II  FESTIWAL INTEGRACJI CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU

"TU I TERAZ" W NOWYM KAWKOWIE
„MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM - MIĘDZY NAUKĄ A DUCHOWOŚCIĄ”
25.VI.2010 - 3.VII.2010

W dniach 25.VI- 3.VII.2010 w naszym Ośrodku odbył się II Festiwal  Integracji Ciała, Duszy i Umysłu - "Między Wschodem a Zachodem, między Umysłem a Duchowością".

Festiwal zorganizowany przez Ośrodek "Tu i Teraz" był podsumowaniem oraz prezentacją tego, co się w Ośrodku dzieje, a równocześnie Świętem tego Miejsca i jego gości.
Zaprosiliśmy osoby,  które u nas bywają i ludzi zupełnie nowych. Tygodniowy Festiwal łączył aktywny wypoczynek z prezentacją krótkich pokazów różnych warsztatów i szkół, aby mogli Państwo zapoznać się z jak najszerszą ofertą i  wybrać zajęcia naprawdę Was interesujące i potrzebne.

Festiwal był platformą, na której nastąpiło poznanie i integracja różnych środowisk. Służył także  upowszechnianiu najnowszych światowych metod i dróg rozwoju. Wspólnie uczyliśmy się, bawiliśmy i poznawaliśmy nowe możliwości rozwoju w towarzystwie bliskich sobie ludzi.

Było wspaniale! Mnóstwo gości, świetni prowadzący i przepiękna pogoda!  
Uroczyste rozpoczęcie II Festiwalu zostało połączone z otwarciem wystawy „100 mistyków i nauczycieli duchowych XX wieku”.
Towarzyszyła temu cała ceremonia – każdy z gości miał odpalić swoją małą lampkę od głównej lampy - latarni symbolizującej nasz Ośrodek (ale także Jedno Centrum, Jedno Źródło) i idąc Swoją Własną Drogą, w swoim czasie, wejść na piętro pawilonu, obejrzeć wystawę mistyków ze światełkiem w ręku, a następnie pozostawić je przed zdjęciem mistyka, które jest mu najbliższe. Bo takie jest przesłanie wystawy i naszego Ośrodka – naprawdę wierzymy, że wszystkie Drogi prowadzą do Jednego Źrodła…

Każdego dnia, od rana do wieczora, jednocześnie w pięciu miejscach odbywały się warsztaty i wykłady. W II Festiwalu wzięło udział ponad 25 najlepszych polskich prowadzących m.in. Wojciech Eichelberger, Katarzyna Miller, Olga Szwajgier, Beata Eckert i wielu, wielu innych. Warsztaty trwały 4,6 i 8 godz., wykłady 2 godz. Każdego ranka odbywały się też zajęcia otwarte dla wszystkich z jogi, medytacji i świadomego oddychania. Codziennie o wschodzie i zachodzie słońca była też palona agnihotra w kamiennym kręgu. Część zdjęć z zajęć prezentujemy poniżej, reszta jest zamieszczona w dziale „galeria- II Festiwal”.


Zajęcia były prowadzone w pięciu niezależnych miejscach na terenie Ośrodka „Tu i Teraz”: głównej sali warsztatowej, pawilonie warsztatowym, jurcie i dwóch namiotach (białym i zielonym).


Po całodziennych warsztatach i wykładach, wieczorami można było wziąć udział w najróżniejszych koncertach i imprezach:
1.posłuchać i potańczyć przy bębniarskiej muzyce Freedance

2.poszaleć z Beata Eckert przy „Wieczornym szaleństwie 5 rytmów”
3.obejrzeć filmy o duchowości na pełnym ekranie
4.wysłuchać koncertu i wykładu mnichów tybetańskich oraz uczestniczyć w poświęceniu przez nich Świątyni Wszystkich Wyznań

5.wysłuchać „Kąpieli w dźwiękach mis i gongów tybetańskich” Kuby Dorosza
6.obejrzeć mistrzowski pokaz tai-chi w wykonaniu Mariusza Sroczyńskiego

7.posłuchać recitalu autorskiego Apolinarego Polka
8.obejrzeć spokojnie Wystawę „100 mistyków i nauczycieli duchowych XX wieku”


Dla wygody gości działały tez najróżniejsze mini sklepiki (ajurwedyjski, tybetański, księgarnia):


Równie miłe były chwile zasłużonego odpoczynku i relaksu pomiędzy zajęciami:

Cele II Festiwalu:

  1. Przedstawienie metod prezentowanych w  Ośrodku Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz" w Nowym Kawkowie, które integrują Ciało, Umysł i Ducha.
  2. Zaprezentowanie nowych metod i idei mało znanych w Polsce.
  3. Zapoznanie z różnymi drogami duchowości (medytacja zen, medytacja dynamiczna Osho, vipassana, medytacja zorientowana na process, mindfullness, medytacja chrześcijanska, medytacja labiryntu, non duality).
  4. Integracja społeczności, której bliski jest:
    Rozwój osobisty i duchowy
    Otwarte i różnorodne poszukiwania duchowe
    Powiązania między nauką/ fizyka kwantową a duchowością, prezentowane m.in. w przesłanie filmu oraz książki  "What the bleep we know?"
    Pure Party (radość tańca i zabawy bez alkoholu i "wzmacniaczy")
  5. Promocja wegetarianizmu zdrowego stylu życia, otwartości i tolerancji.

Formuła Festiwalu:

  1. warsztaty 4 godz., 6 godz., 8 godz.,
  2. wykłady 2 godz.
  3. imprezy towarzyszące
  4. bloki poranne

WARSZTATY:

Dla CIAŁA:

  1. Joga Kundalini (Sylwia Hanff)
  2. Praca z głosem (Olga Szwajgier) ”Laboratorium głosu-odkryj swój głos”
  3. Metoda Feldenkraisa (Jacek Paszkowski) „Świadomość ciała i eksperymentowanie z ruchem jako droga do rozwoju swojego potencjału”
  4. Taniec 5 rytmów (Beata Eckert ) „Ciało oddech rytm”
  5. Dance Movement Therapy (Iza Dominko) „Wolność w tańcu zaklęta”, „W poszukiwaniu mojego tańca czyli moich korzeni i skrzydeł”
  6. Tensegrity (Dawid Rzepecki) „Tensegrity Intensive- Klucz do ciała”
  7. Integracja Body Mind (Kama Korytowska) „Zielona Latifa”
  8. Tantra (Dawid Rzepecki) „Tantra Współczesna: Taniec Kreacji”
  9. Tai-chi (Mariusz Sroczyński)
  10. Chi-kung (Mariusz Sroczyński)
  11. Gotowanie wg 5 przemian (Anna Romanowska)

Dla UMYSŁU:

  1. Rozwojowo – terapeutyczny (Wojciech Eichelberger) "Między nauką i duchowością" , „Uwaga na duchowy materializm”
  2. Rozwojowo – terapeutyczny (Katarzyna Miller„ Jak się nie narobić i być szczęśliwą”, „Jak uwieść i nie być rzuconą?”, „Czy moja mama była macochą, a tata ojcem Kopciuszka?”, „Gdzie jest moja mała dziewczynka?”, „ Co dobrego z moją kobiecością?”, „Chcę być kochana tak jak chcę”, „Dojrzały, udany, szczęśliwy związek”, „Czy jest sens żyć i bać się starzenia?”
  3. Rozwojowo – terapeutyczny (Joanna Eichelberger) „Sekrety i kłamstwa”
  4. Praca z procesem (Robert Palusiński) „Wszechświat we mnie..?.. czyli kwantowe splatanie dotyka wszystkiego.”
  5. Medycyna chińska (Lech Sprudin)
  6. Praca z procesem (Grzegorz Zieliński) „Wewnętrzni przewodnicy”, „Jak łączyć karierę z mitem życiowym”
  7. Panorama społeczna (Ewa Foley) „Co tak naprawdę kieruje naszym życiem?

Dla DUSZY:

  1. Medytacje Osho (Norbert Kulesza"Budzenie energii w medytacjach Osho", "Odkrywanie zmysłów w medytacjach Osho"
  2. Duchowość Wschodu i Zachodu (Wojciech Eichelberger)
  3. Medytacje zen (Maria Moneta-Malewska)
  4. Medytacja transcendentalna (Andrzej Baran)
  5. Medytacja chrześcijańska (Paulina Lesniak, Maria Maciata) „Żywa tradycja modlitwy Ojców i Matek Pustyni”, „Mantra w modlitwie chrześcijańskiej - nauka o. Johna Maina OSB”)
  6. Medytacja labiryntu (Sylwia Hanff)
  7. Medytacja zorientowana na proces (Robert Palusiński)
  8. Medytacja taoistyczna (Mariusz Sroczyński)
  9. Integralna Praktyka Rozwojowa wg Wilbera (Jarosław Chybicki)
  10. Terapia dźwiękiem mis tybetańskich (Kuba Dorosz)
  11. Ustawienia hellingerowskie (Ewa Cyzman) „Prawa i porządki Miłości”, „W poszukiwaniu miłości”, „Rodzice - brama do Boga i Oświecenia”, „Macierzyństwo - wymiar duchowy, osobisty i fizyczny”, „Źródła osobistej wolności i siły”
  12. Ustawienia traumy (Kama Korytowska)
  13. Agnihotra (Jarek Bizberg) „Pokaz palenia agnihotry o wschodzie i zachodzie słońca”
  14. „Ceremonia Pełni Ceremonia wdzięczności” (Joanna Eichelberger)
  15. „Praktyka zen w klasztorze japońskim”(Maria Moneta-Malewska)

IMPREZY DODATKOWE:

  1. Otwarcie wystawy „Wielcy Mistycy i Nauczyciele Duchowi XX i XXI wieku”
  2. Otwarcie Labiryntu Jedności
  3. Otwarcie Kręgów Mocy + koncert
  4. Freedance
  5. Spotkanie z "What the bleep do we know?" - prezentacja filmu, książki + panele dyskusyjne oraz wykład
  6. Filmy o duchowości i świadomości
  7. Pure Party
  8. „Kapiel w dźwiękach”- koncert mis i gongów tybetańskich.
  9. Wieczór improwizacji tanecznej z Beata Eckert.
  10. Pokaz różnych form Taichi.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE:

  1. masaż dźwiękiem
  2. masaż holistyczny
  3. indywidualne ustawienia
  4. gabinet medycyny chińskiej

PROGRAM FESTIWALU:

26.VI.2010 SOBOTA

WARSZTATY:

  • "Laboratorium głosu-odkryj swój głos" cz.I- Olga Szwajgier, godz. 10-14 (8* gwiazdek: wartość dwóch części warsztatu - cz.II- następnego dnia)
  • "Joga kundalini" cz.I - Sylwia Hanff, godz. 7-9 (2* gwiazdki: wartość dwóch części warsztatu - cz.II –nastepnego dnia)
  • "Krąg kobiet- Ceremonia Pełni, ceremonia wdzięczności"- J. Eichelberger, godz.15-19 (2* gwiazdki)
  • „Tantra Współczesna:Taniec Kreacji” Dawid i Zofia Rzepeccy, godz.9-15 (3* gwiazdki)
  • „Medytacja chrześcijańska - żywa tradycja modlitwy Ojców i Matek Pustyni”- Paulina Leśniak, Maria Maciata godz.15-19 (2*gwiazdki)
  • „Warsztat Integralnego Rozwoju” - Jarosław Chybicki, godz.15-19 (2*gwiazdki)
  • "Budzenie energii w medytacjach Osho" - Norbert Kulesza, godz.9-13 (2*gwiazdki)

WYKŁADY:

  • „Praktyka zen w klasztorze japońskim” - Maria Moneta-Malewska, godz. 17-19
  • "Zapomniana medytacja chrześcijańska odpowiedzią na stale rosnący głód głębi serca."- Paulina Leśniak, Maria Maciata, godz.11-13
  • "Tai Chi a świat zachodni" - Mariusz Sroczyński, godz. 15-17
  • „ Jak się nie narobić i być szczęśliwą”- Katarzyna Miller, godz.19.30-21.30
  • „Wprowadzenie do Integral Life Practice” - Jarosław Chybicki, godz.11-13

27.VI.2010 NIEDZIELA

WARSZTATY:

  • "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" cz.II -  Olga Szwajgier, godz. 10-14 (8* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu- cz.I poprzedniego dnia)
  • „Tensegrity Intensive- Klucz do ciała”- Dawid i Zofia Rzepeccy, godz.15-19 (2* gwiazdki)
  • "Obywatel wszechświata - Zen w życiu codziennym”- Maria Moneta-Malewska, godz.10-14, 15-19 (z przerwą obiadową) (4* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu)
  • "Tai chi" cz.I i II-Mariusz Sroczynski, godz.9-11 i godz.17-19 (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu)
  • ,,Wprowadzenie do pracy z dźwiękiem mis metodą P. Hessa”- Kuba Dorosz, godz.14-18(2* gwiazdki)
  • "Joga  kundalini" cz.II-  Sylwia Hanff, godz 7-9 (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztau- cz.I poprzedniego dnia)
  • „Medytacja chrześcijańska - mantra w modlitwie chrześcijańskiej - nauka o. Johna Maina OSB” Paulina Leśniak, Maria Maciata, godz.9-13 (2* gwiazdki)
  • „Czy moja mama była macochą, a tata ojcem Kopciuszka?” cz.I i II Kasia Miller, godz.10-13 i godz.14-17 (7* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu)

WYKŁADY:

  • "Laboratorium głosu"- Olga Szwajgier, godz.19-21
  • "Laboratorium Ciała: O Tantrze, Tensegrity i nie tylko…"- Dawid i Zofia Rzepeccy, godz. 11-13
  • "Medytacja   labiryntu"- Sylwia Hanff godz.19-21

28.VI.2010 PONIEDZIAŁEK

WARSZTATY:

  • "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" cz.I - Olga Szwajgier, godz. 10-14 (8* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu- cz.II następnego dnia)
  • „Gotowanie według 5 przemian” (bez praktyki)- Anna Romanowska, godz.9-13 (2* gwiazdki)
  • "Medytacja labiryntu"- Sylwia Hanff, godz.14-18 (2* gwiazdki)
  • "Joga Kundalini" cz.I- Sylwia Hanff, godz.7-9 (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu- cz. II następnego dnia)
  • "Chi-Kung" cz.I i II- Mariusz Sroczynski, godz. 9-11 i 17-19 (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu)
  • „Ustawienia hellingerowskie: Wybaczyć Mamie, wybaczyć Tacie"- Ewa Cyzman-Bany, godz.9-13 (2* gwiazdki)
  • „Ustawienia hellingerowskie- Macierzyństwo - wymiar duchowy, osobisty i fizyczny."- Ewa Cyzman-Bany, godz.14-18 (2* gwiazdki)
  • „Gdzie jest moja mała dziewczynka?” cz.I i II Kasia Miller, godz.10-13 i 14-17 (7* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu)

WYKŁADY:

  • „Ciało Oddech Rytm- Taniec 5 rytmów”- Beata Eckhert, godz. 15-17
  • ,,Aromaterapia – zastosowanie terapeutycznych olejków eterycznych w oddziaływaniu na sferę fizyczną i psychoemocjonalną”. - Jakub Dorosz, godz.15-17
  • "Spotkanie z Terapią Homa. Jak wykorzystać starożytną wedyjską wiedzę w rozwoju osobistym i radzeniu sobie ze stresem w obecnych czasach", Jarosław Bizberg, godz. 11-13
  • „Osho – człowiek, idea, medytacja”- Norbert Kulesza, godz.17-19

29.VI.2010 WTOREK

WARSZTATY:

  • "Laboratorium głosu - Odkryj swój głos" cz.II - Olga Szwajgier, godz. 10-14 (8* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu- cz.I poprzedniego dnia)
  • „Ciało Oddech Rytm- Taniec 5 rytmów” - Beata Eckhert, godz.14-18 (2* gwiazdki)
  • "Tai Chi” cz.I i II - Mariusz Sroczyński, godz.9-11 i 17-19 (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu)
  • "Joga Kundalini" cz.II - Sylwia Hanff, godz. 7-9 (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu- cz. I poprzedniego dnia)
  • „Tantra Współczesna:Taniec Kreacji” - Dawid i Zofia Rzepeccy, godz. 9-15 (3* gwiazdki)
  • „Co dobrego z moją kobiecością?” cz.I i II - K.Miller, godz.10-13 i 14-17 (7* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu)
  • "Ustawienia hellingerowskie: Źródła osobistej wolności i siły"- Ewa Cyzman Bany, godz.14-18 (2* gwiazdki)
  • "Odkrywanie zmysłów w medytacjach Osho"- Norbert Kulesza, godz. 11-15 (2* gwiazdki)

WYKŁADY:

  • „Zastosowanie metody Dance Movement Therapy w procesie integracji ciała, umysłu i ducha”- Iza Dominko, godz.19-21
  • "Ekologia zorientowana na proces"- Robert Palusiński, godz. 11-13
  • „Wszechswiat we mnie?” - Robert Palusiński, godz.19-21
  • "Ustawienia hellingerowskie: Systemy w działaniu - o tym w czym jesteśmy zanurzeni, co na nas wpływa i co nami działa" - Ewa Cyzman Bany, godz.9-11
  • „Krąg kobiet” - Joanna Eichelberger, godz.15-17

30.VI.2010 ŚRODA

WARSZTATY:

  • „ Dance Movement Therapy - "Proces Twórczy w Ruchu -wolność w tańcu zaklęta" cz.I i II- Iza Dominko, godz.9-13 i godz.14-18 (z przerwą obiadową) (4* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu)
  • „Wszechświat we mnie? Czyli - gdzie naprawdę kończę się ja, a zaczyna Wszechświat i po co komu to wszystko” cz.I i II.-Robert Palusiński,godz.9-13 i 14-18(z przerwą obiadową)(4* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu)
  • ,,Wprowadzenie do pracy z dźwiękiem mis metodą P. Hessa” - Kuba Dorosz, godz.15-19(2* gwiazdki)
  • "Joga kundalini" cz.I, Sylwia Hanff, godz. 7-9 (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu- cz. II następnego dnia)
  • „Tensegrity Intensive- Klucz do ciała”- Dawid i Zofia Rzepeccy, godz.9-13 (3* gwiazdki)
  • "Ustawienia traumy"- Kama Korytowska, godz.13.30-19.30 (3* gwiazdki)
  • „Ustawienia hellingerowskie: Dusza czy Ciało? O wzajemnym wpływie i powiązani Tych Dwóch.”- Ewa Cyzman, godz.15-19 (2* gwiazdki)

WYKŁADY:

  • „Ustawienia Traumy”,  Kama Korytowska, godz.9-11
  • „Ciało Oddech Rytm- Taniec 5 rytmów”- Beata Eckhert, godz.11-13
  • "Wu Wei, starożytna zasada działania przez nie-działanie"-Grzegorz Zieliński,godz12-14
  • „Jak uwieść i nie być rzuconą?” Kasia Miller, godz.19.30-21.30
  • „Ustawienia hellingerowskie: Behawioryzm mistyczny - postawa, jako zachowanie Duszy i przestrzeń cudów.”- Ewa Cyzman, godz.10-12

1.VII.2010 CZWARTEK

WARSZTATY:

  • „Ciało Oddech Rytm- Taniec 5 rytmów”- Beata Eckhert, godz. 10-14 (2* gwiazdki)
  • “Integracja Body Mind- Zielona Latifa”- Kama Korytowska, godz.15-19 (2* gwiazdki)
  • „warsztat „Panorama społeczna- Dowiedz się, w jaki sposób organizujesz w swojej głowie innych ludzi w swoim życiu i swoją pozycję względem nich!!!””-Ewa Foley, godz.15-19 (2* gwiazdki)
  • "Joga kundalini" cz.II- Sylwia Hanff, godz. 7-9  (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu- cz. I poprzedniego dnia)
  • „Wewnętrzni Przewodnicy - warsztat o podejmowaniu decyzji ( inaczej )”cz.I i II Grzegorz Zieliński, godz.10-14 i 15-19 ( z przerwą obiadową) (4* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu)
  • Chcę być kochana tak jak chcę” cz.I i II - Kasia Miller, godz.11-14 i 15-18 (z przerwą obiadową) (7* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu)
  • „Gotowanie według 5 przemian” (bez praktyki)- Anna Romanowska, godz.9-13 (2* gwiazdki)

WYKŁADY:

  • "Medytacja zorientowana na proces”- Robert Palusiński, godz.19-21
  • „Integracja Body Mind- Zielona Latifa”- Kama Korytowska, godz.9-11
  • „Panorama społeczna- co tak naprawde kieruje naszym życiem?”- Ewa Foley, godz.9-11
  • „Zastosowanie metody Dance Movement Therapy w procesie integracji ciała, umysłu i ducha”-Iza Dominko, godz.19-21

2.VII.2010 PIĄTEK

WARSZTATY:

  • „Medytacja zorientowana na proces” cz.I i II- Robert Palusiński, godz.10-14 i 15-19 (z przerwą obiadową) (4* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu)
  • „Krąg Kobiet - Kiedy Słońce było bogiem a Księżyc boginią”- Joanna Eichelberger, godz.14-18 (2* gwiazdki)
  • "Psychologia Kariery: jak łączyć karierę z mitem życiowym" - Grzegorz Zieliński, godz.9-13(2* gwiazdki)
  • "Joga kundalini" cz.I- Sylwia Hanff, godz. 9-11 (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu- cz. II następnego dnia)
  • Dance Movement Therapy - W poszukiwaniu mojego tańca czyli moich korzeni i skrzydeł.”- Iza Dominko, godz.14-18 (2* gwiazdki)
  • „Dojrzały, udany, szczęśliwy związek” cz.I i II -Kasia Miller, godz.10-13 i 14-17(z przerwą obiadową) (7* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu)
  • "Ustawienia hellingerowskie: Obecni - nieobecni. Nieśmiertelność spraw niezałatwionych"- Ewa Cyzman Bany, godz.14-18 (2* gwiazdki)

WYKŁADY:

  • "Metoda Feldenkraisa - Świadomość ciała i eksperymentowanie z ruchem jako droga do rozwoju swojego potencjału”- Jacek Paszkowski, godz.19-21
  • "Wpływ emocji na funkcjonowanie narządów wewnetrznych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej" - Anna Romanowska, godz.9-11
  • "Ustawienia hellingerowskie: Światopogląd wcielony. O światopoglądzie świadomym i tym, którym naprawdę się posługujemy." Ewa Cyzman Bany, godz.11-13

3.VII.2010 SOBOTA

WARSZTATY:

  • "Uwaga na duchowy materializm"- Wojciech Eichelberger, godz.10-14 (2* gwiazdki)
  • „Świadomość ciała i eksperymentowanie z ruchem jak droga do rozwoju swojego potencjału” - Jacek Paszkowski, godz.9-13 (2* gwiazdki)
  • "Medytacja labiryntu", Sylwia Hanff, godz.13.30-17.30 (2* gwiazdki)
  • "Ustawienia hellingerowskie: W poszukiwaniu miłości." Ewa Cyzman godz.15-19 (2* gwiazdki)
  • "Joga kundalini" cz.II - Sylwia Hanff, godz. 7-9 (2* gwiazdki- wartość dwóch części warsztatu- cz. I poprzedniego dnia)
  • „Czy jest sens żyć i bać się starzenia?” cz.I i II Kasia Miller, godz.10-13 i 14-17 (7* gwiazdek- wartość dwóch części warsztatu)
  • "Sekrety i kłamstwa"- Joanna Eichelberger, godz.9-13 (2* gwiazdki)

WYKŁADY:

  • "Diagnostyka wizualna wg tradycyjnej medycyny chińskiej" Lech Sprudin, godz.14-16
  • "Między nauką i duchowością" Wojciech Eichelberger, godz.17.30-19.30
  • "Transcendentalna medytacja-Podstawowa technika zmiany myślenia wg Maharishiego Mahesh Yogi- wspólna podstawa dla zmiany myślenia i rozwoju uczuć" cz.I - Andrzej Baran, godz.9-11
  • "Transcendentalna medytacja- Podstawowa technika zmiany myślenia wg Maharishiego Mahesh Yogi- Technika zmiany myślenia i rozwoju uczuć" cz.II Andrzej Baran, godz.15-17
  • "Ustawienia hellingerowskie: Prawa i porządki miłości" Ewa Cyzman-Bany, godz. 11-13

PROWADZĄCY:

RELACJA Z II FESTIWALU OPISANA PRZEZ NASZYCH PRZYJACIÓŁ - DAWIDA I ZOSIĘ RZEPECKICH:

Zapisz się do newslettera

Nie wysłamy spamu!