CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Wrzesień 2021 / 16.09.21 - 19.09.21

Event

Title:
Szkoła Świadomej Pracy Z Energią Conscious Energetisc, (Nowe Kawkowo)
When:
16.09.21 - 19.09.21
Where:
,
Category:
Wrzesień 2021

Description

dlonie pelne swiatla 05

Zapraszamy na intensywny i specjalistyczny dwuletni trening w 8 modułach, oferowany i organizowany przez Karla Pernulla. Program jest skierowany do osób zainteresowanych pogłębieniem rozwoju osobistego, wielowymiarową transformacją, poznaniem metod pracy z energią i uzdrawianiem. Uczestnicy szkoły mogą dołączyć także w celu doświadczenia osobistej przemiany i uzdrowienia, jak również  w celu wykorzystania poznanych metod w swojej praktyce zawodowej. Szkoła kończy się wystawieniem certyfikatu poświadczającego ukończenie 8 modułów treningu.

Karl Pernull jest obecnie rektorem w Instytucie Uzdrawiania według Barbary Brennan w Oxfordzie ( “Barbara Brennan School of Healing”/ BBSH). W swojej autorskiej 2-letniej Szkole Świadomej Pracy z Energią łączy metody pracy z energią, integracją oraz aspekty psycho-dynamiczne w celu osobistej transformacji. Swoje wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel, prowadzący warsztaty i uzdrowiciel energią integruje w praktyce zawodowej, a także w szkoleniach z Oddechu Transformacyjnego.

Aby wziąć udział w szkoleniu, konieczne jest wcześniejsze ukończenie dwóch warsztatów prowadzonych przez Karla Pernulla:

 1. Dłonie Pełne Światła - Wprowadzenie do Uzdrawiania Energią. Warsztat Autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan, część I  
 1. Światło Życia. Podróż Osobistego Uzdrowienia. Metody Wyzwalania Uzdrawiających Energii. Warsztat Zaawansowany, autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan, część II

Oraz zakwalifikowanie do programu przez Karla Pernulla. 

dlonie pelne swiatla 20121 02

Trening składa się z 8 modułów, zawierających następujące zagadnienia/bloki tematyczne:

 • Medytacja - Obecność i kontakt
 • Rozszerzona percepcja zmysłów/ ESP
 • Techniki i metodologia uzdrawiania
 • Praca z Procesem
 • Charakterologia/ Teoria rozwoju
 • Trening świadomości
 • Świadome oddychanie
 • Praca z energią

Dziś wiemy, że nasza Świadomość może mieć wpływ na nasza biologię, a nawet ją zmieniać.  

W oparciu o te nauki, jak również aby spełnić oczekiwania płynące ze strony wielu uczestników warsztatów Karla Pernulla na całym świecie, powstała Szkołą Świadomej Pracy z Energią. 

Szkoła oferuje modułowy trening integracyjny oparty na bezpośrednim ucieleśnionym doświadczeniu uczestników oraz pracy grupowej, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wspiera także w podejmowaniu życiowych wyzwań i wielopoziomowej osobistej transformacji.

Integracyjne podejście treningu opiera się głównie na zrównoważeniu i ześrodkowaniu rozwoju osobistego człowieka. Obejmuje potrzeby jego ducha, ciała i umysłu (energetyczne i fizyczne), a także intencję wspierania otaczających nas ludzi umiejętnością uzdrawiania.

W centrum nauczania znajduje się ścieżka prowadząca do integracji osobistej człowieka oraz do jego relacji z innymi. Podczas zajęć używamy Matrycy Świadomości Energetycznej jako systemu energetycznego oraz pola wspierającego naszą wzrastającą świadomość.

W szkoleniu tym zawarte są między innymi treningi: pracy z oddechem, pracy z energią, uzdrawiania, jak również pracy z procesem, integracją i świadomością.

Program treningu składa się z 8 modułów po 3 dni każdy. Całkowita długość programu wynosi 2 lata, z 4 spotkaniami grupowymi rocznie. Dodatkowo będzie zorganizowanych 6 spotkań online, których czas będzie przeznaczony na odpowiedzi na pytania grupy uczestników.

Wszystkie spotkania odbędą się w ośrodku Tu i Teraz w Nowym Kawkowie. Spotkania będą miały charakter stacjonarny, co oznacza, że uczestnicy będą zakwaterowani w ośrodku przez cały czas trwania zajęć. Wszystkie warsztaty będą tłumaczone na język polski. Podczas gdy indywidualna korespondencja z Karlem Pernullem poza warsztatami będzie odbywała się w języku angielskim.

dlonie pelne swiatla 20121 03

Przed przystąpieniem do programu wszyscy uczestnicy powinni:

 • wziąć udział w dwóch warsztatach Karla Pernulla część I i II
 • zostać zakwalifikowanymdo programu przez Karla Pernulla.

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona!!!

Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 16-19.IX.2021
ROZPOCZĘCIE
16.IX o godz.18  (czwartek, rozpoczynamy kolacją godz. 18)
ZAKOŃCZENIE
19.IX. o godz. 9  (niedziela, kończymy obiadem  godz.14)
MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", Nowe Kawkowo

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 • Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);


Leading

Location:
Karl Pernull

Description

karl pernull

Karl Pernull

Karl Pernull studiował  w szkole „Barbara Brennan School of Healing”  w Europie i USA. Studia ukończył w 2010 r. Po ukończeniu programu ASBIW w 2012 r. kontynuował szkolenie nauczycielskie do 2013 r. Wraz z otwarciem Brennan Institute w Wielkiej Brytanii, w 2017 r. rozpoczął pracę jako główny prowadzący. Podczas pobytu w USA ukończył także szkolenie jako Moderator Oddechu Transformacyjnego. Początkowo wyszkolony w administracji biznesowej, posiada tytuł MBA Uniwersytetu w Innsbrucku w Austrii, obejmujący badania oraz prace projektowe w Nepalu.

Posiada również tytuł licencjata w dziedzinie uzdrawiania i tytuł magistra Komplementarnych Studiów Zintegrowanego Zdrowia Psychospołecznego na Uniwersytecie w Graz, gdzie w ramach doktoratu prowadzi badania nad: Pomiarami zmienności rytmów serca w terapii oddechowej.

Zarówno w karierze akademickiej, jak i zawodowej w przemyśle i biznesie, pracował w środowiskach wielokulturowych. Po ponad 15 latach, jako lider w zarządzaniu biznesem międzynarodowym, podążał za swoją pasją by wspierać ludzi i zespoły w realizacji ich potencjału.

Prowadzi praktykę w Austrii oraz organizuje seminaria i warsztaty w całej Europie.

„Uwielbiam uczyć studentów BI, ułatwiając ten pierwszy krok w procesie transformacji do swojego prawdziwego Ja. Z tego miejsca chciałbym powitać wszystkich, którzy otwierają się na wezwanie swoich dusz, aby dołączyć do nas w celebracji twórczego potencjału".

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu