CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Luty 2023 / 08.02.23 - 12.02.23

Event

Title:
Szamańsko tantryczny trening Dywinacji. Praca z Wewnętrzną Wyrocznią. Prekognicja – pamięć Przyszłości. Czytanie z kamieni, ognia, ziemi i kryształów. Poziom I, (Nowe Kawkowo)
When:
Wed, 8. February 2023 - Sun, 12. February 2023
Where:
Anand Rudra
Category:
Luty 2023

Description

001-080223-007.jpg

„Im bardziej jesteś połączony ze swoją meta świadomością, tym bardziej możesz rozwijać się i wzrastać duchowo. A im bardziej wzrastasz duchowo, tym bardziej możesz połączyć się ze swoją esencją. Gdy połączysz się już z tymi procesami, możesz zacząć łączyć się także ze swoimi zdolnościami psychicznymi i ponadzmysłowym, ponieważ wtedy zaczynasz być bardziej otwarty na połączenie ze swoją Nadświadomością” Anand Rudra

 

Zapraszamy Was na ekscytujący warsztat – Podróż, podczas której odkryjemy nasze wewnętrzne Moce/ Siddhis i zdolności ponadzmysłowe. Będziemy budzić intuicję, która jest podstawowym narzędziem do kreowania wewnętrznego stanu wyższej świadomości i do wzmacniania nieuświadomionych Mocy. Nauczymy się odczytywać informacje z otaczającego nas świata – Elementali, Żywiołów, energii ognia, ziemi, kamieni i kryształów. Dowiemy się jak przeprowadzać Dywinację/ Wróżenie – czyli jak wyczuwać sacrum w zjawiskach naturalnych za pomocą „wewnętrznego widzenia”. Oraz jak stawać się Wyrocznią poprzez przygotowanie ciała, pracę z energią i poszerzaniem umysłu, Świadome Śnienie i rozmowy ze światem niewidzialnym. Poznamy prekognicję – zdolność widzenia lub posiadania wiedzy o zdarzeniach, zanim one się wydarzą. Poznamy różne stany świadomości: uważność, hipnozę, śnienie, trans, ugruntowanie.

Zrozumiemy także w jaki sposób wibracje i energia mogą rezonować z intuicją. A wykorzystując tantryczną praktykę Satya Kriya otworzymy Moce Siddhi (zdolności parapsychiczne, które posiada każdy człowiek), wgląd Trzeciego Oka i pozazmysłową świadomość.

Warsztat poprowadzi Anand Rudra – syn meksykańskiego szamana, wnuk uzdrowicielki meksykańskich Indian Yaqui. W swoim przekazie łączy starodawne praktyki szamanów i uzdrowicieli Ameryki Północnej i Południowej, tantrę, praktyczne doświadczenie, symbolizm i rytualizm, oraz wiedzę akademicką.

001-080223-006.jpg001-080223-005.jpg001-080223-004.jpg

Od dawien dawna Szamani i Uzdrowiciele na całym świecie mieli dostęp do ponadzmysłowych zdolności – myślenia, odczuwania, postrzegania, wewnętrznego prowadzenia czy wyczuwania zbliżających się zdarzeń i sytuacji. Podstawą tego typu zdolności był głęboki wgląd w samego siebie, szeroko rozwinięta intuicja oraz połączenie ze światem roślin, zwierząt i całym Kosmosem. Pragnienie poznania przyszłości i szukania odpowiedzi na najważniejsze pytania od zawsze było zakorzenione w ludzkim instynkcie.

Podobnie w tantrze od dawna poszukiwano metod, dzięki którym praktykujący mógł uzyskać głębszy wgląd, diagnozę swoich blokad, transformację oraz uzdrowienie. Dzięki temu mógł bardziej świadomie kierować swoim życiem. Praktyki te opierały się na głębszym zrozumieniu własnej sieci połączeń oraz komunikacji ze Źródłem.

Podczas warsztatu:

 • dowiemy się jak przeprowadzać Dywinacje/ Wróżenie

(wywodzące się od łacińskiego słowa „divinum” – „bóstwo”) czyli jak wyczuwać sacrum w zjawiskach naturalnych za pomocą „wewnętrznego widzenia”.

 • Przejdziemy przez proces Stawania się Wyrocznią

Poprzez przygotowanie ciała, pracę z energią i umysłem,  Świadome Śnienie, Wszechobecność, rozmowy ze światem niewidzialnym. Samo słowo “wyrocznia” pochodzi od łacińskiego czasownika ōrāre, który oznacza „mówić” i pierwotnie odnosi się do kapłana lub kapłanki wypowiadającej przepowiednię.

 • Obudzimy wewnętrzną Prekognicję

która jest zdolnością widzenia lub posiadania wiedzy o zdarzeniach, zanim one faktycznie się wydarzą, (wywodzi się od łacińskiego słowa. „Præcognoscere” czyli „wiedzieć wcześniej”)

 • Zrozumiemy Moc naszych ciał oraz poznamy proces rozwijania podstawy Mocy/ Siddhi w kilku obszarach

POZIOMY ŚWIADOMOŚCI:

 • Świadomość,
 • Podświadomość,
 • Nieświadomość.

STANY ŚWIADOMOŚCI:

 • Hipnoza,
 • Śnienie,
 • Trans.

001-080223-003.jpg001-080223-002.jpg

SZTUKA STAWANIA SIĘ WYROCZNIĄ:

 • Przygotowanie ciała,
 • Energia i ekspansja umysłu; związek z ideą Nadświadomości (Supra Świadomości, Supra Natury),
 • Świadome Śnienie i Wszechobecność,
 • Rozmowy ze światem niewidzialnym (Dialog esencji, vishuda, biegunowość czasu i przestrzeni),
 • Ewolucja procesu od wróżbiarstwa do stania się Wyrocznią.

AKTYWACJA INTUICJI I ZNACZENIE SATYA KRIYAS

 • Aktywacja intuicji i sposoby jej rozwijania,
 • Poznanie Satya Kriyas.

PIERWOTNE METODY WRÓŻENIA:

 • Intencja mapy komunikacyjnej,
 • Kosmogonia wedle szamanizmu,
 • Kosmogonia archetypów,
 • Połączenie i oddziaływanie z obiektami mocy, energią i Wielką Siecią Współistnienia,
 • Ciało jako narzędzie do odczytywania informacji poprzez tybetański pulsing,
 • Karty Tarota,
 • Ogień,

001-080223-001.jpg

TRUE TANTRA SCHOOL

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi, masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

Primal Shamanic Tantric Certification

cykliczny hybrydowy trening mistrzowski/ SZKOŁA ANANDA RUDRY 

Anand Rudra wraz z członkami grupy Be.Tantric, zdecydował się stworzyć system certyfikacji, który pozwoli na osiągnięcie mistrzostwa w wybranym obszarze szamanizmu i tantry. System ten stanowią fundamentalne etapy łączące praktykę i wiedzę.

Całe szkolenie ma charakter cykliczny co oznacza, że można przystąpić do każdego kursu bez wymogu ukończenia wcześniej jakiegokolwiek  innego kursu. Nie ma też potrzeby wyboru poziomu. Zebrane punkty z przebytych warsztatów wskazują poziom, na jakim uczestnik szkolenia jest w danej chwili.

Program składa się z 3 poziomów: praktyka, stażysty i instruktora. Jeśli już wcześniej uczestniczyłeś/aś w warsztatach prowadzonych przez Ananda można je zaliczyć do całego  szkolenia.

Każdy warsztat zawiera dużo materiału teoretycznego i praktycznego. Warsztaty zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi Europejskiej Akademii w Bolonii.  Każdy nasz certyfikat spełnia te wymogi, zaś uczestnictwo w każdym warsztacie sygnowanym przez True Tantra albo Be.Tantric jest potwierdzone dyplomem.

UWAGA: warsztat ten jest także szkoleniem będącym częścią nowej Szkoły Tantry i Szamanizmu Ananda Rudry  ('Primal Shamanic Tantric Certification’).

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 8 – 12 lutego 2023 (środa – niedziela)

ROZPOCZĘCIE
 • 8 lutego  o godz. 18  (rozpoczynamy kolacją w środę)
ZAKOŃCZENIE
 • 12 lutego  o godz. 14  (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1300 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 35 do 140 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: imię  nazwisko,  8-12.II.2023.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
 8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.
 9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Anand Rudra

Description

 Anad Rudra

Anand Rudra

Dorastał w szamańskiej i meksykańskiej  ezoterycznej kulturze. Prowadzony był  przez ojca -meksykańskiego szamana i duchownego oraz przez babcię - uzdrowicielkę meksykańskich Indian Yaqui.

Od młodości interesował się światem duchowym i ezoterycznym. Studiował szamanizm, tantrę,  tarota, psychomagię, symbolikę, rytuały i świętą geometrię.

Jest prawnikiem ds. Stosunków międzynarodowych; posiada trzy tytuły magisterskie ze Studiów nad Ameryką Północną; Relacji Meksyk-USA; Prawa i ekonomii Unii Europejskiej, jak również doktorat w dziedzinie Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przez ostatnie 15 lat mieszkał w Europie, gdzie poprowadził ponad 150 różnych warsztatów poświęconych Tantrze i Świętej Seksualności. Jest znanym specjalistą od męskiej świętej seksualności oraz członkiem Wydziału Connection Uniwersity w Holandii. Jest również certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance, YACEP i Systemu Szkoły Arhanta Yogi.

Jego doświadczenie życiowe obejmuje:

 • Symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Badania nad wpływem rytuałów tantrycznych na współczesne społeczeństwo
 • Specjalizacja w ezoterycznych i hermeneutycznych studiach nad rytuałami Tantry i energii ciała
 • Głęboki trening medytacji Tantry
 • Synergetyczny masaż tantryczny, profesjonalne szkolenie
 • Techniki uzdrawiania praną
 • Jednoroczny stacjonarny kurs Tantry
 • Badania naukowe nad Tantrą prowadzone w Alegraluz i Bindu
 • Niezależny masażysta i terapeuta Tantry
 • Masażysta Tantry, terapeuta i przedsiębiorca w firmie Alegraluz International
 • Tantryk od ponad 8 lat; przez ostatnie 6 lat dyrektor 3 głównych projektów: Centrum w Bindu, Centrum w Kinnarze i TrueTantra
 • Dyrektor EATP (European Association of Tantra Professionals, Europejskiego Związku Profesjonalistów Tantry)
 • Opracował praktyki - zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi:
  - Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi
  - Praktykę metodologii True Tantra

www.truetantra.eu

Szkoła

W swoim nauczaniu Anand Rudra łączy: 

 • Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi (zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi)
 • Praktykę metodologii szkoły True Tantra
 • Tantryczny Szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Teoria Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego

True Tantra School

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi,  masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu