CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Luty 2022 / 17.02.22

Event

Title:
Wykład Otwarty w Warszawie: Wprowadzenie Do Szamanizmu Nepalskiego
When:
Thu, 17. February 2022
Where:
Bhola Nath Banstola
Category:
Luty 2022

Description

szamanizm nepalsko himalajski bhola 1szamanizm nepalsko himalajski bhola 2

Po raz pierwszy w Polsce mamy okazję uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez nepalskiego szamana Bholę Banstolę -  wieloletniego przewodnika na nepalskiej Ścieżce Szamańskiej Jhankri, nauczyciela z wieloletnim doświadczeniem. Wiedza, którą oferuje skierowana jest zarówno do osób początkujących, jak i doświadczonych praktyków szamanizmu.

Przekaz Bholi Banstoli obejmuje szamańskie podróże przy dźwiękach bębnów i śpiewie świętych mantr oraz pieśni, poznanie niezwykle potężnych technik szamańskich naszych Przodków, których celem jest uzyskanie dostępu do mądrości wykraczającej poza zasięg naszych ziemskich zmysłów. W tej tradycji nie stosuje się żadnych roślin ani substancji zmieniających stan umysłu.

Szamanizm, jako najstarsza praktyka duchowego uzdrawiania ludzkości, pomaga nam uzdrowić przeszłość, wzbogacić teraźniejszość i wizjonersko spojrzeć w przyszłość. Powszechnie uznawane uzdrowienie duchowe wspiera nasze zdrowie emocjonalne i psychiczne. Od tysiącleci Szamani Dhami-Jhankri wykorzystywali swoje dary i święte narzędzia, aby leczyć emocjonalną traumę, łagodzić lęki i depresję, zmniejszać ból fizyczny i pomagać społecznościom żyć w poczuciu bezpieczeństwa i pewności siebie.

Szamanizm do dziś jest żywą tradycją mieszkańców Nepalu, pomaga łączyć się z głębokimi źródłami Mocy i wykorzystać nieskończony potencjał duszy.

WYKŁAD JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

Przeczytaj w mediach


TERMIN:

  • 17 lutego 2022
ROZPOCZĘCIE
  • 19:00
ZAKOŃCZENIE
  • 21:00
MIEJSCE:
  • Warszawa

Zobacz również:

Wprowadzenie do Szamanizmu Nepalsko - Himalajskiego. Podstawy i Transmisja.Leading

Location:
Bhola Nath Banstola

Description

bhola nath banstola

nepal shama bhola

Bhola Nath Banstola

Międzynarodowy nauczyciel Szamanizmu Nepalsko-Himalajskiego. Nepalski szaman z 27 generacji szamanów. Absolwent antropologii kultury, spędził wiele lat w społeczności szamanów w Nepalu, Indiach, Bhutanie i Tybecie. Wiedza, którą tam zdobył pozwoliła mu na stanie się „pomostem” pomiędzy starożytną, szamańską kulturą i światem współczesnym.

Autor wielu artykułów na temat szamanizmu. Założyciel i Prezes Stowarzyszenia Nepalskich Szamanów. Członek Społeczności Szamańskich Praktyków. Aktywny członek CERCLE DE SAGESSE DE L’UNION DES TRADITIONS ANCESTRALES. Uczestnik wielu międzynarodowych i lokalnych konferencji i seminariów na temat szamanizmu. Wykłada oraz prowadzi warsztaty we Włoszech, USA i Nepalu. Organizator i opiekun wielu grup i wypraw szamańskich do Nepalu i w Himalaje.

https://bholanepalshaman.education

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Office: +48 535 285 450
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu