CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Kwiecień 2023 / 26.04.23 - 03.05.23

Event

Title:
Majówka z Naturą dla Gości Indywidualnych Singli, Par i Rodzin z Dziećmi, (Nowe Kawkowo))
When:
Wed, 26. April 2023 - Wed, 3. May 2023
Category:
Kwiecień 2023

Description

oo5-26042023-005.jpg

Zapraszamy na cudowny wyjazd do ośrodka podczas długiego weekendu majowego! To wyjazd specjalnie dla gości indywidualnych, nie biorących udziału w warsztatach! To czas słonecznego wypoczynku w pięknej naturze, spacerów leśnymi drogami, polegiwania w hamakach, korzystania z biblioteki i księgarni, zajadania się pysznym i zdrowym jedzeniem, korzystania z masaży.. Odkrywanie Mocy Kamiennych Kręgów, wąchanie ziół na łąkach, wieczorne siedzenie przy ognisku.. Szlaki rowerowe, medytacyjne i do pieszych wędrówek. Żadnych planów, wyzwań i zajęć, tylko błogi spokój, cisza i Natura. I oczywiście, wspaniali, podobnie myślący i odczuwający ludzie.. Oraz jedenaście przytulnych kotów i dwa psy..

Zapraszamy na czas pełen wypoczynku, przyjemności,

rozpieszczania się i relaksu!

To Czas specjalnie dla Ciebie !

Wzmocnisz i zregenerujesz organizm, wypoczniesz w pięknym przyjaznym miejscu - na słońcu, wśród kwitnących łąk i lasów. Dopieścisz ciało, odprężysz umysł i zrelaksujesz emocje. Wrócisz do wewnętrznej równowagi. Naładujesz się pozytywną energią. Skorzystasz z różnorodnych masaży.

To także możliwość zadbania o siebie, o relacje z najbliższą osobą lub sobą samym. Jest to także okazja, aby oddać się prostym przyjemnościom bycia w przyjaznej grupie podobnie myślących ludzi, cieszyć się Naturą, rozpieszczać masażami, błogim lenistwem, inspirującymi filmami...

oo5-26042023-004.jpg

Moc Natury- Moc Energii

Projektu Moc Natury skłania nas do spotkania się z Naturą i Miejscami Mocy wokół Nas

i w nas samych. To wspaniałe miejsce i czas, aby poruszyć ciało, umysł i ducha w Wewnętrznej Podróży.

To projekt obejmujący cztery wielkie Kamienne Kręgi (Wiatru, Ziemi, Ognia i Wody), w  których możecie spotkać się z energią Żywiołów, liczne Miejsca Mocy, gdzie poczujecie Moc ziemi i puls lasu. To piękne, wielokilometrowe szlaki spacerowe i medytacyjne, strefy wyciszenia, platformy widokowe. 

Medytacje Żywiołów Natury

Matka Natura obdarzyła nas Żywiołami- Ogniem, Wodą, Ziemią, Powietrzem i Eterem. Praca z nimi to podstawowe narzędzie pracy szamańskiej i energetycznej, która pozwala transformować i harmonizować naszą energię. Daje nowe wglądy, leczy i uzdrawia. Moc Natury, Moc Kamiennych Kręgów od tysięcy lat przynosi nam mądrość, a doświadczanie ich to wspaniała podróż w głąb siebie. Medytacje Żywiołów odbywają się na terenie ośrodka w Kamiennych Kręgach Mocy.

oo5-26042023-003.jpg

SESJE MASAŻY

Zapraszamy do korzystania z sesji masaży praz terapii manualnych oferowanych przez wykwalifikowanego masażystę Leszka Ruteckiego.

Poprzez pracę z ciałem, wracamy do kontaktu ze sobą, swoją energią, czuciem i życiem.

W czasie sesji Leszek korzysta z różnych metod pracy z ciałem:

MER – Mayofacial Energetic Release / Mięśniowo-powięziowe Energetyczne Uwalnianie

To masaż powięziowy oparty o głęboki, pełen obecności dotyk, uwalniający od bólu i napięć na poziomie ciała i emocji.

Terapia Manualna

Mobilizacje, manipulacje, pinoterapia, klawiterapia według FRSc – techniki manualne i narzędziowe uwalniające od bólu.

Współczesny masaż tajski

Subtelny, relaksacyjny, uwalniający przepływ w ciele.

Masaże tentryczne – praca z energią

ścieżka transformacji według szkoły Johna Hawkena/Fraya Wolna – Rozbrajanie Miednicy, Masaż Pięciu Dotyków, Taoistyczny Masaż Tantryczny, Świątynny Masaż Lemuriański według Arya Tara.

Tybetański masaż ogniem

To naturoterapeutyczny zabieg o działaniu odprężającym i poruszającym zastoje limfatyczne. Dodaje siły życiowej, rozgrzewa, pobudza przepływ energii w ciele. Wzmacnia i oczyszcza ciało energetyczne.

oo5-26042023-002.pngoo5-26042023-001.png

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO   TU I TERAZ

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko-mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek  znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno-łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek oraz innych form aktywności

Ośrodek Tu i Teraz to cisza, spokój, natura. 40 ha prywatnych lasów, łąk i jezior, piękne szlaki rowerowe. Kuchnia wegetariańska, bezglutenowa, chleb z pieca, Pijalnia Ziół, domowe jogurty i smoothi, Kamienne Kręgi i Miejsca Mocy.

Dodatkowo zapraszamy na Szlaki Rekreacyjne i rowerowe, które obejmują pobliskie wsie, jeziora (Szałstry, Morąg, Skolity, Leśne) i liczne atrakcje z naszych okolic (Lawendowe Pole, Pracownia Ikon, Koronczarnia, Galeria Sztuki, Teatr Wiejski Węgajty).

Nasz ośrodek to także komfortowe pokoje, świetliste werandy, dostęp do bezprzewodowego internetu, 11 kotów i 2 psy. Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć dwie stałe wystawy: „100 mistyków i nauczycieli duchowych XIX i XX wieku” oraz „100 Mandal”, odnaleźć ciszę w Świątyni Wszystkich Wyznań oraz skorzystać z oferty księgarni proponującej kilkaset tytułów z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii czy wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 2000 tytułów.

Gwarantujemy Wam spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, komfort pracy oraz domową atmosferę.


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 •  26.IV - 3.V.2023

ROZPOCZĘCIE
 • 26 kwietnia o godz.18 (rozpoczynamy kolacją w środę)

ZAKOŃCZENIE
 • 3 maja o godz.14 (kończymy obiadem w środę)

UWAGA
 • można przyjechać na krótszy pobyt niż 7 dni (minimalnie 3 dni)
MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo
UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 35 do 140 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię i nazwisko 26.IV - 3.V.II.2023.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
 8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.
 9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu