest zapalonym praktykiem Satori. Studiował różne dyscypliny duchowe, takie jak medytacja i filozofia Vipassana, Zen, Sufi i Tao.

Przez ponad 12 lat pracował w firmach grupy Fortune 500, takich jak AOL Time Warner, CNN, Barclays Bank, British Council. Następnie porzucił udaną karierę korporacyjną, cierpiąc z powodu wypalenia zawodowego, depresji i problemów z ciałem. Skierował się ku duchowym poszukiwaniom sensu życia i miłości. Podczas swojej duchowej podróży Swami Anahata odkrył nauki Osho i żył w międzynarodowych społecznościach Osho. Tam uczył się i syntetyzował różnice wielokulturowe oraz  psychikę ludzkich zachowań. To z kolei poprowadziło go na ścieżkę Tantry.

Swami Anahata jest utalentowanym, intuicyjnym, pełnym pasji nauczycielem tantry. Tworzy i prowadzi warsztaty, które prowadzą ludzi do odkrywania i wykorzystywania ich pełnego potencjału. Ostatnie 20 lat poświęcił własnemu rozwojowi i samopoznaniu poprzez tantrę i inne holistyczne praktyki. Jego obecna praca łączy praktyczną naukę z praktyką duchową i jest mocno zakorzeniona w naukach Osho. Jego solidna wiedza i mistrzostwo w rytuałach tantrycznych, metodach i filozofii są przepojone ciepłem, naturalną charyzmą, talentem do komunikacji i niezbędnym zrozumieniem tego, co czyni nas ludźmi.

www.swamianahata.com

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu