V Międzynarodowy festiwal
Tantry i Seksualności w Polsce
dla singli i par
30 CZERWCA - 8 LIPCA 2017
OŚRODEK „TU I TERAZ” NOWE KAWKOWO

Program dzienny

30 CZERWCA PIĄTEK

  • Godz. 18.00-20.00 kolacja
  • Godz. 20.00-21.00 CEREMONIA OTWARCIA FESTIWALU
  • Godz. 21.00-22.00 Mini warsztat dotyczący zasad festiwalu i stawiania granic
  • Godz. 22.00- 24.00 Wieczór z Biodanzą, David Goodman

1 LIPCA SOBOTA

  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne Medytacje Aktywne / Dynamiczne Osho (Freya)
  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne – Joga
  • 8.00-9.00 Śniadanie
  • 9.00-10.15 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.30-13.30 Warsztat I: Celtic Tantra: Stojąc w Świetle, Marta Emitt & Robert Osborn
  • 10.30-13.30 Warsztat II: Koło zgody, Rupert James
  • 10.30-13.30 Warsztat III: Tworzenie plemienia – Spotkanie z Innymi, David Goodman
  • 10.30-13.30 Warsztat IV: Być Mężczyzną? – Zabronione! , Piotr Pałagin
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 14.45-15.45 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Poznajcie Tantrę: Rewolucja i Romans, Kimaya
  • 16.00-19.00  Warsztat II: Kochaj swoje ciało – warsztat dla kobiet pomagający uporać się z wizerunkiem swojego ciała, Becky Price
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Gdzie mieszka seks?, Piotr Pałagin
  • 16.00-19.00 Warsztat IV: Misterium Pożądania, Karo Akabal
  • 19.00-20.30 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.30 -21.30 Rytuał tantryczny (Celtic Tantra: Marta Emitt & Robert Osborn)
  • 21.30-23.30 Otwarcie Świątyni Tantry
  • 21.30-24.00 Koncert muzyki etnicznej i bębniarskiej Wojtek Pęczek z zespołem

2 LIPCA NIEDZIELA

  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - Niebo Seksualnej Czakry i Medytacja Ziemi (Kimaya)
  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - joga
  • 8.00-9.30 Śniadanie
  • 9.30-10.15 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.30-13.30 Warsztat I: An Introduction to the School of Being - wprowadzenie do Szkoły Życia, Rupert James
  • 10.30-13.30 Warsztat II: Ipsalu Tantra: Ognisty oddech, czyli uwalnianie emocji, Kachenka
  • 10.30-13.30 Warsztat III: Tańce sufickie, Piotr Pałagin
  • 10.30-13.30 Warsztat IV: Moc Strażniczki – gimnastyka slowiańska dla kobiet , Katarzyna Majak
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 14.45-15.45 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: W promieniach własnej prawdy – badanie zgody i porozumienia, Becky Price
  • 16.00-19.00  Warsztat II: Celtic Tantra: jeden oddech – warsztat dla par, Marta Emitt & Robert Osborn
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Seksualna Astrologia - Piotr Pałagin
  • 16.00-19.00 Warsztat IV: Uzdrawianie przyjemnością, Karo Akabal
  • 19.00-20.30 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 19.00-20.00 Koncert na harfie, Anna Faber
  • 20.00-21.00 Rytuał tantryczny Shiva& Shakti , Becky Price
  • 21.00-23.00 Świątynia Tantry
  • 21.00-24.00 Wieczor z Ecstatic Dance, Rupert James

3 LIPCA PONIEDZIAŁEK

  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - medytacje dynamiczne Osho (Freya)
  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - gimnastyka słowiańska (Katarzyna Majak)
  • 8.00-9.30 Śniadanie
  • 9.30-10.15 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.30-13.30 Warsztat I: Erotyczne przebudzenie & potęga niewinności, Kimaya
  • 10.30-13.30 Warsztat II: Kobieca przyjenosc seksualna (tylko dla kobiet), Becky Price
  • 10.30-13.30 Warsztat III: Ekstaza w tańcu, Rupert James
  • 10.30-13.30 Warsztat IV: Ewa i Lilith - Rytuał Pojednania, Karo Akabal
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 14.45-15.45 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE

  • 16.00-18.30 Warsztat I: Ipsalu Tantra: Tantryczna rozkosz (Formula I), Kachenka
  • 16.00-18.30 Warsztat II: Energiczna zmysłowość, David Goodman
  • 16.00 -19.00 Warsztat III; Malowanie swojej Seksualnej Mapy Pragnień (dla wszystkich), Agata Loewe
  • 19.00-20.30 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 19.00-20.00 Koncert gitarowy, Riccardo Ferrara
  • 20.00-21.00 Moc Ognia
  • 21.00-23.00 Świątynia Tantry
  • 21.00-23.00 Ceremonia Ecstatic Cacao (Ceremonia Cacao i Ecstatic Dance), Freya

4 LIPCA WTOREK

  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - Hatha yoga Dynamic (Kachenka)
  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - Gimnastyka słowiańska (Katarzyna Majak)
  • 8.00-9.30 Śniadanie
  • 9.30-10.15 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.30-13.30 Warsztat I: Masaż tantryczny John Hawken & Freya
  • 10.30-13.30 Warsztat II: : Integracja Serca i Łona, Marta Emitt & Robert Osborn
  • 10.30-13.30 Warsztat III: Tantra& Contact Improvisation: Boskość w tańcu i dotyku, Sabine Sonnenschein
  • 10.30-13.30 Warsztat IV Sensorium – Waniliowy Kink – Warsztat spełniania fantazji seksualnych (dla wszystkich), Agata Loewe
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 14.45-15.45 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Poza oczami – Ludzie jako Istoty energetyczne, Shachar Caspi
  • 16.00-19.00 Warsztat II: Dark Eros – Tantryczna transformacja lęku, poczucia winy, gniewu i wstydu, John Hawken
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Pragnienie więzi – warsztat dla par, Sue Newsome • 16.00-19.00 Warsztat IV: Warsztat Tańca Orientalnego – Poczuj swoją kobiecość (tylko dla kobiet) , Katarzyna Gwiazdowska
  • 19.00-20.30 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 20.00-21.00 WYKŁAD: Na czym polega praca z ludzką seksualnością. Czym się różni podejście tradycyjne od tantry, Agata Loewe
  • 21.00-22.00 Rytuał tantryczny "Podróż do naszego serca", Sue Newsome
  • 21.00-23.00 Świątynia Tantry
  • 22.00-24.00 Tantryczna impreza taneczna, Kimaya

5 LIPCA ŚRODA

  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - 5 Tibetans & pranayama (Kachenka)
  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - Gimnastyka słowiańska dla kobiet (Katarzyna Majak)
  • 8.00-9.30 Śniadanie
  • 9.30-10.15Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.30-13.30 Warsztat I: Święty Krag Mężczyzn (tylko dla mężczyzn), Shachar Caspi
  • 10.30-13.30 Warsztat II: Krąg Kobiet (tylko dla kobiet) , Hadas Caspi
  • 10.30-13.30 Warsztat III: Tantra i Teatr, John Hawken & Freya
  • 10.30-13.30 Warsztat IV: Spotkanie w miłości, David Goodman
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 14.45-15.45 Spotkanie Rodzin Tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00  Warsztat I: Ipsalu Tantra: biodynamiczny odddech – ceremonia, Kachenka
  • 16.00-19.00  Warsztat II: Tantryczna Ścieżka – kreowanie Przestrzeni Serca, John Hawken
  • 16.00-19.00 Warsztat III: PRAGNIENIE IGRASZEK - WARSZTAT DLA PAR Pragnienie igraszek – warsztat dla par, Sue Newsome
  • 16.00-19.00 Warsztat IV: Playfighting – Zabawy w walkę, Agata Loewe
  • 19.00-20.30 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 19.30-20.30 Koncert na harfie, Anna Faber
  • 20.30-21.30 Rytuał tantryczny: "Odsłońmy nasze serca - święty rytuał pozwalający doświadczyć jedności plemienia na poziomie serca", Shachar Caspi
  • 21.00-23.00 Świątynia Tantry
  • 21.30-24.00 Impreza taneczna: Tantra i Taniec, Sabine Sonnenschein

6 LIPCA CZWARTEK

  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - Osho Dynamic meditation (Kachenka)
  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - Gimnastyka słowianska (Katarzyna Majak)
  • 8.00-9.30 Śniadanie
  • 9.30-10.15 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.30-13.30 Warsztat I: Cztery Żywioły – Ceremonia Cacao, Shachar Caspi
  • 10.30-13.30 Warsztat II: Podążając za przyjemnością – kontynuacja „W promieniach własnej prawdy..”, Becky Price
  • 10.30-13.30 Warsztat III: Tandava Meditation & Contact Improvisation , Sabine Sonnenschein
  • 10.30-13.30 Warsztat IV: Ceremonia Złości, Agata Loewe
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 14.45-15.45 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Anatomia Przyjemności, Hadas Caspi
  • 16.00-19.00  Warsztat II:   Ipsalu Tantra: Tantryczna Rozkosz (Formuła II), Kachenka
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Połączenie serca i seksualności – Praca z czakrami, Dagmara Gmitrzak
  • 19.00-20.30 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 19.00 -20.00 koncert gitarowy, Riccardo Ferrara
  • 20.00-21.00 WYKŁAD: Kink dla początkujących, czyli wykład o spełnianiu swoich fantazji seksualnych (Agata Loewe)
  • 20.00-21.00 Moc Ognia
  • 21.00-23.00 Świątynia Tantry
  • 21.00-23.00 Impreza taneczna, różni nauczyciele

7 LIPCA PIĄTEK

  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne – Tantra yoga (Hadas Caspi)
  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - Gimnastyka słowiańska (Katarzyna Majak)
  • 8.00-9.30 Śniadanie
  • 9.30-10.45 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.30-13.30 Warsztat I: Terapia związków – Nowy Początek, Shachar Caspi
  • 10.30-13.30 Warsztat II: Ciało jako modlitwa, Kimaya
  • 10.30-13.30 Warsztta III: Sacred Womb Blessing (warsztat dla kobiet), Dagmara Gmitrzak
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 14.45-15.45 Spotkanie Rodzin tantrycznych / Sharing

WARSZTATY POPOŁUDNIOWE:

  • 16.00-19.00 Warsztat I: Odbicie w lustrze- co czuje nasze ciało, Agata Loewe
  • 16.00-19.00  Warsztat II: Pragnienie Sacrum – warsztaty dla par, Sue Newsome
  • 16.00-19.00 Warsztat III: Warsztat Tańca Orientalnego – Wyraź swoją seksualność, Katarzyna Gwiazdowska
  • 16.00-19.00 Warsztat IV: Rytual Ognistej Spirali, Katarzyna Majak
  • 19.00-20.30 Kolacja

WIECZORNE CEREMONIE/ KONCERTY/ IMPREZY TANECZNE:

  • 19.30-20.30 Pokaz tańca brzucha, Katarzyna Gwiazdowska
  • 20.30-21.30 Rytuał tantryczny (różni nauczyciele)
  • 21.00-23.00 Świątynia Tantry
  • 21.30-24.00 Impreza taneczna – Biodanza, David Goodman

8 LIPCA SOBOTA

  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne - Osho Dynamic meditation (Kachenka)
  • 7.00-8.00 Zajęcia poranne – Gimnastyka słowiańska (Katarzyna Majak)
  • 8.00-9.30 Śniadanie
  • 9.30-10.00 Poranne przywitanie gości  i prezentacja nauczycieli

WARSZTATY PORANNE:

  • 10.00-13.00 Warsztat I: Ceremonia Cacao – Cztery Żywioły (II grupa), Shachar Caspi
  • 10.00-13.00 Warsztat II: Przebudzenie głębokiej seksualności, Kimaya
  • 13.00-14.00 CEREMONIA ZAMKNIĘCIA FESTIWALU
  • 14.00-15.00 obiad

Zapisz się do newslettera

Nie wysłamy spamu!