CENTER HERE AND NOW / WORKSHOPS / Lipiec 2021 / 05.07.21 - 11.07.21

Event

Title:
Channeling/Przekaz Tantrycznego Szamana Tantrycznej Szamanki Stany Ekstatycznego Transu – Wejście W Stan Duchowy Szkolenie Z Cyklu: Metody Transcendencji, (Nowe Kawkowo)
When:
05.07.21 - 11.07.21
Where:
,
Category:
Lipiec 2021

Description

budzenie mocy tantrycznego szamana 2020 01

PRIMAL SHAMANIC TANTRIC CERTIFICATION
the Primal Methods Practitioner Certification / 4 UNITS / 4 punkty

Podczas tego intensywnego treningu omówimy i poznamy  różne rodzaje metod, które zaprowadzą nas  do szamańsko-tantrycznych odmiennych stanów Świadomości. Poznamy różne rodzaje transu. Nauczymy się  jak chanelować informacje pochodzące od   Wewnętrznego Tantrycznego Szamana/ Tantrycznej Szamanki.  Dowiemy się jak łączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością,  z Przodkami i innymi rzeczywistościami.

Warsztat pozwoli nam rozpocząć ścieżkę praktykującego ucznia – Drogę Daki lub Dakini, Tantrycznego Szamana/ Tantrycznej Szamanki. Bo, jednym z najważniejszych elementów wszystkich  szkół hermetycznych jest właśnie  przejście od ścieżki praktykującego do ścieżki dzielenia się i przekazu.  Aby być uczniem szamanizmu i być Daką lub Dakini, trzeba mieć dobrze rozwiniętą  intuicję, dopiero wtedy można rozpocząć  naukę  channelingu.

Jest to szkolenie drugiego stopnia. Nie ma konieczności wcześniejszego uczestnictwa w warsztacie wprowadzającym.

Zajęcia prowadzi znawca szamanizmu i tantryzmu Anand Rudra - założyciel szkoły True Tantra School, syn meksykańskiego szamana, wnuk uzdrowicielki meksykańskich Indian Yaqui. W swojej wiedzy łączy akademicką wiedzę, praktyczne doświadczenie i starodawne praktyki. Rytuały obejmują tradycje plemienne: Olmeków, Azteków, Balijczyków, Drawidów, Syberyjczyków, Filipińczyków i Majów.

Przez wiele lat studiował i praktykował szamanizm, tantrę, symbolikę, rytuały i świętą geometrię. W swoim nauczaniu łączy tantryczny szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej i Południowej, Teorię Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego, praktyki starożytnej Tantra Krija Jogi i Tantra Kaula Jogi, ezoteryczne i hermeneutyczne studia nad rytuałami Tantry i energii ciała.

Szamanizm i Tantra są podobne jeśli chodzi o proces wchodzenia w duchową jaźń i stany ekstatycznego transu. To technika, która daje  możliwość uzdrawiania, odkrywania oraz  połączenia ducha i duszy, ponownego rozpoczęcia  i wyzwania  w podróży twojej Istoty.

Warsztat kładzie duży nacisk na duchową ścieżkę ewolucji twojej osoby - będziemy rozróżniać ego, ducha i duszę.

budzenie mocy tantrycznego szamana 2020 02

Podczas warsztatu:

 • Będziemy uczyć się, jak transformować energię seksualną do wyższych częstotliwości.
 • Poznamy aspekt transcendencji w ramach mistrzowskiego kursu Tantra Krija Jogi.
 • Otrzymamy inicjację Oddechu Kobry – to Kosmiczna praktyka otwierająca szyszynkę poprzez zrozumienie subtelnego systemu istoty ludzkiej.
 • Przebudzimy energię Kundalini ciała poprzez masaż, który jest przekazywany tylko w zakonach mistycznych.
 • Nauczymy się wchodzenia w transowe stany zmienionej Świadomości, i to  tak aby  nie wydarzało  się to  spontanicznie. Ten proces sam w sobie jest całym treningiem, poznamy jedynie jego podstawy.
 • Będziemy mieć osobiste doświadczenie praktyki odkrywanie Siddhi/ Mocy  oraz  kontrolowania energii Kundalini z perspektywy Kaula.
 • Zbadamy sztukę łączenia się z Matką Ziemią. Połączymy się z biciem serca Matki Ziemi i przeprowadzimy ekstatyczny Rytuał z kamieniami! Plemienna transowa praca z ciałem, idea połączenia z Matką Ziemią i jej uhonorowania, stanowi jeden z najpotężniejszych rytuałów, które mogą wywołać odmienny stan umysłu.
 • Zbadamy Przebudzenie, w oparciu o Kundalini i  trzy gun: Iccha, Jnana, Y Kriya (bramy do zjednoczenia podświadomości i świadomości).
 • Poznamy mantralizację energii Bijas i podróż poprzez czakry.
 • Otworzymy jedną z  sześciu Krain  podczas ceremonii Lala Jogi.
 • Odkryjemy Potęgę Energii Seksualnej w praktyce AgniSara.
 • Otrzymamy Inicjację połączenia z Przodkami, Ceremonii Czakry Lalana i stanu Maha Sunya. Zanurzymy się w Wyższej Świadomości.
 • Poznamy podstaw procesu Medytacji Niaza.
 • Wejdziemy do przestrzeni Ducha -  rozróżnienie między duchowością, ego i nadświadomością; zgłębianie techniki masażu Vayus i ekstazy.
 • Przeprowadzimy starodawny Rytuał Mahamudry, aby wejść w podróż poprzedniego życia.
 • Weźmiemy udział w Szałasie Potu.
 • Poznamy Masaż Świadomości Stanu Orgazmicznego prowadzący do Nadświadomości.
 • Będziemy stosować metody: tańca, ceremonii, plemiennych rytuałów przejścia, pracy z oddechem, medytacji Tantra Niaza, technik orgazmicznej ekstazy seksualnej.
 • Zagłębimy się w Metody Tantra Shastry, które dostarczają technik przenikania ciała swojej Istoty, aby zacząć rozumieć, kto jest kim w tobie.

Według Ananda Rudry tantra rozumiana jest jako wibracja energii seksualnej prowadzącej przez oddech i ciało, do świadomości i nadświadomości, Supra Natury i Supra Świadomości.

A tantra i szamanizm są drogami uzdrawiania i rozwoju mającymi na celu podnoszenie świadomości. Obie ścieżki są oparte na 3 wymiarach: ciele fizycznym; ciele astralnym i ciele przyczynowym. Nauka i Natura, szamanizm i tantra spotykają się w połowie drogi. Tantryczna wiedza szamańska łączy oba aspekty. Święta seksualność jest jednym z głównych aspektów i narzędzi, których szamanizm tantryczny używa do leczenia, łączenia się z wszechświatem i rozwijania komunikacji z Supra-sumieniem (odpowiedzialność za wszelkie Istnienie) i Supra-Naturą.

prxzekaz tantrycznego szamana arudra 03

UNIKALNY TRENING, W KTÓRYM BĘDZIEMY DOŚWIADCZAĆ, PRAKTYKOWAĆ I DZIELIĆ SIĘ W RAMACH METOD TANTRY I SZAMANIZMU

T a n t r a  &  S h a m a n i s m,  spotkanie u korzeni wszelkiej  wiedzy.

Tantra i Szamanizm stanowią uzdrawiającą naukę i sposób poszerzania świadomości. Oparte są na trzech wymiarach: ciele fizycznym; ciele astralnym i ciele przyczynowym.  W obecnych czasach alopatia (nazwa metod leczenia zgodnych z zasadą „przeciwne leczy się przeciwnym”) powraca do starej mądrości opartej na praktykach Ajurwedy, jogi, medycyny chińskiej, akupunktury, naturalnych środków leczniczych i wielu innych. W wielu aspektach znajdujemy złoty środek pomiędzy Nauką i Supra-Naturą (wiedzą o charakterze transcendentalnym).

Wiedza z obszaru Tantry i Szamanizmu również łączy obydwa te aspekty. Święta seksualność jest jednym z głównych aspektów i narzędzi używanych przez Szamanizm tantryczny do uzdrawiania, połączenia z wszechświatem i pogłębiania komunikacji z Supra świadomością i Supra Naturą.

Podczas tego szkolenia skupimy się na mocy, wiedzy i doświadczaniu energii seksualnej, rytuałów i ucieleśnionych praktyk szamańskich i na tym dokąd nas one zabiorą. Celem jest przebudzenie Tantrycznego Szamana w każdym z nas, jak również zdobycie podstawowej wiedzy jak stosować te praktyki po powrocie do codziennego życia.

Całe szkolenie ma charakter cykliczny co znaczy, że można przystąpić do wybranego modułu w dogodnym czasie, w celu poszerzanie swojej wiedzy o kolejne poziomy.

Primal Shamanic Tantric Certification
cykliczny hybrydowy trening mistrzowski

budzenie mocy szmana szamanki 2021 05

Często gdy zapisujesz się na warsztat, szkolenie czy odosobnienie w celu głębszej pracy lub zdobycia nowych umiejętności zawodowych, okazuje się że nie dostajesz tego czego oczekiwałeś.

Anand Rudra należy do środowiska naukowego ale jest też biznesmenem jak i osobistym doradcą, rozumie więc wymogi naszej rzeczywistości, w której warto ukończyć poważne studia dające solidne podstawy wiedzy. W związku z tym Anand, wraz z członkami grupy Be.Tantric, zdecydował się stworzyć system certyfikacji, który pozwoli na osiągnięcie mistrzostwa w wybranym obszarze szamanizmu i tantry. System ten stanowią fundamentalne etapy łączące praktykę i wiedzę.

Całe szkolenie ma charakter cykliczny co oznacza, że można przystąpić do każdego kursu bez wymogu ukończenia wcześniej jakiegokolwiek  innego kursu. Nie ma też potrzeby wyboru poziomu. Zebrane punkty z przebytych warsztatów wskazują poziom, na jakim uczestnik szkolenia jest w danej chwili.

Program składa się z 3 poziomów: praktyka, stażysty i instruktora. Jeśli już wcześniej uczestniczyłeś/aś w warsztatach prowadzonych przez Ananda można je zaliczyć do całego  szkolenia.

Każdy warsztat zawiera dużo materiału teoretycznego i praktycznego. Warsztaty zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi Europejskiej Akademii w Bolonii.  Każdy nasz certyfikat spełnia te wymogi, zaś uczestnictwo w każdym warsztacie sygnowanym przez True Tantra albo Be.Tantric jest potwierdzone dyplomem.

Jeśli jesteś zainteresowany całym programem, zgłoś się do nas!

odkrywanie mocy rytual przejscia arudra 06

UWAGA: warsztat ten jest także szkoleniem będącym częścią nowej Szkoły Tantry i Szamanizmu Ananda Rudry  ('Primal Shamanic Tantric Certification’). Wzięcie udziału w tym warsztacie odpowiada zdobyciu 4 punktów, które będą dodawane w celu zdobycia certyfikatu ukończenia Szkoły Ananda Rudry. Jeśli dotąd brałeś udział w poprzednich warsztatach z Anandem, poproś go by uwzględnił punkty za poprzednie warsztaty jako część Szkoły Ananda.

TRUE TANTRA SCHOOL

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi, masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


Szczegóły warsztatu


TERMIN:

5-11 lipca 2021

ROZPOCZĘCIE

5 lipca  o godz.18  (rozpoczynamy kolacją w poniedziałek)

ZAKOŃCZENIE

11 lipca  o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1800 zł + koszty pobytu i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 88 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 33 do 124 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 5-11.VII.2021”.
 6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

Tu i Teraz
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410


BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)


Leading

Location:
Anand Rudra

Description

 Anad Rudra

Anand Rudra

Dorastał w szamańskiej i meksykańskiej  ezoterycznej kulturze. Prowadzony był  przez ojca -meksykańskiego szamana i duchownego oraz przez babcię - uzdrowicielkę meksykańskich Indian Yaqui.

Od młodości interesował się światem duchowym i ezoterycznym. Studiował szamanizm, tantrę,  tarota, psychomagię, symbolikę, rytuały i świętą geometrię.

Jest prawnikiem ds. Stosunków międzynarodowych; posiada trzy tytuły magisterskie ze Studiów nad Ameryką Północną; Relacji Meksyk-USA; Prawa i ekonomii Unii Europejskiej, jak również doktorat w dziedzinie Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przez ostatnie 15 lat mieszkał w Europie, gdzie poprowadził ponad 150 różnych warsztatów poświęconych Tantrze i Świętej Seksualności. Jest znanym specjalistą od męskiej świętej seksualności oraz członkiem Wydziału Connection Uniwersity w Holandii. Jest również certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance, YACEP i Systemu Szkoły Arhanta Yogi.

Jego doświadczenie życiowe obejmuje:

 • Symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Badania nad wpływem rytuałów tantrycznych na współczesne społeczeństwo
 • Specjalizacja w ezoterycznych i hermeneutycznych studiach nad rytuałami Tantry i energii ciała
 • Głęboki trening medytacji Tantry
 • Synergetyczny masaż tantryczny, profesjonalne szkolenie
 • Techniki uzdrawiania praną
 • Jednoroczny stacjonarny kurs Tantry
 • Badania naukowe nad Tantrą prowadzone w Alegraluz i Bindu
 • Niezależny masażysta i terapeuta Tantry
 • Masażysta Tantry, terapeuta i przedsiębiorca w firmie Alegraluz International
 • Tantryk od ponad 8 lat; przez ostatnie 6 lat dyrektor 3 głównych projektów: Centrum w Bindu, Centrum w Kinnarze i TrueTantra
 • Dyrektor EATP (European Association of Tantra Professionals, Europejskiego Związku Profesjonalistów Tantry)
 • Opracował praktyki - zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi:
  - Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi
  - Praktykę metodologii True Tantra

www.truetantra.eu

Szkoła

W swoim nauczaniu Anand Rudra łączy: 

 • Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi (zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi)
 • Praktykę metodologii szkoły True Tantra
 • Tantryczny Szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Teoria Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego

True Tantra School

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi,  masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

Strona internetowa: www.truetantra.eu

Contact

© TuiTeraz.eu - Centre For Personal And Spiritual Development "Here And Now" in New Kawkowo.

Address:

New Kawkowo 52 A, the municipality Jonkowo 11-042
Warmia and Mazury region

Phones:

Office: +48 662 759 576
Jacek Towalski: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

kawkowo@tuiteraz.eu

www.tuiteraz.eu