CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Lipiec 2022 / 04.07.22 - 10.07.22

Event

Title:
Skydancing Tantra Miłość, Seks i Przebudzenie. Po Raz Pierwszy W Polsce!!!! (Nowe Kawkowo)
When:
Mon, 4. July 2022 - Sun, 10. July 2022
Where:
Margot Anand i Gopal
Category:
Lipiec 2022

Description

milosc przebudzenie margot anand 2022 011

Czy chciałbyś poznać święte techniki uprawiania miłości Wschodu?

Przekształcić swoje życie miłosne w święte, satysfakcjonujące, potężne, ekstatyczne wydarzenie? Odkryć duchowy potencjał seksu ?

Poznać czym jest starożytna Tantra?

Ożywić i wzmocnić bliskie relacje?

Zapraszamy na unikalny 6 dniowy warsztat z Margot Anand  światowym autorytetem Tantry, założycielką szkoły SkyDancing Tantra, uznaną autorką wielu książek, prowadzącą warsztaty tantry i seksualności na całym świecie. Mentorką i mistrzyni dla kilku pokoleń nauczycieli, nazywaną w Europie Matką Tantry. Margot Anand kładzie nacisk na wyjście seksualności poza sferę czysto fizyczną, czyniąc z niej prawdziwie duchowe przeżycie.  Przywraca i wprowadza duchowość do seksu, używając go do zjednoczenia ciała i duszy, po to aby odkryć zupełnie nowe doświadczenia.

Warsztat „Miłość, seks i Przebudzenie” odkryje przed Wami święte techniki miłosne Wschodu i poszerzy zmysłowe doznania. Pozwoli odkryć nowe doświadczenia seksualne, w których przyjemność fizyczna połączy się z intensywnymi emocjami i duchową radością. Pomoże odnaleźć głęboką intymność poprzez praktyki, rytuały dotyku i pracy z ciałem, masaże, wizualizację, oddech, ruch i medytacje. 

Podczas warsztatu będziemy pracować z energią, tak abyśmy mogli doświadczyć orgazmicznego połączenia pomiędzy swoimi czakrami – ze sobą samym i ze swoim partnerem. Zbadamy, jak obudzić Wewnętrznego Mężczyznę i Wewnętrzną Kobietę, aby byli cały czas w nas obecni i brali udział w intuicyjnym prowadzeniu przez codzienne życie.

Margot udzieli wam także specjalnego duchowego przekazu, który otrzymała od swoich  Mistrzów, u których była inicjowana. Zajęcia zakończy przekazaniem Błogosławieństwa i Mocy Buddy Padmasambhawy - będzie to przekaz wyjątkowej, starożytnej tradycja Skydancing Tantra.

milosc przebudzenie margot anand 2022 04

Ten warsztat jest przeznaczony dla singli i par. Najlepiej abyście już  mieli pewne doświadczenie z Tantrą lub Jogą, zanim przyjedziecie na praktykę z Margot. Dla uzyskania najlepszych rezultatów wskazane jest odpowiednie przygotowanie się do warsztatu. Na tydzień (przynajmniej) przed przyjazdem proszę powstrzymać się od palenia, picia alkoholu jedzenia czerwonego mięsa. W ten sposób twój system fizyczny i psychiczny będzie lepiej reagował na nauki, a twoje doświadczenia będą bardziej transcendentne.

Zapraszam Was serdecznie na ten warsztat. To prawdopodobnie tylko ten jeden raz, kiedy pojawię się w Polsce, więc nie przegap tej okazji!!! 

Pamiętaj: im wcześniej podejmiesz decyzję i zapiszesz się na ten warsztat, tym wyraźniej i mocniej poczujesz się od tego momentu.

Daj mi, Margot, wszystko co najlepsze. Ja również dam z siebie wszystko. Tak to działa!!!

[ Margot Anand ]

Jeśli to możliwe, najlepiej jest uczestniczyć we wcześniejszych krótkich warsztatach Margot Anand podczas X Festiwalu Tantry (24.VI-3.VII) – jej zajęcia podczas Festiwalu będą świetnym przygotowaniem do tego 6-dniowego warsztatu. 

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli chcesz:

 • odkryć duchowy potencjał seksu 
 • pielęgnować głębsze, bardziej satysfakcjonujące życie miłosne
 • poznać czym jest starożytna Tantra
 • poszerzyć zakres doświadczeń 
 • ożywić i wzmocnić bliskie relacje
 • poznać święte techniki uprawiania miłości Wschodu
 • dowiedzieć się czego potrzebuje kobieta, aby zrealizować swoją multiorgazmiczną naturę
 • odkryćto znaczy dla mężczyzny być kochankiem tantrycznym
 • odczuć czym jest Przebudzenie
 • dokonać transformacji seksualności za pomocą świętych rytuałów i starożytnych technik
 • przekształcić swoje życie miłosne w święte, satysfakcjonujące, potężne, ekstatyczne wydarzenie
 • otrzymać przekaz i inicjację do starożytnej tradycji Skydancing Tantra
 • poznać fascynującą mistrzynię Margot Anand , która od prawie 80 lat żyje w prawdzie Tantry i wprowadziła w nią tysiące ludzi na świecie

milosc przebudzenie margot anand 2022 05

SkyDancing Tantra School

SkyDancing Tantra to linia tantry założona przez Margot Anand trzydzieści lat temu. Istnieją trzy instytuty na całym świecie – w USA, Niemczech i Szwajcarii.

SkyDancing to starożytna droga do osiągania stanów ekstatycznych i zintegrowania tych stanów z naszą seksualnością i naszym życiem. Tak,  aby miłość mogła być doświadczana jako przepływ, radosne święto, uzdrawiająca medytacja. Przedstawia Tantrę  metodami dostępnymi dla zachodniej kultury i stylu życia.

W przekazie SkyDancing Tantra Margot Anand zintegrowała starożytnego ducha Tantry z najnowszymi odkryciami w seksuologii klinicznej, a także metodami terapeutycznymi psychologii humanistycznej i transpersonalnej. Jej nauki są potężne, uzdrawiające i skuteczne.

SkyDancing Tantra uczy nas wybierać ze świadomością co przynosi nam przyjemność i radość, otwierając tym samym drzwi do głębszego połączenia z duchem i większego poczucia witalności i dobrobytu. Praktyka SkyDancing Tantra pozwala nam przezwyciężyć poczucie separacji i stworzyć poczucie jedności z sobą, innymi i światem. Ciało relaksuje się, serce otwiera się, a umysł staje się bardziej czysty i bardziej skupiony. Kiedy ta integracja ma miejsce, jesteśmy gotowi na nowe doświadczenie seksualne i duchowe, w którym zmysłowa przyjemność staje się świętem serca i ekstazą ducha. Ostatecznie ścieżka SkyDancing stanowi model do kultywowania tantrycznego sposobu życia - pomaga nam przebudzić się do naszego ekstatycznego potencjału, obejmuje nasze własne siły witalne, ożywia zmysłowość, budzi duchowość i tworzy bardziej satysfakcjonujące życie miłosne.

milosc przebudzenie margot anand 2022 01milosc przebudzenie margot anand 2022 02milosc przebudzenie margot anand 2022 03

Historia SkyDancing Tantra: 

Scieżka SkyDancer/ „Podniebnych Tancerzy” sięga Tybetu z VIII wieku, kiedy Yeshe Tsogyal, oświecona małżonka Buddy Padmasambhawy, została nazwana „wielką podniebną tancerką”. Razem rozwinęli Buddyzm Tantryczny. W tradycji buddyjskiej „podniebni tancerze” to byli ludzie z wielką pasją, głęboko oddani duchowemu przebudzeniu. Ścieżka SkyDancer jest duchową ścieżką, na której mężczyźni i kobiety postrzegają się jako równi partnerzy w dążeniu do integracji ekstatycznych stanów z ich codziennym życiem.

Ścieżka SkyDancing Tantra dotarła do Margot Anand jako objawienie, a nie w tradycyjny sposób. Ogromna wiedza i praktyki opracowane przez Margot Anand i opisane w jej bestsellerowych książkach są znane jako SkyDancing Tantra: „The Path to Bliss” czyli „Droga do Błogości”. Sieć instytutów w kilku krajach oferuje warsztaty i piękne nauki Margot Anand. 

Margot Anand wraz ze swoimi certyfikowanymi nauczycielami SkyDancing Tantra, od końca lat osiemdziesiątych nauczyła – i nadal uczy – tantry dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. SkyDancing funkcjonuje jako rodzina, którą tworzy sieć nauczycieli i uczniów zgromadzonych wokół Instytutów, wspierających się nawzajem.

W ciągu ostatnich 30 lat „SkyDancing Tantra” utworzona przez Margot Anand była jedną z najlepiej zbadanych metod opracowanych w nowoczesnej Tantrze. Przeprowadzono półtoraroczne badanie naukowe Uniwersytetu w Hanowerze w Niemczech na uczestnikach trzytygodniowego szkolenia Margot dla początkujących pt.„Miłość i Ekstaza” (LET – Love and Ecstasy). Wyniki badania zostały oparte na dokładnej analizie statystycznej około 800 kwestionariuszy medycznych, psychiatrycznych i psychologicznych. Korzyści płynące ze szkolenia są opisywane jako realna poprawa zdrowia, zwiększona kreatywność i koncentracja oraz lepszą komunikacja z partnerami wraz ze zwiększoną reakcją orgazmiczną.

www.margotanand.com     www.skydancingtantra-int.com/

milosc przebudzenie margot anand 2022 06

MARGO ANAND O TANTRZE I SKYDANCING

„Miłość, seks i oświecenie” – artykuł Margot Anand poświęcony tantrze.

Wiele osób błędnie uważa, że Tantra jest pretekstem do uprawiania gier i orgii seksualnych, uzależnieniem od godzin orgazmu seksualnego. Nie da się być dalej od prawdy. Ścieżka tantryczna uczy nas przyjmować i jednoczyć zwykłe, erotyczne i święte wymiary życia, z których wszystkie mają swoje korzenie w Duchu.

Piękno i mądrość Tantry polega na tym, że wzmacnia ona seksualność jako bramę do „ekstatycznego umysłu wielkiej błogości”. Naprawdę, u szczytu orgazmu, przebijamy się przez iluzję oddzielenia oraz dostrzegamy jedność i wzajemne powiązania wszystkich istot. A przez drugą osobę - naszego partnera - zakochujemy się w życiu.

Ponieważ seks ma tak wielki potencjał, aby otworzyć naszą istotę na doświadczenie ekstazy, Tantra od tysiącleci uczy kultywowania miłości seksualnej jako sztuki i umiejętnej praktyki duchowej. Tantra kwestionuje wiarę przekazywaną przez większość ścieżek duchowych i religijnych, że musimy tłumić lub wykraczać poza seksualność, aby praktykować medytację lub obudzić naszego Ducha.

Tantra powstała w buncie przeciwko represyjnej ortodoksji hinduskiego kapłaństwa, Braminów - szczególnie przeciwko idei, że trzeba żyć w celibacie, aby osiągnąć oświecenie. Tantra uznaje, że seks leży u podstaw życia, a uczynienie z ludzkiej seksualności i związku erotycznego formy medytacji, oznacza praktykowanie czci dla życia, prowadząc nas bezpośrednio przez przyjemność zmysłu do duchowego wyzwolenia.

 milosc przebudzenie margot anand 2022 07milosc przebudzenie margot anand 2022 08milosc przebudzenie margot anand 2022 09

SkyDancing

Z biegiem lat wszystko, co odkryłam, połączyło się we mnie w nowy  kształt i znaczenie. Nazwę całego zasobu wiedzy i praktyk rytualnych, które wypracowałam przez wiele lat, nazwałam „SkyDancing Tantra: The Path to Bliss”. Ta ścieżka przyszła do mnie raczej jako objawienie niż tradycja.  Jednak ścieżka SkyDancer  sięga wstecz do Tybetu z VIII wieku, kiedy Yeshe Sogyel, małżonka Buddy Padmy Sambhavy, została nazwana „SkyDancer”. Wspólnie rozwinęli buddyzm tantryczny. 

Pierwotnie SkyDancers / Podniebne Tancerki były dzikimi, wolnymi, ekstatycznymi „dakiniami”, zwanymi także żeńskimi buddami lub żeńskimi Przebudzonymi i Przebudzającymi. Słowo dakini oznacza „kobietę tańczącą w kosmosie” lub „kobietę, która rozkoszuje się wolnością pustki”. SkyDancers były i są kobietami z pasją,  głęboko oddane duchowemu przebudzeniu. 

Ścieżka SkyDancer jest ścieżką duchowego partnerstwa, która uczy pełnej wzajemności praktykujących mężczyzn i kobiety - uczą się oni sztuki integracji stanów ekstatycznych z ich codziennym życiem. Przywraca w naszym świecie zrozumienie, że aby uzdrowić świat, musimy odkryć na nowo i uszanować fakt, że kobiety mogą być i są inicjatorkami i oświeconymi nauczycielkami.

SkyDancing Tantra to unikalna ścieżka łącząca tradycyjne nauczanie tantryczne, hinduskie, buddyjskie i taoistyczne z moimi studiami z humanistyki i transpersonalnej psychologii, terapii ciała, seksuologii, jogi, muzyki i metafizyki. Wszystko to połączone jest z ludzkimi systemami energetycznymi poprzez wykorzystanie światła, muzyki, ruchu, wizualizacji, a zwłaszcza (i przede wszystkim) mapy energetycznej czakr. Tantryczny system czakr oferuje doskonałą mapę transformacji energii i świadomości, od surowego pożądania do miłości, mocy wizjonerskiej i wreszcie do przebudzenia.

SkyDancing Tantra uczy nas, że kiedy uczymy się zbliżać do życia ze zrelaksowanym ciałem, otwartym sercem i spokojnym umysłem, możemy uzyskać dostęp do stanów ekstazy i nauczyć się wplatać je w kanwę naszego codziennego życia.

Świętość seksu

Niezbędne jest zrozumienie świętych wymiarów seksu. Seks leży u podstaw życia i możemy nauczyć się szacunku dla życia tylko wtedy, gdy uczymy się szacunku dla seksu. Ludzie w naszej kulturze potrzebują szkolenia w sztuce miłości. Muszą zrozumieć, że seksualność jest bardzo naturalnym instynktem i nie ma w tym nic złego. Szkody wyrządzone społeczeństwu ludzkiemu przez potępienie seksu są nieobliczalne. Zamiast celebrowania seksu jako siły twórczej, zamieniliśmy seks w ukradkowy, pełny poczucia winy romans. To wprowadzenie w błąd wpłynęło na nasz cały światopogląd. Podejmowane są ogromne wysiłki, aby uleczyć planetę, uratować lasy deszczowe i przynieść pokój walczącym frakcjom etnicznym i religijnym, a jak to wszystko może się stać, gdy źródło ludzkiej miłości jest zatrute? Istnieje silna siła twórcza związana z naszą seksualnością. Każdy z nas może zostać magikiem i użyć tej siły, by uzdrowić nasze życie i przekształcić naszą wizję - aby zrealizować nasze marzenia. Mamy wszelkiego rodzaju programy blokujące przepływ naszej mocy seksualnej. Musimy być otwarci, aby móc stawić czoła demonom, spojrzeć na cień z całą uczciwością, wiedząc, że prawda jest erotyczna. Im więcej możesz podzielić się swoją prawdą, tym głębiej i bardziej erotyczna stanie się ona na dłuższą metę.

milosc przebudzenie margot anand 2022 10

FRAGMENTY WYWIADU  Z MARGOT ANAND z 2017 Love, Sex, and Awakening”

(by Neil Sattin)

 

Jak podnieść seks na wyższy poziom? Czy może on stać się czymś, co doprowadzi cię do transcendencji i odczuwania błogości wraz z twoim partnerem - jak również pozwoli na głębokie doświadczenie boskości? I czy możesz mieć tego rodzaju doświadczenia wielokrotnie, tak aby twoje seksualne i zmysłowe połączenie z partnerem było zawsze żywe i wibrujące? Rozmawiam dzisiaj z Margot Anand, jedną z najbardziej szanowanych nauczycielek tantry na świecie. Jest ona autorką książki "Sztuka seksualnej ekstazy", jak również wielu innych książek na temat Tantry 
i przebudzenia poprzez seks. 

Oto podstawowe przesłanie Margot Anand:

Obecność: Obecność jest kluczem do świętości, transcendencji i błogości. Pracuj nad opanowaniem umiejętności pozostania świadomym siebie i swojego partnera, ponieważ jest to niezbędne, aby być dobrym kochankiem i mieć dostęp do świętych i bardziej intensywnych wymiarów seksualności i zmysłowości.

Jak mogę wejść w tę świętość? Zacznij od przerwania stałego poczucia bycia "zbytnio zapracowanym", poświęcając 1-2 godziny dziennie na przyjemność. Wyłącz internet, odłącz elektronikę, zamknij ekran komputera i telefon i zacznij wprowadzać atmosferę spokoju do twojego domu. Twoje serce nie będzie spokojne, jeśli twój dom nie będzie spokojny. Siądź naprzeciwko twojego partnera, zamknij oczy i weź kilka głębokich oddechów aby pomóc sobie wejść w ten czas, tę przestrzeń i twoje ciało. Otwórz oczy i powiedz coś w stylu "Jestem tutaj aby tworzyć świętą przestrzeń totalnej obecności i być z tobą przez następne 2 godziny, w gotowości na cokolwiek może się zrodzić między nami”.   Nie jest to jakąś techniką, ale raczej powrotem do Źródła w jego wszelkich formach.

Powszechne nieporozumienia: Ze względu na to, że seks stał się kulturowym tabu, wiele osób czuje zamieszanie w tym temacie, nie mając pojęcia, czego się spodziewać, jeśli chodzi o seks. Sprawdź to sam w sobie – czy jesteś otwarty na pomysł, że możesz znaleźć „boga” w łóżku? Jakie inne ograniczające myśli nosisz w sobie? Nie musisz być w idealnym związku, aby wejść w świat Tantry. Nie! Nie musisz nawet mieć partnera. Wszystko to sprowadza się do pragnienia osobistego przebudzenia i wzrostu. Nie musisz być w doskonałym stanie umysłu, ani być mistrzem we wszystkich sprawach związanych z seksem. Doświadczenia tantryczne są dla ciebie dostępne 
z miejsca, w którym jesteś i z tego kim jesteś, w tej chwili.

Stwórz swoją osobistą mantrę — Kochanie się i seks zajmuje jeden z głównych obszarów w życiu ludzi, w którym doświadczają intensywnych projekcji, złych nawyków, lęków i trudności z odpuszczaniem sobie. Dla wielu osób, kiedy rozpoczynają sesję miłosną, prędzej czy później stają na rozstaju dróg: ta idąca w lewo mówi „nie będzie tak dobrze jak wczoraj, w kuchni jest bałagan, bolą mnie plecy itp. …” I czasami pozwalamy sobie by podążyć tą ścieżką umysłu. Jednakże ta druga ścieżka prowadzi do znacznie większej satysfakcji i powodzenia, ponieważ jest drogą pewności siebie, akceptacji, humoru i otwartości. – Tak wiele złego seksu jest spowodowane niską samooceną – więc odwróć to! Zadaj sobie pytanie, gdzie chcesz dotrzeć? Co chcesz poczuć? Czym byłby niesamowity seks? Stworzenie osobistej mantry, która ci o tym przypomni, jest wspaniałym sposobem, aby pomóc twojemu umysłowi wejść na właściwą ścieżkę. Znajdź dla siebie wyjątkowe i autentyczne oświadczenie, które będzie podnosić cię na duchu i inspirować. „Jestem kobietą z orgazmem” lub „Jestem niesamowity w łóżku” lub „Jestem namiętnym kochankiem” lub „Jestem piękna” itp. Pozwól swojej mantrze ewoluować, zmieniać się z dnia na dzień, ale czymkolwiek ona będzie, to ma być czymś, na czym możesz się oprzeć, gdy tylko zauważysz, że oddalasz się od pokładania zaufania w intymności.

Otwarcie swojego kanału centralnego: Drugim podstawowym aspektem Tantry, poza obecnością, jest zdolność do otwarcia swojego kanału centralnego. Kanał centralny to środkowy meridian ciała, który łączy centrum seksualne w miednicy z czakrą korony (na szczycie głowy). To nie jest tylko wyimaginowany kanał energii, ale rzeczywista wiązka nerwów, którą energia może przepływać od góry do dołu i z powrotem. Kiedy zdołasz otworzyć ten kanał, twoja energia orgazmiczna staje się jak motor, który podróżuje od miednicy/narządów seksualnych do pępka, serca, gardła, trzeciego oka, a następnie czubka głowy. Wyższe poziomy przyjemności, te związane z docieraniem do boskości/wyjściem poza punkt kulminacyjny w seksie, są możliwe, gdy energia jest w stanie przepłynąć z pachwin do czakry korony, a następnie rozszerzyć się poza ciało fizyczne. Energia seksualna jest przekształcana w zupełnie inny rodzaj szczytowania/punktu kulminacyjnego, w którym energia jest teraz dostępna do wykorzystania na wiele różnych sposobów, ponieważ nie jest ograniczona do poruszania się w sposób liniowy.

Ćwicz oddech seksualny: zacznij od siedzenia naprzeciwko partnera, blisko, ale nie dotykając siebie nawzajem. Zacznijcie oddychać do swojej miednicy, przesuwając oddech, świadomość 
i energię w górę kanału centralnego, gdzie je wydychasz, zaś twój partner w tym momencie robi wdech, tak by pomóc sprowadzić twoją energię seksualną w dół centralnego kanału, tworząc pętlę. Eksperymentuj! To doświadczenie, gdy jest wykonywane powoli i z intencją, samo w sobie może doprowadzić cię do stanu błogości.

Praktyka solo: Bądź odpowiedzialny za swoją własną podróż do szczęścia i witalności. Oddychanie seksualne to wspaniałe doświadczenie do samodzielnego odkrywania! Wyobraź sobie, że twój oddech przepływa przez miednicę i przemieszcza się w górę ciała aż do czubka głowy, a następnie z powrotem w dół. Wiele osób twierdzi, że ta praktyka pomaga przetransformować gniew, poczuć się silniejszym, bardziej scentralizowanym i bardziej zdolnym do kierowania swoimi złożonymi emocjami. 

Nie ma żadnych ograniczeń! Poświęć jedno popołudnie lub wieczór każdego tygodnia na kochanie się ze swoim partnerem. W tym czasie daj sobie nawzajem 100% uwagi. Inwestuj w siebie. Kiedy wejdziesz w praktykę niektórych z narzędzi tantry i poświęcicie czas na spotkanie się w ten sposób, nie istnieją dla was żadne ograniczenia! Miłego tańca po niebie!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

 • 4 – 10 lipiec 2022
ROZPOCZĘCIE
 • 4 lipca  o godz.18  (rozpoczynamy kolacją w poniedziałek, zajęcia rozpoczynają się o godz. 19)

ZAKOŃCZENIE
 • 10 lipca  o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:
 • Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
  Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 2600 zł (lub równowartość 565 EUR przy istotnych wahaniach kursów walutowych) + koszty zakwaterowania i wyżywienia

EARLY BIRDS
 • 2400 zł (lub równowartość 520 EUR przy istotnych wahaniach kursów walutowych) przy wpłacie zaliczki do 15 marca + koszty zakwaterowania i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 35 do 140 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
UWAGA
 • Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 330 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 4-10.VII.2022”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Margot Anand i Gopal

Description

margot anand

Margot Anand

Margot Anand (ur.1944)  światowy autorytet Tantry, założycielka szkoły SkyDancing Tantra,  uznana  autorka wielu książek,  prowadząca warsztaty tantry i seksualności na całym świecie.

Mentorka i mistrzyni dla kilku pokoleń nauczycieli,  nazywana w Europie Matką Tantry.

Pochodząca z Francji Margot ukończyła studia na Sorbonie w Paryżu. Odbyła intensywne szkolenia w zakresie terapii Gestalt, hinduskiej i buddyjskiej tantry ( u kilku mistrzów duchowych, w tym wielkiego mistyka Osho w Indiach), bioenergetyki, masażu, medytacji, arica i jogi integralnej.

Jej styl nauczania jest  połączeniem francuskiego humoru erotycznego, amerykańskiego pragmatyzmu  i indyjskiego mistycyzmu. Jest szczególnie ceniona za umiejętność wnoszenia uzdrawiania, lekkości i pasji do atmosfery warsztatów oraz przenoszenia nauk Tantry poza  sypialnię,  do codziennego życia.

Jest założycielką dziewięciu światowych intytutów SkyDancing® Tantra – nowego, autorskiego  podejścia do Tantry.  Jak również pionierką nowej metody “Yoga of Living,” w której uczy ludzi współtworzenia ekstatycznego stylu życia.

Przez ostatnie dwie dekady, Margot Anand opracowała i nauczała Love and Ecstasy Training (LET)® - metody uzdrawiania i wzmacniania seksualności do jej najwyższego potencjału czyli  ekstazy.

Jej najbardziej znane  książki to: The Art of Sexual Ecstasy, The Art of Sexual Magic, The Art of Everyday Ecstasy, Sexual Ecstasy: The Art of Orgasm and The Sexual Ecstasy Workbook (wszystkie sprzedały się w ponad milionowym nakładzie egzemplarzy).

Aktualnie jest w trakcie wydawania nowej książki zatytułowanej Love, Sex and Awakening: Finding God in Bed, która wprowadzi  odbiorców w połączenie pomiędzy seksualnością a duchowością.

Film/ dokument edukacyjny „Margot Anand’s Secret Keys to the Ultimate Love Life” wydany  na 3 płytach DVD   jest dogłębnym kursem jej autorskich metod oraz wprowadza nowe spojrzenie na tantrę.

gopal

Gopal

Urodzony we Włoszech, od wczesnych lat zaczął badać indyjską filozofię, duchowość i medytację.

Po ukończeniu szkoleń Shiatsu i Osho Divine Healing Arts and Meditation z Prashantam w Portugalii rozpoczął pracę nad połączeniem i interakcją między Umysłem i Ciałem.

Po długiej, intensywnej praktyce medytacyjnej pracuje jako facylitator w Osho Studio w Berlinie, gdzie prowadzi regularne zajęcia i warsztaty.

Po ukończeniu siedmioletniego treningu w SkyDancing Tantra Institute we Francji z Margot Anand, został certyfikowanym nauczycielem SkyDancing Tantra.

Po przeprowadzce do Berlina miasto zainspirowało go do stworzenia „Dynamic Tantra”, zabawnego, a zarazem duchowego sposobu na praktykowanie Tantry w miejskiej dżungli.

Gopal jest aktywny w wielu różnych obszarach twórczych jako muzyk, promotor, dyrektor artystyczny, DJ, nauczyciel i facylitator, nieustannie eksperymentuje łącząc 3 Klucze Tantryczne: Oddech, Ruch i Dźwięk, z innowacyjnymi technikami medytacji.

Gopal pracuje i mieszka w Berlinie. Swoje szkolenia i warsztaty prowadzi w Berlinie i na całym świecie.

Odpowiedzią jest zawsze Miłość.

 

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office:+48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu 

www.tuiteraz.eu