CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Czerwiec 2021 / 10.06.21

Event

Title:
Narodziny Grzechotki. Szamański Rytuał Narodzin Twojej Osobistej Grzechotki, (Nowe Kawkowo)
When:
10.06.21
Where:
,
Category:
Czerwiec 2021

Description

detoks regeneracja ciala dr krupka

Jeśli marzysz o własnej, niepowtarzalnej grzechotce - ten rytuał jest dla ciebie!
Jeśli rozpoczynasz swoją podróż na szamańskiej drodze - ten rytuał jest dla ciebie!
Jeśli chcesz zrobić grzechotkę z intencją - dla innej osoby - ten rytuał jest dla ciebie!
Jeśli czytasz ten opis i czujesz, że ciebie woła - ten rytuał jest dla ciebie!

Zapraszamy do procesu Narodzin Grzechotki, na którym będziesz mógł/mogła spełnić swoje marzenie - pod opieką doświadczonego twórcy szamańskich grzechotek  stworzysz niepowtarzalną grzechotkę, indywidualnie dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb.

Proces Narodzin Szamańskiej Grzechotki przybliży Cię do Ducha Twojej grzechotki i podczas szamańskich rytuałów będziesz mieć szansę go powitać i rozpocząć z nim pracę.

Podczas warsztatu uczestnicy będą mogli skorzystać z gotowych, specjalnie przygotowanych głów grzechotek, patyków, rzemieni, piór, nasion i kamyków oraz innych materiałów niezbędnych do stworzenia własnej grzechotki.

Będziemy wspólnie wybierać poszczególne elementy, dobierać zdobienia i malować oraz ozdabiać grzechotki. Na warsztaty przywożę wszystkie materiały niezbędne do stworzenia własnej grzechotki.

W tradycji szamańskiej każda grzechotka ma swojego Ducha, dlatego podczas rytuału narodzin grzechotki będziesz mógł/mogła poznać ducha własnej grzechotki i rozpocząć z nim pracę.

wewnetrzna bogini 18062021 02wewnetrzna bogini 18062021 03

Nasza nauczycielka Arvick Bagramian mówi o pracy z grzechotką:

 "Często nazywam grzechotkę anteną mocy. Czasami, kiedy stoję i wzywam Duchy, czuję się jak człowiek trzymający piorunochron, gdy czuję przepływającą przeze mnie moc. Wiele osób ma to doświadczenie. Na jednej grupie, którą uczyłam, była kobieta, która nie przyniosła ze sobą grzechotki. „Czułam się głupio, kupując grzechotkę,” powiedziała. Więc pożyczyłam jej grzechotkę, którą zrobiłam. Zauważyłam, że wszyscy staliśmy w kręgu, grzechocząc i śpiewając, że była bardzo aktywna, w rzeczywistości jej grzechotka latała wokół jej głowy i ciała, aż do stóp i znowu w górę. Potem powiedziała. - Mam problem. Grzechotka nie robiła tego, co bym chciała! To było tak, jakby miała własny umysł!". Jonathan Horwitz pisze: "Bardzo potężnym doświadczeniem jest zrobienie własnej grzechotki. Kiedy zrobisz to poprawnie, od razu poczujesz jego moc. Zarówno Nicholas Wood w swojej pięknej i inspirującej książce "Voices from the Earth", jak i Bernard S. Mason w swojej klasycznej książce "How to Make Drums, Tom-Toms and Rattles" udzielają doskonałych instrukcji. Całe stworzenie jest święte. Grzechotka nie jest wyjątkiem. Jeśli chcesz zrobić grzechotkę, dobrym pomysłem może być poproszenie o pomoc swoich duchowych pomocników".

Szczegóły warsztatu


TERMIN:

10 czerwca 2021

ROZPOCZĘCIE

10 czerwca  o godz.10  (rozpoczynamy śniadaniem o godz. 9)

ZAKOŃCZENIE

10 czerwca  o godz.14 (kończymy obiadem w czwartek)

UWAGA

Można przyjechać dzień wcześniej!!

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 280 zł + koszty pobytu i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 100 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 10.VI.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


Leading

Location:
Krzysztof Sawiński

Description

krzysztof sawinski

Krzysztof Sawiński

Od zawsze związany z naturą. Gdy poczuł zainteresowanie światem duchów zaczął tworzyć bębny i grzechotki ułatwiające kontakt z „tamtym” światem. Jego grzechotki są już w kilku krajach takich jak Polska, Wielka Brytania, Francja, Włochy, USA, Kanada, Tajlandia, Irlandia, Szwecja, Hiszpania. Wiedząc o tym jak silne jest powiązanie gdy robi się samemu swoją grzechotkę lub bęben, postanowił się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami. Podczas warsztatów każdy będzie wspierany dobrym słowem i radą. Nikt nie zostanie pozostawiony sam sobie. Także po zakończeniu spotkania, z chęcią odpowie na wątpliwości lub pytania.

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu