CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Grudzień 2022 / 27.12.22 - 01.01.23

Event

Title:
Tantryczno - Szamańskie Powitanie Nowego Roku. Odkrywanie Planów Duszy. Kreacja Nowego Życia. Połączenie z Samym Sobą, Przodkami i Energią Istnienia. Rytuały Miłości, (Nowe Kawkowo)
When:
Tue, 27. December 2022 - Sun, 1. January 2023
Where:
Anand Rudra
Category:
Grudzień 2022

Description

sylwester tantryczno szamanski 2022 01

Zapraszamy w Niezwykłą Podróż, która poprowadzi nas przez tantryczno–szamańskie rytuały do wnętrza naszej Duszy. Dzięki temu zrozumiemy, uzdrowimy i pokochamy samego siebie. Nawiążemy połączenie z naszą Duszą, Przodkami, nieświadomością i Wielką Siecią Istnienia. Staniemy się Strażnikami Ziemi i Gwiazd. Przejdziemy przez rytuały Połączenia ze sobą, Uzdrawiania Złamanych Serc i Budzenia Miłości do Siebie. Uzdrowimy relacje i Przeszłość, przetransformujemy Teraźniejszość i zasiejemy nasiona Przyszłości.

W 2023 roku intencje naszej Duszy skierują nas w stronę Miłości do Siebie i Innych. Energia tego roku pozwoli nam dokonać głębokiego wglądu w nas samych. Taki wgląd jest niezbędny do tego byśmy w pełni zrozumieli możliwości, które właśnie się przed nami otwierają. Jednym z najmocniejszych narzędzi, które mogą otworzyć przed nami przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość to ROZPOZNANIE SIEBIE, które jest wynikiem bardzo prostego działania - POKOCHANIA SIEBIE.

Rok 2023 jest numerologiczną Siódemką, która reprezentuje możliwości, które daje nam LILA i Wszechświat. Możemy w tym roku przyspieszyć manifestację naszych pragnień, pod warunkiem, że połączymy się ze swoją Wyższą Jaźnią i poznamy dobrze siebie, a tym samym swoje pragnienia. Rok 2023 będzie bowiem wyjątkowy pod względem lekkości manifestowania naszych pragnień, dlatego tak ważne jest by stworzyć jasne intencje w oparciu o intuicję i pozytywną energię.

sylwester tantryczno szamanski 2022 02

Podczas warsztatów będziemy doświadczać niezwykłych i transformujących rytuałów dzięki którym:

Usuniemy blokady na poziomach fizycznym, emocjonalnym, duchowym i energetycznym  oraz uzdrowimy i zrelaksujemy nasze ciało.

Będziemy wspierać naszą relację z samym sobą. Akt odczuwania i współodczuwania to najmocniejsze narzędzia miłości do siebie. Otwarta komunikacja jest możliwa wtedy, kiedy jesteśmy połączeni z naszą Czakrą Gardła. To spójny proces rozwoju i odpuszczania, którego wartością dodaną jest poznania naszych potrzeb i pragnień. Jednym z podstawowych elementów miłości do siebie jest akt wybaczania.

Nasze myśli to jedna z najpotężniejszych energii. Uznanie dla siebie to postawa, która otwiera serce i stwarza warunki do generowania miłości. Sposób w jaki cieszymy się życiem jest następstwem procesu, który jest ukorzeniony we wczesnym dzieciństwie i w naszych trzech dolnych czakrach. Dlatego skierujemy naszą uwagę do tego jak postrzegamy RADOŚĆ, byśmy mogli w pełni cieszyć się życiem.

Zaczniemy kultywować Miłość do Siebie. Co najbardziej lubisz i kochasz w życiu? To pytanie otworzy nam drogę do Siebie i Miłości w szerokim znaczeniu!

Zrozumiemy moc afirmacji, mantrowania i pracy z emocjami. Sposób w jaki myślimy oraz połączenia pomiędzy naszymi myślami i naszym działaniem są związane z historią naszego życia i tym jak one oddziaływują na struktury naszego ciała fizycznego i ciał subtelnych.

W Tantrze i Szamanizmie oddech, energia i świadomość są święte. Na warsztatach będziemy ucieleśniać różne rytuały, poprzez które będziemy wyrażać nasze uznanie dla życia, miłości i pragnień. Miłość do Siebie to podstawa do wglądu do naszej duszy. Jednakże ta podstawa pozostaje dla nas ukryta dopóki nie przestaniemy doszukiwać się uznania i dowartościowania w świecie zewnętrznym. Afirmacje i medytacje dają nam wolność i odbudowują równowagę. Rytuał Akceptacji skłania do zrozumienia Siebie i swojej wyjątkowości oraz prowadzi do docenienia i pokochania Siebie.

sylwester tantryczno szamanski 2022 03

Podczas warsztatu przejdziemy różne rytuały:

 • Rytuał Połączenia ze swoimi Przodkami

Rytuał ten ma na celu połączenie z pokoleniami przodków. Ma zachęcić twoich przodków aby zbliżyli się do ciebie. Przed wykonywaniem tego rytuału sporządź listę imion przedków sięgającą tak daleko jak pamiętasz. Lista powinna zawierać Twoich biologicznych Przodków oraz osoby które np. Cię wychowywały. Potrzebne będą: biała świeca, bochenek chleba i butelka wody. W kontakcie z Przodkami pomoże recytowanie imion Przodków i specjalnej formuły:

“Przez miłość Pierwszej Matki i pierwszego Ojca wspominam moich Przodków. Wspominam ich w radości i smutku. Pamiętam, że to powietrze jest powietrzem, którym oddychali, że ten chleb to chleb, który jedli, że to woda, którą pili”.

 • Rytuał Połączenia z samym sobą

To głęboka transformacja i uzdrawianie na wielu poziomach. Znalezienie odpowiedzi na najważniejsze pytania:

- Co chcę naprawdę zamanifestować w swoim życiu?

- Czy jestem gotowy uzdrowić siebie?

- W jaki sposób mogę wnieść do mojego życia więcej Miłości?

 • Szamański Rytuał Strażnika Ziemi

To rytuał ofiarowania swojej wizji, serca i działania dla dobra całej planety. Podczas rytuału złożymy ofiary Matce Ziemi i poprosimy ją o prowadzenie i przewodnictwo w stawaniu się jej Strażnikiem. Ofiarujemy kryształy kwarcu, aby stworzyć uniwersalną Sieć Energetyczną. Połączymy się z tą Siecią, aby ucieleśnić Miłość, Mądrość i wzajemne połączenie wszystkich Istot.

 • Szamański Rytuał Strażnika Gwiazd

Poprzez ten rytuał ustanowimy nasze miejsce wokół Świętego Ognia w centrum Słońca – miejsce zarezerwowane dla nas od początku czasu. Ten rytuał pomoże naszemu ciału fizycznemu ewoluować do Homo Luminos / Istoty Światła – gdy proces starzenia zostaje spowolniony, DNA jest przeprogramowane i stajemy się bardziej odporni na choroby.

Posiadając nasiona Strażnika Gwiazd odkryjemy więzi z naszymi siedmioma przyszłymi pokoleniami. Przejdziemy Ceremonię Ognia – Połączenia się z Kosmosem i Gwiazdami.

sylwester tantryczno szamanski 2022 04

 • Ceremonia Świadomego Śnienia

Spojrzymy w gwiazdy i znajdziemy naszą gwiazdę przewodnią. Odczujemy, ze całe życie – także nasze, pochodzi z gwiazd. Poprosimy naszą gwiazdę o odpowiedzi, które ześle nam podczas snu, wizji lub w pełnej znaczenia synchroniczności. Spojrzymy na swoje życie z kosmicznej perspektywy - my sami jako istotne części układu słonecznego i galaktyk. Uświadomimy sobie, jak cenna jest nasza egzystencja.

 • Rytuał Połączenia z Przodkami – Ceremonia Kakao

Święte Kakao od stuleci  było spożywane przez Olmeków, Zapoteków, Majów i Azteków. Odgrywało główną rolę w Historii Stworzenia Majów. Wywoływało wizje, przeżycia duchowe, przynosiło wgląd w to co ukryte i nieświadome. Celem tej Starożytnej Ceremonii jest stworzenie głębokiego połączenia z duchem tej rośliny – Kukulcan (Uniwersalną Energią Kundalini Istnienia) oraz z twoją własną energią Kunda.

Kukulkan reprezentuje siłę życiową połączoną ze świadomością. Wnosi i uzdrawia seksualność, relacje Shivy/Shakti (męski/kobiecy wzorzec) w naszym życiu. Ceremonia pomaga obudzić twoja wewnętrzną pierwotną siłę życiową i przeprowadzić ją do szyszynki.

 • Rytuał Intencji

Rytuał który pomoże ci stworzyć jasną intencję i sposoby by się dopełniła. Niezależnie od tego, czy chcesz ulepszyć swój romantyczny związek, czy chcesz odnowić dawno utraconą przyjaźń lub nawet próbujesz poprawić swoje relacje ze współpracownikami.

 • Rytuał Munay Ki (Miłości do siebie)

Często trudne doświadczenia z ciąży i łona matki mają emocjonalny oraz energetyczny wpływ w naszym późniejszym życiu i mogą ranić nasze wewnętrzne dziecko. Te ślady mogą przeszkadzać na drodze do naszego dobrostanu duchowego, umysłowego, fizycznego i emocjonalnego. Rytuał pomoże odblokować trudne doświadczenia z tego okresu.

 • Sztuka świadomego brania tego co otrzymujesz

W sanskrycie słowo diksza oznacza inicjację. Zwykle odnosi się do nauk przekazywanych uczniowi przez guru. Jednak diksza może również oznaczać świadome branie tego, co otrzymujesz: uczeń nigdy nie jest w stanie wchłonąć 100% tego, co mówi nauczyciel w dokładnie zamierzony przez nauczyciela sposób. Ta wiedza może dotyczyć dawania/otrzymywania w różnych obszarach naszego życia.

Nauki nabierają wtedy nowego smaku w naszych umysłach i ciałach, a my możemy zachować tylko to co się w nas zakotwiczy. Nikt nie może dać nam niczego, czego sami nie zechcemy wziąć.

sylwester tantryczno szamanski 2022 05

 • Rytuał Uzdrawiania Złamanego Serca

Ten rytuał ma na celu zamknięcie rozdziałów miłosnych, które są już przeszłością, ale nie zostały jeszcze przez nas domknięte. To rytuał wybaczania i przypomnienia.

Rytuał przeznaczony jest dla osób, które:

-  wciąż pamiętają swoją młodzieńczą miłość,

-  wspominają tego jednego wyjątkowego kochanka,

-  swoją platoniczną miłość,

-  miłość, która nas skrzywdziła,

-  osobę z którą się rozwiedliśmy,

-  miłość, która odeszła

-  mających problemy ze swoimi obecnymi ukochanymi.

 • Rytuał Pisania Listów Miłosnych do siebie

To praca i wzmocnienie więzi z naszą Najgłębsza Istotą.

- Kocham cię, bo..

- Jestem dumny, że..

- Przepraszam za..

- Chcę uzdrowić..

- Zasługuję..

 • Rytuał Tarota – Przepowiednia dotycząca miłości do samego siebie

Poprzez pracę z kartami Tarota uzyskamy odpowiedzi na pytania:

- Jak mogę połączyć się  z moim Wyższym Ja?

- Jaka część mnie/ historia potrzebuje uzdrowienia?

- Jak mam odkryć moje Wewnętrzne Piękno?

- Jakie jest teraz dla mnie najważniejsze przesłanie/wiadomość od Wszechświata?

 • Rytuał Miłosnych Zaklęć

Pomoże nam znaleźć lub udoskonalić nasz romantyczny związek, odnowić utraconą przyjaźń, poprawić relacje z najbliższymi.

Do przeprowadzenia rytuału potrzebny będzie mały słoik z miodem oraz świeca w odpowiednim kolorze:

Biały – to kolor neutralny używany w ogólnej sytuacji

Różowy – dla miłości

Czerwony – dla poprawienia romantycznego związku, wzmocnienia pasji

Brązowy – dotyczy sprawiedliwości.

sylwester tantryczno szamanski 2022 06

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY  Z ANGIELSKIEGO NA JĘZYK POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 27 grudnia 2022 – 1 stycznia 2023 (wtorek – niedziela)
ROZPOCZĘCIE
 • 27 grudnia godz. 18  (zaczynamy kolacją)

ZAKOŃCZENIE
 • 1 stycznia godz. 14  (kończymy obiadem)

MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1400 zł  ( w tym 23 % VAT)  + koszty pobytu i wyżywienia (+ dodatkowa opłata 50 zł za kolację Sylwestrową o północy)
EARLY BIRD
 • 1300 zł (przy wpłacie zaliczki do końca października) + koszty pobytu i wyżywienia  (+ dodatkowa opłata 50 zł za kolację Sylwestrową o północy)
UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 35 do 140 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 27.XII.2022-1.XII.2023.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Anand Rudra

Description

 Anad Rudra

Anand Rudra

Dorastał w szamańskiej i meksykańskiej  ezoterycznej kulturze. Prowadzony był  przez ojca -meksykańskiego szamana i duchownego oraz przez babcię - uzdrowicielkę meksykańskich Indian Yaqui.

Od młodości interesował się światem duchowym i ezoterycznym. Studiował szamanizm, tantrę,  tarota, psychomagię, symbolikę, rytuały i świętą geometrię.

Jest prawnikiem ds. Stosunków międzynarodowych; posiada trzy tytuły magisterskie ze Studiów nad Ameryką Północną; Relacji Meksyk-USA; Prawa i ekonomii Unii Europejskiej, jak również doktorat w dziedzinie Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przez ostatnie 15 lat mieszkał w Europie, gdzie poprowadził ponad 150 różnych warsztatów poświęconych Tantrze i Świętej Seksualności. Jest znanym specjalistą od męskiej świętej seksualności oraz członkiem Wydziału Connection Uniwersity w Holandii. Jest również certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance, YACEP i Systemu Szkoły Arhanta Yogi.

Jego doświadczenie życiowe obejmuje:

 • Symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Badania nad wpływem rytuałów tantrycznych na współczesne społeczeństwo
 • Specjalizacja w ezoterycznych i hermeneutycznych studiach nad rytuałami Tantry i energii ciała
 • Głęboki trening medytacji Tantry
 • Synergetyczny masaż tantryczny, profesjonalne szkolenie
 • Techniki uzdrawiania praną
 • Jednoroczny stacjonarny kurs Tantry
 • Badania naukowe nad Tantrą prowadzone w Alegraluz i Bindu
 • Niezależny masażysta i terapeuta Tantry
 • Masażysta Tantry, terapeuta i przedsiębiorca w firmie Alegraluz International
 • Tantryk od ponad 8 lat; przez ostatnie 6 lat dyrektor 3 głównych projektów: Centrum w Bindu, Centrum w Kinnarze i TrueTantra
 • Dyrektor EATP (European Association of Tantra Professionals, Europejskiego Związku Profesjonalistów Tantry)
 • Opracował praktyki - zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi:
  - Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi
  - Praktykę metodologii True Tantra

www.truetantra.eu

Szkoła

W swoim nauczaniu Anand Rudra łączy: 

 • Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi (zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi)
 • Praktykę metodologii szkoły True Tantra
 • Tantryczny Szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Teoria Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego

True Tantra School

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi,  masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu