I Wiosenny Festiwal Zdrowia,
Ciała I Energii 27.IV-6.V.2018
Ośrodek Tu i Teraz w Nowym Kawkowie

Harmonogram dzienny

27.04 PIĄTEK

  • 18.30 – 19.00 kolacja
  • 20.00 – 22.00 Ceremonia rozpoczęcia Festiwalu / koncert mis
    tybetańskich z Wojciechem Lewandowskim

28.04 SOBOTA

PORANNE ZAJĘCIA

  • 7.30 – 8.30 bieg poranny z Wojciechem Lewandowskim
  • 9.00 – 9.30 śniadanie

PORANNE WARSZTATY

  • 9.30 – 12.00 Warsztat I: Anna Romanowska - Podstawy tradycyjnej medycyny chińskiej
  • 12.00 – 14.00 Warsztat II: dr Leszek Krześniak - Naturalne metody wzmacniania odporności organizmu
  • 14.00– 14.30 obiad
  • 14.30 – 15.30 czas na relaks, masaże, konsultacje

POPOŁUDNIOWE WARSZTATY

  • 15.30 – 17.30 Warsztat I: dr Leszek Krześniak – Jelita – kluczem do odporności
  • 17.30 – 19.30 Warsztat II: Anna Faber – Odmładzanie i długowieczność w Ajurwedzie
  • 19.30 – 20.00 kolacja
  • 20.00 – 21.00 czas na relaks, masaże, konsultacje

WYDARZENIA WIECZORNE

  • 21.00 – 22.00 Anna Faber – koncert na harfie

29.04 NIEDZIELA

PORANNE ZAJĘCIA

  • 7.30 – 8.30 poranna medytacja nad jeziorem z Wojciechem Lewandowskim
  • 9.00 – 9.30 śniadanie

PORANNE WARSZTATY

  • 9.30 – 12.00 Warsztat I: Anna Romanowska - Wpływ emocji na funkcjonowanie narządów wewnętrznych i ich współzależność w tradycyjnej medycynie chińskiej
  • 12.00 – 14.00 Warsztat II: dr Leszek Krześniak - Naturalne ziołolecznictwo
  • 14.00 – 14.30 obiad
  • 14.30 – 15.30 czas na relaks, masaże, konsultacje

POPOŁUDNIOWE WARSZTATY

  • 15.30 – 17.30 Warsztat I: Anna Faber - Podstawy gotowania w ajurwedzie
  • 17.30 – 19.30 Warsztat II: dr Piotr Pałagin - Homeopatia – podstawowa
  • wiedza dla wszystkich
  • 19.30 – 20.00 kolacja

WYDARZENIA WIECZORNE

  • 20.00 – 21.00 czas na relaks, masaże , konsultacje
  • 21.00 – 22.30 seans filmowy

30.04 PONIEDZIAŁEK

PORANNE ZAJĘCIA

  • 7.30 – 8.30 bieg poranny z Wojciechem Lewandowskim
  • 9.00 – 9.30 śniadanie

PORANNE WARSZTATY

  • 9.30 – 12.00 Warsztat I:Anna Faber - Dietetyka w Ajurwedzie- ogólne zasady
  • 12.00 – 14.00 Warsztat II:Anna Romanowska - Warsztat gotowania według
    5 przemian
  • 14.00 – 14.30 obiad
  • 14.30 – 15.30 czas na relaks, masaże, konsultacje

POPOŁUDNIOWE WARSZTATY

  • 15.30 – 18.30 Warsztat I: dr Piotr Pałagin – Ustawienia
  • 18.30 – 19.00 kolacja

WYDARZENIA WIECZORNE

  • 19.00 – 21.00 czas na relaks, masaże, konsultacje
  • 21.00 – 22.00 wieczorna ceremonia ognia

01.05 WTOREK

PORANNE ZAJĘCIA

  • 7.30 – 8.30 poranna ćwiczenia nad jeziorem z Wojciechem Lewandowskim
  • 9.00 – 9.30 śniadanie

PORANNE WARSZTATY

  • 9.30 – 12.00 Warsztat I: Katarzyna Gwiazdowska - Psychodietetyka: odżywianie a dobre samopoczucie, szczupła sylwetka i zdrowie
  • 12.00 – 14.00 Warsztat II: Dagmara Gmitrzak - Stres – jak sobie radzić z wyczerpaniem organizmu
  • 14.00 – 14.30 obiad
  • 14.30 – 15.30 czas na relaks, masaże, konsultacje

POPOŁUDNIOWE WARSZTATY

  • 15.30 – 18.30 Warsztat I: dr Piotr Pałagin - Uzdrawianie przez świadomość – biologia totalna, reacall healing, nowa germańska medycyna
  • 18.30 – 19.00 kolacja

WYDARZENIA WIECZORNE

  • 19.00 – 21.00 czas na relaks, masaże , konsultacje
  • 21.00 – 22.00 Niespodzianka

02.05 ŚRODA

PORANNE ZAJĘCIA

  • 7.30 – 8.30 bieg poranny z Wojciechem Lewandowskim
  • 7.30 – 8.30 Katarzyna Gwiazdowska - Hatha Joga
  • 9.00 – 9.30 śniadanie

PORANNE WARSZTATY

  • 9.30 – 12.00 Warsztat I:Katarzyna Gwiazdowska - Podstawy Ajurwedy
  • 12.00 – 14.00 Warsztat II: Dagmara Gmitrzak - Mindfulness - praktyka Uważności
  • 14.00 – 14.30 obiad
  • 14.30 – 15.30 czas na relaks, masaże, konsultacje

POPOŁUDNIOWE WARSZTATY

  • 15.30 – 17.30 Warsztat I: Dagmara Gmitrzak - Techniki relaksacji ciała, umysłu i serca
  • 17.30 – 19.00 Warsztat II:dr Piotr Pałagin - Dlaczego ludzie chorują - techniki Gurdżijewa w pracy nad sobą (ciało i dusza)
  • 19.00 – 19.30 kolacja
  • 19.30 – 21.00 czas na relaks, masaże, konsultacje

WYDARZENIA WIECZORNE

  • 21.00 – 21.30 Katarzyna Gwiazdowska – Pokaz tańca brzucha
  • 21.30 – 23.00 ognisko

03.05 CZWARTEK

PORANNE ZAJĘCIA

  • 7.30 – 8.30 poranna medytacja nad jeziorem z Wojciechem Lewandowski
  • 7.30 – 8.30 „Budzimy ciało i umysł” Gimnastyka poranna z Katarzyną Kochanowską
  • 9.00 – 9.30 śniadanie

PORANNE WARSZTATY

  • 9.30 – 12.30 Warsztat I:Dagmara Gmitrzak – Techniki oddechowe dla zdrowia – z różnych części świata
  • 12.30 14.00 czas na relaks, masaże, konsultacje
  • 14.00 – 14.30 obiad
  • 14.30 – 16.00 czas na relaks, masaże, konsultacje

POPOŁUDNIOWE WARSZTATY

  • 16.00 – 19.00 Warsztat I:Katarzyna Gwiazdowska – Detoks i naturoterapia
  • 19.00 – 19.30 kolacja
  • 19.30 – 21.00 czas na relaks, masaże, konsultacje

WYDARZENIA WIECZORNE

  • 21.00 – 23.00 seans filmowy
  • 21.00 – 22.00 medytacje w kamiennym kręgu

04.05 PIĄTEK

PORANNE ZAJĘCIA

  • 7.30 – 8.30 bieg transowy z Wojciechem Lewandowskim
  • 7.30 – 8.30 Katarzyna Gwiazdowska – Hatha Joga
  • 9.00 – 9.30 śniadanie

PORANNE WARSZTATY

  • 9.30 – 12.00 Warsztat I:Katarzyna Gwiazdowska – Holistyczne metody oczyszczania organizmu: umysłu, emocji, ciała i ducha
  • 12.00 – 14.00 Warsztat II:dr Waldemar Wojnicz – Psyche i Soma - Seminarium na temat zaburzeń psychosomatycznych
  • 14.00 – 14.30 obiad
  • 14.30 – 15.30 czas na relaks, masaże, konsultacje

POPOŁUDNIOWE WARSZTATY

  • 15.30 – 18.30 Warsztat I: Izabela Guzek - Ruchowy Mindfulness, warsztaty ruchu autentycznego
  • 19.00 – 19.30 kolacja
  • 19.30 – 21.00 czas na relaks, masaże , konsultacje

WYDARZENIA WIECZORNE

  • 21.00 – 22.00 Kuba Dorosz - „Kąpiel w dźwięku” mis i gongów metodą Petera Hessa

05.05 SOBOTA

PORANNE ZAJĘCIA

  • 7.30 – 8.30 poranna medytacja nad jeziorem z Wojciechem Lewandowski
  • 7.30 – 8.30 „Budzimy ciało i umysł” – gimnastyka poranna z Katarzyną Kochanowską
  • 9.00 – 9.30 śniadanie

PORANNE WARSZTATY

  • 9.30 – 12.00 Warsztat I: Kuba Dorosz – Wprowadzenie w świat tradycyjnej medycyny chińskiej
  • 12.00 – 14.00 Warsztat II:dr Waldemar Wojnicz – Psychoterapia w profilaktyce i leczeniu chorób
  • 14.00 – 14.30 obiad
  • 14.30 – 15.30 czas na relaks, masaże, konsultacje

POPOŁUDNIOWE WARSZTATY

  • 15.30 – 17.30 Warsztat I:Kuba Dorosz - Wróćmy do ziół - ziołolecznictwo (fitoterapia) w zastosowaniu domowym
  • 17.30 – 19.30 Warsztat II: Izabela Guzek -Twórcze ciało, warsztaty terapii tańcem i ruchem
  • 19.30 – 20.00 kolacja
  • 20.00 – 21.00 czas na relaks, masaże, konsultacje

WYDARZENIA WIECZORNE

  • 21.00 – 22.00 Niespodzianka i Wieczorna ceremonia ognia

06.05 NIEDZIELA

PORANNE ZAJĘCIA

  • 7.30 – 8.30 bieg transowy z Wojciechem Lewandowskim
  • 7.30 – 8.30 Katarzyna Gwiazdowska - Hatha Joga
  • 9.00 – 9.30 śniadanie

PORANNE WARSZTATY

  • 9.30 – 12.00 Warsztat I:Katarzyna Gwiazdowska - Radzenie sobie ze stresem­
  • 12.00 – 14.00 Warsztat II:Izabela Guzek - Zanurzenie w cielesności i regeneracja
  • 14.00 – 14.30 Ceremonia zakończenia Festiwalu
  • 14.30 – 15.00 obiad

 

WRÓĆ DO OPISU FESTIWALU


Zapisz się do newslettera

Nie wysłamy spamu!