CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Maj 2022 / 17.05.22 - 22.05.22

Event

Title:
Podróż Oddechem Przez Czakry. Od Osobowości Do Indywidualności, (Nowe Kawkowo)
When:
17.05.22 - 22.05.22
Where:
,
Category:
Maj 2022

Description

od osobowosci do indywidualnosci govind 2022 01

Podróż oddechem przez czakry jest intensywnym procesem, który poprowadzi Cię od powierzchownych warstw osobowości, w których nawykowo funkcjonujemy, do twojego rdzenia, twojej indywidualności i odkrycia ekstatycznego sposobu doświadczania życia.

Wykorzystamy zachodnią wiedzę m.in. ćwiczenia pochodzące z bioenergetyki W. Reicha, aby rozpuścić zbroję napięć mięśniowych i zamienić ją w oddechu na naturalny przepływ energii. Połączymy to ze wschodnim rozumieniem naszej energetyki i skorzystamy z aktywnych medytacji, aby oczyścić i odblokować centra energetyczne.

Wyjdziemy na zewnątrz: wykorzystamy podejście OSHO Diamond Breath, ćwiczenia bioenergetyczne, taniec, dotyk i specjalnie dobrane medytacje aktywne, aby wyrazić i uwolnić to, co zatrzymane i blokuje przepływ energii w poszczególnych obszarach ciała.

Dobrze uziemieni obudzimy miednicę, odblokujemy przeponę i otworzymy klatkę piersiową, odzyskamy głos i zdejmiemy napięcie z oczu. Dostroimy nasze energetyczne centra i stopniowo otworzymy się na zdrową seksualność, zmysłowość, moc, miłość, prawdę i kreatywność. 

Wejdziemy do wewnątrz: poprzez głęboki relaks i głębokie odpuszczenie w ciszy i medytacji otworzymy się na Życie. Praktyka medytacji uspokoi umysł, skieruje nas do wnętrza i wyciszy. Dzięki temu usłyszymy swoją prawdę i przejdziemy od automatycznego funkcjonowania do życia opartego na obecności i uważności.

od osobowosci do indywidualnosci govind 2022 02

 

Jesteś zamrożony. Chciałbym cię roztopić i ponownie stworzyć przepływ. Dlatego nalegam na aktywne medytacje. Przez "aktywne" rozumiem tylko, że twoje ciało musi być w to zaangażowane... ciało jest światem, poprzez ciało istniejesz. Twoja medytacja musi być w jakiś sposób głęboko zakorzeniona w ciele; w przeciwnym razie stanie się tylko snem unoszącym się w umyśle.” Osho

Przychodzimy na świat w wolnym przepływie energii, we współbrzmieniu ze Światem. Stopniowo pod wpływem trudnych wydarzeń kumulujemy napięcia i tworzymy pancerz mięśniowy oraz przekonania i strategie przetrwania, które składają się na naszą osobowość. Osobowość daje nam poczucie bezpieczeństwa i możliwość funkcjonowania, ale odbiera witalność i połączenie z naszą prawdziwą naturą. W codziennym pośpiechu i stresie utrwalamy ten stan rozłączenia od siebie.

Oddech jest drogą do odwrócenia tego procesu - odzyskania naturalnego przepływu energii i powrotu do Siebie. Korzystając z podejścia OSHO Diamond Breath, podejścia W.Reicha, bioenergetyki, tańca, ruchu i specjalnie dobranych medytacji aktywnych, odzyskamy oddech, i dzięki niemu rozpuścimy napięcia z poszczególnych obszarów ciała. W bezpiecznej i atmosferze skontaktujemy się z tym, co jest do odczucia i wyrażenia. Tworzoną latami zbroję mięśniową zaczniemy zamieniać na większą żywotność i autentyczność. Dzięki temu będziemy mogli ucieleśnić naszą prawdziwą naturę.

od osobowosci do indywidualnosci govind 2022 03

od osobowosci do indywidualnosci govind 2022 04DLA KOGO

Warsztat skierowany jest do:

 • zarówno do osób początkujących jak zaawansowanych w pracy z ciałem i medytacją
 • uczestników dotychczasowych modułów Transformacji przez oddech chcących kontynuować   swoją praktykę
 • uczestników warsztatów Primal, The Natural Man, The Natural Woman

 

KORZYŚCI Z PROCESU

 • zrozumiesz jak przeszłość zapisuje się w naszych ciałach i wpływa na naszą teraźniejszość
 • uwolnisz napięcia z poszczególnych obszarów ciała
 • wyrazisz tłumione na co dzień emocje blokujące przepływ energii życiowej
 • poczujesz różnicę między życiem w głowie a życiem w ciele
 • odzyskasz stan naturalnej głębokiej relaksacji
 • doświadczysz przestrzeni ciszy, uważności i głębokiej świadomości
 • nauczysz się technik relaksacji i medytacji do codziennego wykorzystania

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 17-22 maja 2022  (wtorek – niedziela)
ROZPOCZĘCIE
 • 17 maja – zaczynamy o godz. 18.00 ( kolacją we wtorek)

ZAKOŃCZENIE
 • 22 maja – kończymy o godz. 14 ( obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 2000 zł   +  koszty zakwaterowania i wyżywienia

EARLY BIRD
 • 1850 zł   przy wpłacie zaliczki za warsztat do 30 lutego 2022 + koszty zakwaterowania i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 100 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 34 do 130 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 17-22.V.2022”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Govind Pushan i Nadi Gabalewicz

Description

govind pushan

Pushan Govind

międzynarodowy terapeuta w podejściu Osho, bodyworker, certyfikowany prowadzący Osho Diamond Breath i Somatic Experience. Facylitator terapii medytacyjnych Osho No Mind, Born Again, Mystic Rose i aktywnych medytacji Osho. Terapeuta relacji i seksualności, masażysta.

Jest autorem metody - dynamiczne uwalnianie napięć, która łączy oddech bioenergetyczny, doświadczenie somatyczne i medytację. Jej celem jest otwieranie ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i kontakt ze swoim autentycznym ja. Prowadzi warsztaty i szkolenia w różnych częściach świata. W Polsce prowadzi cykl warsztatów „Transformacje przez oddech” oraz warsztaty dla mężczyzn „The Natural Man

Więcej na: http://www.pushan.es

nadi gabalewicz

Nadi Gabalewicz

psycholog, coach, trenerka rozwoju osobistego z 15-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Przeszkoliła setki coachów w ramach brytyjskiej szkoły NMC, przeprowadziła przez głębokie transformacje tysiące menedżerów w kraju i za granicą. Od ośmiu lat łączy pracę z własną praktyką w ośrodkach medytacyjnych i rozwijaniem autorskiego programu Quest - serii procesów terapeutyczno-medytacyjnych prowadzących od osobowości do indywidualności, odzyskania energii życiowej i życia swoim autentycznym Ja. Certyfikowana terapeutka Primal, certyfikowana terapeutka pracy z oddechem trzyletniej szkoły Osho Diamond Breath, facylitatorka terapii medytacyjnych OSHO No-Mind, OSHO Mystic Rose, OSHO Talking to Your Body-Mind. Od sześciu lat asystuje w warsztatach Transformacji przez oddech, m.in. w Polsce, Grecji, Włoszech i Chinach.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu