CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Luty 2023 / 17.02.23 - 19.02.23

Event

Title:
Warsztat Antystresowy. Uwolnij Się Od Lęku, (Nowe Kawkowo)
When:
Fri, 17. February 2023 - Sun, 19. February 2023
Where:
Wojciech Eichelberger
Category:
Luty 2023

Description

001 170223 005

Nie pozwól, by lęk ciążył na jakości Twojego życia.

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat z wyjątkowym nauczycielem! „Uwolnij się od lęku” został stworzony z myślą o osobach zmagających się z wewnętrznym lękiem, którym towarzyszy on w życiu, obciąża je i blokuje.

Warsztat ten pozwala przejść drogę od rozbudzenia świadomości, identyfikacji lęku oraz zrozumienia jego źródeł, aż do pełnego, głębokiego spotkania z nim. Efektem jest uleczenie ran z przeszłości, samoakceptacja i uwolnienie od ciągłych zmagań z lękiem.

Lęk destrukcyjnie wpływa na Twoje ciało, obniża odporność, powoduje ból. Towarzyszy Twoim reakcjom w wielu sytuacjach i wpływa na decyzje, które podejmujesz. Nigdy nie jest dobrym doradcą. Uświadomienie sobie jego roli w Twoim życiu, to pierwszy krok, by opanować jego niszczące działanie.

Lęk ma to do siebie, że sam siebie nakręca i potęguje. Na przykład traumy okresu dzieciństwa i dojrzewania, które zainstalowały w naszej psychice np. agorafobię, czyli lęk przed otwartymi przestrzeniami, sprawią, że w dorosłym życiu będziemy unikać otwartych przestrzeni nie tylko fizycznych, ale również mentalnych. A to znaczy, że będziemy się oddzielać od ogromnego obszaru doświadczenia życia i świata, a także obawiać się różnorakich przejawów osobistej wolności. 

001 170223 004

Jeżeli nabawiliśmy się we wczesnym okresie życia lęku przed emocjonalnym odrzuceniem i porzuceniem, zerwaniem więzi z kimś ważnym, to w dorosłym życiu będziemy unikać nawiązywania bliskich relacji z ludźmi. A im bardziej będziemy ich unikać, tym bardziej będziemy czuć się oddzieleni, a im bardziej będziemy oddzieleni, tym bardziej będziemy się bać itd. Więc żeby przekroczyć to błędne koło, trzeba przynajmniej w jakiejś mierze naprawić tę pierwotną traumę.

Najbardziej skuteczną metodą jest świadome dotarcie do naszych najwcześniejszych lękowych doświadczeń i naprawienie ich poprzez integrację z naszą dorosłą psychiką, z obecną świadomością dojrzałego człowieka. A przy okazji zrozumienie, że lęki, które się w nas pojawiają, z reguły pochodzą z czasów, kiedy byliśmy niezdolni do poradzenia sobie z tamtymi sytuacjami i uczuciami.

001 170223 002

Dzięki warsztatom dowiesz się :

 • Skąd się biorą Twoje lęki?
 • Czym różni się lęk od strachu
 • Wpływ lęku na Twoje ciało
 • Lęk a poczucie utraty kontroli
 • Nawykowe metody radzenia sobie z lękami
 • Meta-lęk, czyli boimy się bać
 • Nagłe stany lękowe, ataki paniki – jak sobie radzić
 • Prawdziwe źródło naszych lęków
 • Przygotowanie do spotkania z lękiem

Dowiesz się skąd się biorą lęki, przygotujesz się na spotkanie z nimi, a potem….

Skoczysz na głęboką wodę i spotkasz się z nimi, po to by je poznać, oswoić i …pokochać.

Warsztat jest propozycją podjęcia próby samodzielnego dotarcia do pierwotnych źródeł Twoich lęków i rozpoczęcia procesu ich samoleczenia. Ze wszech miar warto podjąć tą wymagającą próbę, bo przecież jeśli chcemy się rozwijać i nie tracić cennego czasu, to trzeba nam wybierać to, co jest dla nas prawdziwym wyzwaniem.


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 17-19 lutego 2023

ROZPOCZĘCIE
 • 17 lutego  o godz. 18  (rozpoczynamy kolacją w piątek)

ZAKOŃCZENIE
 • 19 lutego  o godz. 14  (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia
UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 35 do 140 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię i nazwisko,  17-19.II.2023”.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
 8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.
 9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Wojciech Eichelberger

Description

wojciech eichelberger

Wojciech Eichelberger

Wybitny psychoterapeuta, coach, trener z wieloletnim doświadczeniem. Twórca i dyrektor Instytutu Psychoimmunologii (IPSI) w Warszawie, który zajmuje się m.in. profilaktyką przeciążenia i wypalenia stresem. W swoich projektach szkolenio-wych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

Od lat odgrywa kluczową rolę w polskiej psychologii, m.in.: współtworzył Oddział Terapii i Rozwoju Osobowości – OTIRO oraz Laboratorium Psychoedukacji. Jest autorem wielu bestselerowych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości (m.in.: „Pomóż sobie, daj światu odetchnąć”, „Kobieta bez winy i wstydu”, „Zdradzony przez ojca”).

Od wielu lat obecny w mediach: w radiu, telewizji prasie.

www.wojciecheichelberger.pl 

www.ipsi.pl  

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu