CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Styczeń 2023 / 27.01.23 - 29.01.23

Event

Title:
Przebudzenie Uzdrawiającej Mocy Tantrycznego Szamana/ Tantrycznej Szamanki. Zasady Świetlistej Energii Lumina. Starożytna Medycyna Ekstazy i Uzdrawiania. Energetyczne Pole Życia, (Warszawa)
When:
Fri, 27. January 2023 - Sun, 29. January 2023
Where:
Anand Rudra
Category:
Styczeń 2023

Description

001 270123 008001 270123 007001 270123 006

Energia życiowa człowieka jest jednym z najpotężniejszych narzędzi na świecie. Przez wiele wieków szamani, uzdrowiciele, adepci alchemii i członkowie tajnych wspólnot hermetycznych opracowywali i rozwijali różne metody mające na celu podniesienie częstotliwości oraz wibracji energii w ciele. Różne tradycje mistyczne pracowały z energią światła przepływającego przez ludzkie ciało. Te metody i techniki były przez wieki kultywowane i rozwijane w wielu kulturach.

Tym razem będziemy wspólnie eksplorować różne metody, rytuały oraz techniki uzdrawiania bezpośrednio wywodzące się z tych struktur. Poznamy także starożytne sposoby na generowanie radości i będziemy otwierać się na duchową ekstazę. Bycie kanałem dla energii jest jedną z najbardziej niesamowitych umiejętności duchowych (Siddhi) którą możemy posiąść jako ludzie. Opanowanie tej umiejętności jest bardzo proste.

Będziemy pracować z Polem Świetlistej Energii człowieka (LEF) w którym jest zapisana cała nasza pamięć osobista i pokoleniowa, zranienia oraz traumy z okresu wczesnodziecięcego i z poprzednich wcieleń. „Jest to subtelne archiwum, w którym na najbardziej zewnętrznym poziomie znajdują się wdruki powstałe na skutek urazów naszego obecnego ciała fizycznego. Na drugim co do głębokości poziomie zapisują się traumy emocjonalne. Traumy duszy znajdują się na kolejnym, trzecim od zewnątrz poziomie, a traumy duchowe są na czwartym poziomie oraz jeszcze głębiej.

Wdruki w Polu Świetlistej Energii (LEF) tworzą pewne wzorce i nawyki, które skłaniają nas do przyjęcia pewnych życiowych zachowań i postaw, wytyczają pewne ścieżki życiowe i stwarzają okoliczności do takich a nie innych doświadczeń czy zdarzeń, przyciągają do nas takie a nie inne osoby.” (Teoria LEF).

001 270123 005

Zajęcia prowadzi znawca szamanizmu i tantryzmu Anand Rudra - założyciel szkoły True Tantra School, syn meksykańskiego szamana, wnuk uzdrowicielki meksykańskich Indian Yaqui. Anand przez wiele lat studiował i praktykował szamanizm, tantrę, symbolikę, rytuały i świętą geometrię. W swoim nauczaniu łączy tantryczny szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej i Południowej, Teorię Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego, praktyki starożytnej Tantra Krija Jogi i Tantra Kaula Jogi, ezoteryczne i hermeneutyczne studia nad rytuałami Tantry i energii ciała.

ŚWIADOMOŚĆ SIŁY ŻCIOWEJ/ PRANY

Pokażemy Ci, że możesz odczuwać Siłę życiową/ Pranę na różnych poziomach. Będziemy się uczyć odczuwać Siłę Życiową na poziomie różnych zmysłów: będziemy ją czuć, widzieć a nawet smakować. W Tantrze i Szamanizmie pracujemy z energią i jej różnymi aspektami, takimi jak jej gęstość oraz to jak ta energia się przejawia i manifestuje.

ANATOMIA ENERGII

Siłą Życiowa /Prana nie przejawia się tylko i wyłącznie w naszych ciałach fizycznych. Mamy także cały układ ciał subtelnych w których prana jest szczególnie widoczna. Będziemy eksplorować ten układ oraz to jak energia praniczna zachowuje się na poziomie jego poszczególnych elementów takich jak: emocje, psychika, dusza i duch. Będziemy także eksplorować system Wyższej Świadomości, żywioły, ich ruch, interpretacje oraz powiązanie z doświadczaniem mistycznej ekstazy.

UZDRAWIAJĄCE PROCESY

Energię możemy poczuć, poruszyć, transformować, rozpraszać, wchłaniać. Innym procesem jest zrozumienie Prany. Będziemy poznawać starożytne techniki, które pozwolą nam trzymać przestrzeń oraz pomagać sobie i innym. Przygotuj się na doświadczenie uzdrawiających procesów będąc w swoim ciele i poza nim.

MYŚLI, INTENCJE, RZECZYWISTOŚCI, MISTYCYZM

Będziemy doświadczać różnych inicjacji, by móc przebudzić Energię i korzystać z niej w jej różnych częstotliwościach,  w zależności od naszej intencji i celu działania. Dowiemy się jak działa energia, by móc uwalniać z ciała i rozpuszczać ograniczające nas blokady.

EMOCJE, RADOŚĆ, WYSOKIE WIBRACJE

Radość i przyjemność to elementy z którymi warto się zaprzyjaźnić kiedy pragniemy podnieść nasze wibracje. Będziemy łączyć się z nimi stosując różne metody i techniki. Będziemy także łączyć się z różnymi doświadczeniami, które aktywują radość by przebudzić i pobudzić ekstatyczny duchowy stan świadomości.

001 270123 004

CEREMONIE

Sztuka uzdrawiania przy pomocy wysoko wibracyjnej pozytywnej energii jest znana w różnych kulturach. Poznamy zaczerpnięte z tych kultur ceremonie towarzyszące procesom uzdrawiania. Przygotuj się na wejście w połączenie z tą starożytną sztuką by móc wspólnie pracować z energią Prany.

Podstawowe Korzyści

 • Nauczysz się jak zrównoważyć swoje ciało energetyczne i emocjonalne,
 • Poznasz Pole Aury oraz system czakr by móc swobodnie nawigować po takich sferach życia jak: relacje, dobrobyt, zdrowie, praca, etc.
 • Świetlista energia Lumina zapewni Ci więcej miłości, akceptacji i relaksacji w Twoim życiu w stosunku do siebie oraz innych.

Skorzystaj z okazji poznania starożytnych technik uzdrawiania! Rozpoznaj swoją Świetlistość, eksploruj, doświadczaj i dziel się nią!

001 270123 003001 270123 002

TRUE TANTRA SCHOOL

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

001 270123 001

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi, masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.e

Primal Shamanic Tantric Certification

cykliczny hybrydowy trening mistrzowski/ SZKOŁA ANANDA RUDRY 

Anand Rudra wraz z członkami grupy Be.Tantric, zdecydował się stworzyć system certyfikacji, który pozwoli na osiągnięcie mistrzostwa w wybranym obszarze szamanizmu i tantry. System ten stanowią fundamentalne etapy łączące praktykę i wiedzę.

Całe szkolenie ma charakter cykliczny co oznacza, że można przystąpić do każdego kursu bez wymogu ukończenia wcześniej jakiegokolwiek  innego kursu. Nie ma też potrzeby wyboru poziomu. Zebrane punkty z przebytych warsztatów wskazują poziom, na jakim uczestnik szkolenia jest w danej chwili.

Program składa się z 3 poziomów: praktyka, stażysty i instruktora. Jeśli już wcześniej uczestniczyłeś/aś w warsztatach prowadzonych przez Ananda można je zaliczyć do całego  szkolenia.

Każdy warsztat zawiera dużo materiału teoretycznego i praktycznego. Warsztaty zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi Europejskiej Akademii w Bolonii.  Każdy nasz certyfikat spełnia te wymogi, zaś uczestnictwo w każdym warsztacie sygnowanym przez True Tantra albo Be.Tantric jest potwierdzone dyplomem.

UWAGA: warsztat ten jest także szkoleniem będącym częścią nowej Szkoły Tantry i Szamanizmu Ananda Rudry  ('Primal Shamanic Tantric Certification’).

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 27 - 29.I.2023 (piątek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE
 • 27 styczeń godz. 20

ZAKOŃCZENIE
 • 29 styczeń godz. 17

MIEJSCE:
 • Warszawa

CENA WARSZTATU

 • 850 zł

UWAGA
 • Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie.

  Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię i nazwisko 27-29.I.2023.
 6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

 


Leading

Location:
Anand Rudra

Description

 Anad Rudra

Anand Rudra

Dorastał w szamańskiej i meksykańskiej  ezoterycznej kulturze. Prowadzony był  przez ojca -meksykańskiego szamana i duchownego oraz przez babcię - uzdrowicielkę meksykańskich Indian Yaqui.

Od młodości interesował się światem duchowym i ezoterycznym. Studiował szamanizm, tantrę,  tarota, psychomagię, symbolikę, rytuały i świętą geometrię.

Jest prawnikiem ds. Stosunków międzynarodowych; posiada trzy tytuły magisterskie ze Studiów nad Ameryką Północną; Relacji Meksyk-USA; Prawa i ekonomii Unii Europejskiej, jak również doktorat w dziedzinie Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przez ostatnie 15 lat mieszkał w Europie, gdzie poprowadził ponad 150 różnych warsztatów poświęconych Tantrze i Świętej Seksualności. Jest znanym specjalistą od męskiej świętej seksualności oraz członkiem Wydziału Connection Uniwersity w Holandii. Jest również certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance, YACEP i Systemu Szkoły Arhanta Yogi.

Jego doświadczenie życiowe obejmuje:

 • Symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Badania nad wpływem rytuałów tantrycznych na współczesne społeczeństwo
 • Specjalizacja w ezoterycznych i hermeneutycznych studiach nad rytuałami Tantry i energii ciała
 • Głęboki trening medytacji Tantry
 • Synergetyczny masaż tantryczny, profesjonalne szkolenie
 • Techniki uzdrawiania praną
 • Jednoroczny stacjonarny kurs Tantry
 • Badania naukowe nad Tantrą prowadzone w Alegraluz i Bindu
 • Niezależny masażysta i terapeuta Tantry
 • Masażysta Tantry, terapeuta i przedsiębiorca w firmie Alegraluz International
 • Tantryk od ponad 8 lat; przez ostatnie 6 lat dyrektor 3 głównych projektów: Centrum w Bindu, Centrum w Kinnarze i TrueTantra
 • Dyrektor EATP (European Association of Tantra Professionals, Europejskiego Związku Profesjonalistów Tantry)
 • Opracował praktyki - zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi:
  - Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi
  - Praktykę metodologii True Tantra

www.truetantra.eu

Szkoła

W swoim nauczaniu Anand Rudra łączy: 

 • Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi (zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi)
 • Praktykę metodologii szkoły True Tantra
 • Tantryczny Szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Teoria Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego

True Tantra School

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi,  masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu