CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Maj 2021 / 12.05.21 - 16.05.21

Event

Title:
[ WARSZTAT ODWOŁANY!!! ] | Odkrywanie Mocy Tantrycznego Szamana/ Tantrycznej Szamanki W Sobie Rytuały Przejścia – Brama Do Zdobycia Wewnętrznej Mądrości Szkolenie Z Cyklu: Metody Transcendencji, (Nowe Kawkowo)
When:
Wed, 12. May 2021 - Sun, 16. May 2021
Where:
Anand Rudra
Category:
Maj 2021

Description

budzenie mocy tantrycznego szamana 2020 01

PRIMAL SHAMANIC TANTRIC CERTIFICATION
the Primal Methods Practitioner Certification / 4 UNITS / 4 punkty

Zapraszamy na intensywny trening podczas którego zapoznamy się z różnymi Rytuałami Przejścia i Inicjacji, które poprowadzą nas  do zrozumienia, jak możemy wzrastać w naszej  Szamańsko Tantrycznej Podróży,  aby stać się najlepszą wersją siebie. Z rytuałami, które doprowadzą nas do zrozumienia Transcendencji Kosmogonii Szamana/ Tantryka. Będziemy badać Moce,  poznawać wiedzę oraz doświadczać rytuałów i praktyk szamańskich i tantrycznych. Celem zajęć jest odkrywanie i ucieleśnienie w sobie Mocy Tantrycznego Szamana/ Tantrycznej Szamanki.

Jest to szkolenie drugiego stopnia. Nie ma jednak konieczności wcześniejszego uczestnictwa w warsztacie podstawowym.

Warsztat prowadzi znawca szamanizmu i tantryzmu Anand Rudra - założyciel szkoły True Tantra School, syn meksykańskiego szamana, wnuk uzdrowicielki meksykańskich Indian Yaqui. W swojej wiedzy łączy akademicką wiedzę, praktyczne doświadczenie i starodawne praktyki. Rytuały obejmują tradycje plemienne: Olmeków, Azteków, Balijczyków, Drawidów, Syberyjczyków, Filipińczyków i Majów.

Przez wiele lat studiował i praktykował szamanizm, tantrę, symbolikę, rytuały i świętą geometrię. W swoim nauczaniu łączy tantryczny szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej i Południowej, Teorię Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego, praktyki starożytnej Tantra Krija Jogi i Tantra Kaula Jogi, ezoteryczne i hermeneutyczne studia nad rytuałami Tantry i energii ciała.

budzenie mocy tantrycznego szamana 2020 02

Metody Transcendencji są częścią metod Szamanizmu i Tantry, prowadzących do osiągnięcia  wyższego stanu duchowego, w którym rozpuszczamy ego i zaczynamy spotykać swoje duchowe Ja.

Podczas treningu będziemy poznawać i wykonywać Rytuały Przejścia, które mają uzdrowić i  przetransformować  rzeczywistość, oraz  przenieść nas  z jednego okresu twojego życia do innego. Idea i koncepcja Przejścia to pewien akt odgrywany w ramach systemu wierzeń, który daje uczestnikom poczucie przynależności do plemienia/ klanu, ale także poczucie ewolucji jako istoty ludzkiej.

Będziemy rozwijać także Rytuały Inicjacyjne, które dotyczą:

 • odrodzenia,
 • portali męskich i żeńskich,
 • podróży inicjacyjnej ucznia
 • idei  plemienia/klanu
 • praktyki channelingu i Przodków
 • inicjacji stawania się uzdrowicielem dla klanu.

Podczas warsztatu:

 • Będziemy poznawać i rozwijać koncepcję Natha - niezamanifestowanego ducha kosmicznego (Na) i zamanifestowanego Wszechświata (Tha). W tym celu rozwiniemy w praktyce Rytuał Inicjacji Wszechobecności, aby rozwijać się w dwóch obszarach, jako Szaman/Szamanka i Tantryk.
 • Jako szamani poznamy i uwewnętrznimy PROCES EWOLUCJI - taniec pomiędzy wiedzą psychologiczną i psychiczną  swojego JA.
 • Przeprowadzimy Rytuał MERU DANDA: otwierania kanału energetycznego shushumny - pomiędzy Purusha (Świadomością/ Pingalą) i Prakriti (Energią/ Idą); oraz rozpoznania istnienia kanałów/Nadis Vajrani, Chitrani (chindri) i Brahamy.
 • Poznamy Zjawisko Pierwotne i hierofancie - jako podróż do transcendencji świata fizycznego. W tym celu przeprowadzimy Rytuał Inicjacji, aby stać się Dakhą i Dakhini.
 • Przeprowadzimy Rytuał Przejścia służący kontroli AGNI i mistyczną Ceremonię Tratak służącą wejściu w ekstatyczny proces kontroli żywego doświadczenia (wykorzystanie mowy, intencji i szeptu).
 • Poznamy Rytuał Odrodzenia BŁOGOŚCI WODY - Idea przywitania w plemieniu. Jest to cały proces, w którym tantryk-szaman posługuje się Kosmicznym Dialogiem, aby uzyskać dostęp do nadświadomości i przenieść uczestnika w stan ekstatycznej transcendencji.
 • Przeprowadzimy Inicjację Copaleros - inicjację do Podróży w celu poznania mądrości Przodków, wezwanie do MATRYCY Uniwersalnego Łona.
 • Poznamy Masaż Itari – czyli unię pomiędzy Swadisthaną i Ajną poprzez świętą energię seksualną. Rytuał i masaż rozpoczynający drogę uzdrowiciela w Kaula Tantrze.

Według Ananda Rudry tantra rozumiana jest jako wibracja energii seksualnej prowadzącej przez oddech i ciało, do świadomości i nadświadomości, Supra Natury i Supra Świadomości.

A tantra i szamanizm są drogami uzdrawiania i rozwoju mającymi na celu podnoszenie świadomości. Obie ścieżki są oparte na 3 wymiarach: ciele fizycznym; ciele astralnym i ciele przyczynowym. Nauka i Natura, szamanizm i tantra spotykają się w połowie drogi. Tantryczna wiedza szamańska łączy oba aspekty. Święta seksualność jest jednym z głównych aspektów i narzędzi, których szamanizm tantryczny używa do leczenia, łączenia się z wszechświatem i rozwijania komunikacji z Supra-sumieniem (odpowiedzialność za wszelkie Istnienie) i Supra-Naturą.

UWAGA: warsztat ten jest także szkoleniem będącym częścią nowej Szkoły Tantry i Szamanizmu Ananda Rudry  ('Primal Shamanic Tantric Certification’). Wzięcie udziału w tym warsztacie odpowiada zdobyciu 4 punktów, które będą dodawane w celu zdobycia certyfikatu ukończenia Szkoły Ananda Rudry. Jeśli dotąd brałeś udział w poprzednich warsztatach z Anandem, poproś go by uwzględnił punkty za poprzednie warsztaty jako część Szkoły Ananda.

budzenie mocy tantrycznego szamana 2020 03odkrywanie mocy rytual przejscia arudra 04

SZKOŁA TANTRY I SZAMANIZMU ANANDA RUDRY

Na szkolenie składają się 3 certyfikacje, każda z dużą ilością punktów do zebrania,  jak i kilkoma kursami praktycznymi  (online i dwudniowymi) które można liczyć jako punkty. Każda certyfikacja zakończona jest esejem do napisania bądź zadaniem praktycznym do wykonania. Celem jest nadanie temu szkoleniu praktycznej i naukowej struktury.

UNIKALNY TRENING, W KTÓRYM BĘDZIEMY DOŚWIADCZAĆ, PRAKTYKOWAĆ I DZIELIĆ SIĘ W RAMACH METOD TANTRY I SZAMANIZMU

T a n t r a  &  S h a m a n i s m,  spotkanie u korzeni wszelkiej  wiedzy.

Tantra i Szamanizm stanowią uzdrawiającą naukę i sposób poszerzania świadomości. Oparte są na trzech wymiarach: ciele fizycznym; ciele astralnym i ciele przyczynowym.  W obecnych czasach alopatia (nazwa metod leczenia zgodnych z zasadą „przeciwne leczy się przeciwnym”) powraca do starej mądrości opartej na praktykach Ajurwedy, jogi, medycyny chińskiej, akupunktury, naturalnych środków leczniczych i wielu innych. W wielu aspektach znajdujemy złoty środek pomiędzy Nauką i Supra-Naturą (wiedzą o charakterze transcendentalnym).

Wiedza z obszaru Tantry i Szamanizmu również łączy obydwa te aspekty. Święta seksualność jest jednym z głównych aspektów i narzędzi używanych przez Szamanizm tantryczny do uzdrawiania, połączenia z wszechświatem i pogłębiania komunikacji z Supra świadomością i Supra Naturą.

Podczas tego szkolenia skupimy się na mocy, wiedzy i doświadczaniu energii seksualnej, rytuałów i ucieleśnionych praktyk szamańskich i na tym dokąd nas one zabiorą. Celem jest przebudzenie Tantrycznego Szamana w każdym z nas, jak również zdobycie podstawowej wiedzy jak stosować te praktyki po powrocie do codziennego życia.

Całe szkolenie ma charakter cykliczny co znaczy, że można przystąpić do wybranego modułu w dogodnym czasie, w celu poszerzanie swojej wiedzy o kolejne poziomy.

Primal Shamanic Tantric Certification
cykliczny hybrydowy trening mistrzowski

budzenie mocy szmana szamanki 2021 05

Często gdy zapisujesz się na warsztat, szkolenie czy odosobnienie w celu głębszej pracy lub zdobycia nowych umiejętności zawodowych, okazuje się że nie dostajesz tego czego oczekiwałeś.

Anand Rudra należy do środowiska naukowego ale jest też biznesmenem jak i osobistym doradcą, rozumie więc wymogi naszej rzeczywistości, w której warto ukończyć poważne studia dające solidne podstawy wiedzy. W związku z tym Anand, wraz z członkami grupy Be.Tantric, zdecydował się stworzyć system certyfikacji, który pozwoli na osiągnięcie mistrzostwa w wybranym obszarze szamanizmu i tantry. System ten stanowią fundamentalne etapy łączące praktykę i wiedzę.

Całe szkolenie ma charakter cykliczny co oznacza, że można przystąpić do każdego kursu bez wymogu ukończenia wcześniej jakiegokolwiek  innego kursu. Nie ma też potrzeby wyboru poziomu. Zebrane punkty z przebytych warsztatów wskazują poziom, na jakim uczestnik szkolenia jest w danej chwili.

Program składa się z 3 poziomów: praktyka, stażysty i instruktora. Jeśli już wcześniej uczestniczyłeś/aś w warsztatach prowadzonych przez Ananda można je zaliczyć do całego  szkolenia.

Każdy warsztat zawiera dużo materiału teoretycznego i praktycznego. Warsztaty zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi Europejskiej Akademii w Bolonii.  Każdy nasz certyfikat spełnia te wymogi, zaś uczestnictwo w każdym warsztacie sygnowanym przez True Tantra albo Be.Tantric jest potwierdzone dyplomem.

Jeśli jesteś zainteresowany całym programem, zgłoś się do nas!

odkrywanie mocy rytual przejscia arudra 06

TRUE TANTRA SCHOOL

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi, masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

12 - 16 maja 2021

ROZPOCZĘCIE

12 maja  o godz.18  (rozpoczynamy kolacją w środę)

ZAKOŃCZENIE

16 maja  o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 12-16.V.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Anand Rudra

Description

 Anad Rudra

Anand Rudra

Dorastał w szamańskiej i meksykańskiej  ezoterycznej kulturze. Prowadzony był  przez ojca -meksykańskiego szamana i duchownego oraz przez babcię - uzdrowicielkę meksykańskich Indian Yaqui.

Od młodości interesował się światem duchowym i ezoterycznym. Studiował szamanizm, tantrę,  tarota, psychomagię, symbolikę, rytuały i świętą geometrię.

Jest prawnikiem ds. Stosunków międzynarodowych; posiada trzy tytuły magisterskie ze Studiów nad Ameryką Północną; Relacji Meksyk-USA; Prawa i ekonomii Unii Europejskiej, jak również doktorat w dziedzinie Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przez ostatnie 15 lat mieszkał w Europie, gdzie poprowadził ponad 150 różnych warsztatów poświęconych Tantrze i Świętej Seksualności. Jest znanym specjalistą od męskiej świętej seksualności oraz członkiem Wydziału Connection Uniwersity w Holandii. Jest również certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance, YACEP i Systemu Szkoły Arhanta Yogi.

Jego doświadczenie życiowe obejmuje:

 • Symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Badania nad wpływem rytuałów tantrycznych na współczesne społeczeństwo
 • Specjalizacja w ezoterycznych i hermeneutycznych studiach nad rytuałami Tantry i energii ciała
 • Głęboki trening medytacji Tantry
 • Synergetyczny masaż tantryczny, profesjonalne szkolenie
 • Techniki uzdrawiania praną
 • Jednoroczny stacjonarny kurs Tantry
 • Badania naukowe nad Tantrą prowadzone w Alegraluz i Bindu
 • Niezależny masażysta i terapeuta Tantry
 • Masażysta Tantry, terapeuta i przedsiębiorca w firmie Alegraluz International
 • Tantryk od ponad 8 lat; przez ostatnie 6 lat dyrektor 3 głównych projektów: Centrum w Bindu, Centrum w Kinnarze i TrueTantra
 • Dyrektor EATP (European Association of Tantra Professionals, Europejskiego Związku Profesjonalistów Tantry)
 • Opracował praktyki - zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi:
  - Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi
  - Praktykę metodologii True Tantra

www.truetantra.eu

Szkoła

W swoim nauczaniu Anand Rudra łączy: 

 • Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi (zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi)
 • Praktykę metodologii szkoły True Tantra
 • Tantryczny Szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Teoria Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego

True Tantra School

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi,  masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu