CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Luty 2022 / 04.02.22 - 06.02.22

Event

Title:
Dynamic Tantra - Przestrzeń Miłości. Tantra, Świadomość, Medytacja. Dla Singli i Par, (Warszawa)
When:
Fri, 4. February 2022 - Sun, 6. February 2022
Where:
Gopal
Category:
Luty 2022

Description

dynamic tantra gopal mallika 01

Zapraszamy Was na warsztat Dynamic Tantry, na którym będziecie mogli poznać nowoczesne i starożytne techniki praktyk tantrycznych połączone z elementami Body Love, medytacji Osho oraz technik szamańskich. Jest on skierowany do wszystkich, zarówno początkujących jak i zaawansowanych w Tantrze, Medytacji i Szamanizmie.

Podczas tego warsztatu zaprosimy Cię do odkrycia, prawdziwej esencji  Tantry, która jest połączeniem Życia i Świadomości.

Uczestnicy będą poznawać i ucieleśniać Energię Życia za pomocą 3 kluczy: Oddechu, Ruchu i Dźwięku. Wezmą również udział w sesjach oddechowych, podczas których odkryją, jak kumulować własną energię seksualną i nią kierować. Będzie to praca z czakrami w teorii i praktyce. Uczestnicy poznają także Moc Energii Życiowej,  Moc Kundalini oraz  Świętej Wibracji – Spandy.

A wszystko to w bezpiecznej i radosnej przestrzeni, w której będą czuli się lekko i  swobodnie. Nie będzie interakcji seksualnych ani  nagości. Osoby samotne, pary, wszystkie płci i wieku są mile widziane, również osoby bez wcześniejszego doświadczenia w Tantrze.

„Możesz podążać każdą ścieżką, jeśli jesteś prawdziwy i autentyczny,
osiągniesz cel: autentyczność jest Drogą”.  Osho

dynamic tantra gopal mallika 02

W tych trudnych czasach, w których żyjemy, jako jednostki ocenia się nas głównie po tym, jak wyglądamy lub pojawiamy się w mediach społecznościowych, kształtem naszego ciała, ubraniami lub otaczającymi nas rzeczami materialnymi.

Jednak nasze ciało fizyczne jest najmniejszą częścią naszej istoty, która jest nieograniczona. Poza rzeczywistością materialną istnieje cały system energetyczny, który kształtuje nasze ciało fizyczne i łączy nas z całością. Podróż należy zacząć od ciała. Czując ją, akceptując, odkrywając jej nieograniczone możliwości doświadczania błogości, radości
i żywotności. Kiedy staniemy się świadomi naszego ciała, możemy otworzyć drzwi do wyższych rzeczywistości.

Ten intensywny weekend Dynamicznej Tantry jest zaproszeniem do intymności z twoją prawdziwą energetyczną obecnością jako MIŁOŚĆ, ostateczna wibracja wszechświata. Można dokonać magicznej zmiany od Wyglądu do kochającej Obecności.

Kiedy to uznanie zostanie dokonane na poziomie indywidualnym, połączenie z innymi staje się uczciwym aktem Miłości i Obecności. Kiedy nasze projekcje opadają, możemy naprawdę zobaczyć i objąć drugą osobę, zobaczyć siebie na jej temat i być może poszerzyć się i odkryć nowe, różne aspekty nas samych.

Będziemy wspólnie i z radością ćwiczyć:

 • Starożytne i nowoczesne techniki tantryczne
 • Oddychanie
 • Ruchy tantryczne
 • Taniec mocy
 • Aktywne Medytacje OSHO
 • Pracować z ciałem

Zbadamy:

 • Nasze ciało jako świątynię
 • System czakr
 • Orgazmiczną falę
 • Trzy Klucze: Oddech, Ruch i Dźwięk
 • Święty dotyk i połączenie
 • Spanda, Świętą Wibrację

i wiele więcej…

dynamic tantra gopal 2022 03

 

A wszystko to w zabawny sposób, w eleganckiej atmosferze i w przestrzeni, w której uczestnicy będą czuli się bezpiecznie, wypowiadając się w wolności i zaufaniu.

Tantra to magiczny świat, który zamienia zwykłe w niezwykłe!

Podczas tego wydarzenia nie będzie żadnych stosunków seksualnych ani nagości.

Osoby samotne, pary, wszystkie płci i wiek są mile widziane, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w Tantrze.

Podczas warsztatu będziemy wspólnie poznawać i doświadczać, jak:

 • Nauczyć się traktować nasze ciało z szacunkiem.
 • Poszerzyć świadomość, aby zwiększyć naszą zdolność do kochania i bycia kochanym.
 • Rozpoznać nasze ciało jako naszą prawdziwą Świątynię.
 • Oddramatyzować seksualność, uwalniając się od naszych ograniczających przekonań.
 • Nauczyć się sztuki pozwalającej wejść w głęboki relaks.
 • Pozwolić naszej energii życiowej na swobodny przepływ.
 • Odzyskać zaufanie do siebie, do innych i do Życia.
 • Poznać nasze ograniczenia i szanować siebie.
 • Odkryć i zharmonizować naszą wewnętrzną polaryzację mężczyzny i kobiety.
 • Odpowiedzialnie budować naszą własną energię za pomocą trzech kluczy: Oddechu, Ruchu i Dźwięku.

Ten warsztat to okazja do eksperymentowania i ćwiczeń w bezpiecznej przestrzeni,
a także sposób na uświadomienie sobie naszych wzorców zachowań, zwiększenie naszej żywotności, odkrywanie więzi, świadomości i błogości.

Odkrywanie siebie nawzajem w każdej chwili, to rozwijanie umiejętności bycia ciągle nowym i wzięcia odpowiedzialności za to, co dzieje się każdego dnia, wewnątrz i na zewnątrz nas. Jeśli nauczymy się brać odpowiedzialność za to, co dzieje się w każdej chwili, możemy stworzyć przestrzeń, w której będziemy mogli powitać nowe, nieznane i wspólnie podziwiać stale zmieniające się piękno teraźniejszości.

dynamic tantra gopal mallika 03

DYNAMIC TANTRA

Co to jest Dynamic Tantra?

Dynamic Tantra to unikalna autorska metoda Gopala i Maliki, integrująca starożytne praktyki tantryczne z naszym współczesnym życiem: w sposób dynamiczny, zabawny i pełen ducha.

Zacznijmy od ciała.

Jesteśmy tak przytłoczeni telewizją, reklamami, mediami społecznościowymi, rutyną pracy, że nasze umysły często mają trudność z nadążeniem, a nasza naturalna zdolność do łączenia się z naszym ciałem jest po prostu zatracona.

Jednak ciało jest naturalną bramą do ludzkiego doświadczenia, a nie umysłu.

Z tego powodu konieczne jest bardziej dynamiczne podejście do technik tantrycznych dla tych, którzy nie mogą po prostu usiąść, medytować i połączyć się ze swoimi ciałami.

Bezpieczna i radosna przestrzeń.

Osho powiedział: „Po pierwsze, bądź szczęśliwy. Jeśli jesteśmy całkowicie szczęśliwi, nie ma medytacji, nie jest potrzebna żadna technika, aby osiągnąć stan czystej, pełnej szczęścia istoty”.

Dynamic Tantra narodziła się z myślą o stworzeniu doświadczenia, które byłoby łatwo dostępne dla wszystkich, od początkującego do zaawansowanego medytującego, i które byłoby zabawą! Tak by zagłębienie się w nim było jak pójście na imprezę, nawet jeśli jest to impreza jednoosobowa.

Postawiliśmy sobie za zadanie stworzenie struktury, która zapewniłaby ludziom bezpieczną przestrzeń swobodnego dostępu do własnego wnętrza w zabawny i dynamiczny sposób.

Dynamic Tantra to magiczny świat, który zamienia zwyczajność w niezwykłość! To wielozmysłowa podróż poprzez wymiar dotyku.

dynamic tantra gopal mallika 04

CIAŁO SEKRETNA ŚWIĄTYNIA

W tym zbiorowym rytuale chcemy wspólnie oddawać cześć cudom naszego ciała, tej wspaniałej świątyni, która z miłością przyprowadziła nas do chwili obecnej i która jest nośnikiem każdego duchowego przebudzenia.

Zaczniemy od rytuału oczyszczenia naszego ciała fizycznego tradycyjnymi elementami i dźwiękami szamańskich tradycji Ameryki Południowej, połączonymi z poetyckim opisem podstawowych elementów rzeczywistości: 5 Tatw Kaszmirskiego Sziwaizmu.

Od Ciszy do Powietrza, od Powietrza do Ognia, od Ognia do Wody i od Wody do całkowitego uziemienia w naszej fizycznej egzystencji, w tym pięknym ciele i w naszej kochającej Matce Ziemi, Pachamamie.

Kiedy nasze fizyczne ciało zostanie oczyszczone i uznane w całości, będziemy świętować jego magię podczas podróży Indywidualnym Dotykiem, aby obudzić zmysły i zbadać wszystkie jego wymiary, podróżując z powrotem od Ziemi do Ciszy.

dynamic tantra gopal mallika 05

SPEKTRUM CZAKR

Podstawowa znajomość systemu czakr jest niezbędna do głębszego wejścia w wymiar tantryczny. Umożliwi ci  tantryczną podróż do samoświadomości, zapewni głęboki wgląd w różną naturę  czakr oraz  ich wewnętrzny potencjał.

Uświadomienie sobie, jak energie czakr manifestują się w naszym codziennym życiu, naszej fizycznej obecności, intymności, życiu miłosnym, komunikacji, intuicji i ciszy sprawi, że nasze życie będzie bogatsze i bardziej spontaniczne.

Dzięki zabawnym technikom zbadamy każde z tych centrów energii, indywidualnie i w grupie. Pozwalając energii poruszać się przez wewnętrzny kanał, dotkniemy błogości naszej natury Buddy.

Podróż przez siedem czakr jest również drabiną od seksu do Świadomości:

 • Pozwalamy energii wznieść się przez wszystkie czakry od seksualności do serca, następnie przechodzimy do medytacji.
 • Z tej przestrzeni możemy łączyć się z innymi, uwalniając naszą naturalną esencję i celebrując tajemnicę, jaką jesteśmy.
 • Wychodząc z uwarunkowań z przeszłości, możemy doświadczyć transformującej mocy Świadomości.

dynamic tantra gopal mallika 06

MIŁUJĄCY DOTYK

DOTYK to nie tylko sposób, w jaki się łączymy z innymi.

Oddychanie to sposób, w jaki powietrze dotyka naszego ciała.

Wzrok to sposób, w jaki dotykamy świata.

Grawitacja to sposób, w jaki dotyka nas Ziemia.

Dotyk jest cennym darem, którego tajemnicy i potencjału czasami nie jesteśmy w pełni świadomi. Dotyk może być ogromnym źródłem przyjemności i odkryć, ale także potężnym narzędziem do przekazywania obecności.

Zapraszamy na tantryczną podróż, która otworzy nasze zmysły i świadomość na podstawowe ludzkie doświadczenia, których oduczyliśmy się, a które sprawią, że zaczniemy żyć totalnie. Zmysłowość odkrywania tekstury naszymi rękami. Lekkość poddania się, gdy jesteśmy dotykani muzyką. Oczekiwanie na pieszczotę. Niewinność i szczęście, które powstają, gdy wyrażamy zgodę płynącą z naszego serca.

W tej bezpiecznej i zabawnej przestrzeni zbadamy dotyk świadomy, dotyk poetycki, dotyk miłości, dotyk uniwersalny, a następnie w końcu dojdziemy do zrozumienia, że JESTEŚMY MIŁOŚCIĄ.

„Ciało jest tajemnicą w całym istnieniu, tę tajemnicę należy kochać”. (OSHO)

dynamic tantra gopal mallika 07

SYMFONIA EKSTAZY

Kiedy nasze potrzeby życiowe lub nasze pragnienia emocjonalne zostaną spełnione, odczuwamy przyjemność. Jednak doświadczenie Wewnętrznej Ekstazy idzie znacznie dalej. Jest to stan Głębokiej Radości, Zadowolenia i Wewnętrznej Pełni, których słowa nie potrafią opisać.

Ta radosna eksplozja bycia Kompletnym może zostać aktywowana tylko wtedy, gdy wszystko, czym jesteśmy, jest zawarte, zaakceptowane i zaproszone. Tak samo jak by zrobić wspaniałe ciasto potrzebujesz każdego z jego składników, nawet tej niewielkiej szczypty soli.

Na tym warsztacie doświadczymy energii orgazmicznej i staniemy się bardziej świadomi tego, jak porusza się ona w naszym ciele, i nauczymy się, jak ją uwolnić. Nawiążemy głęboką osobistą więź z naszym ciałem, aby czuć się w nim komfortowo, zakorzenić się w nim i zaakceptować go dokładnie takim, jakie jest, a następnie rozszerzyć tę świadomość na radość odczuwania przyjemności.

Użyjemy indywidualnych i grupowych technik tantrycznych, aby zakotwiczyć w nas doświadczenia ostatecznej ekstazy. Po nawiązaniu połączenia z tym, kim naprawdę jesteśmy, możemy zacząć doświadczać tej pełni w naszym codziennym życiu.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 4-6.II.2022 (piątek – niedziela)
ROZPOCZĘCIE
 • 4 lutego godz. 20
ZAKOŃCZENIE
 • 6 lutego godz. 18
MIEJSCE:
 • Warszawa
UWAGA:
 • Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie

CENA WARSZTATU

 • 850 zł

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka 4-6.II.2022”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Gopal

Description

gopal

Gopal

Urodzony we Włoszech, od wczesnych lat zaczął badać indyjską filozofię, duchowość i medytację.

Po ukończeniu szkoleń Shiatsu i Osho Divine Healing Arts and Meditation z Prashantam w Portugalii rozpoczął pracę nad połączeniem i interakcją między Umysłem i Ciałem.

Po długiej, intensywnej praktyce medytacyjnej pracuje jako facylitator w Osho Studio w Berlinie, gdzie prowadzi regularne zajęcia i warsztaty.

Po ukończeniu siedmioletniego treningu w SkyDancing Tantra Institute we Francji z Margot Anand, został certyfikowanym nauczycielem SkyDancing Tantra.

Po przeprowadzce do Berlina miasto zainspirowało go do stworzenia „Dynamic Tantra”, zabawnego, a zarazem duchowego sposobu na praktykowanie Tantry w miejskiej dżungli.

Gopal jest aktywny w wielu różnych obszarach twórczych jako muzyk, promotor, dyrektor artystyczny, DJ, nauczyciel i facylitator, nieustannie eksperymentuje łącząc 3 Klucze Tantryczne: Oddech, Ruch i Dźwięk, z innowacyjnymi technikami medytacji.

Gopal pracuje i mieszka w Berlinie. Swoje szkolenia i warsztaty prowadzi w Berlinie i na całym świecie.

Odpowiedzią jest zawsze Miłość.

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu